PDA

Pogledati punu verziju : Vila Stanišić



IT skijaš
21.11.2006, 10:00
Pozdrav svima, interesuje me da li je neko bio u Vili Stanišić? Kakav je smeštaj? Da li ima restoran? kakva je hrana? Ima li neki sajt gde bi mogle da se vide slike enterijera i eksterijera? Svaka informacija je dobrodošla! Hvala

Milan NS
22.11.2006, 09:54
www.cdtravel.co.yu

IT skijaš
22.11.2006, 12:09
Hvala Milan NS. Već sam video ovo na sajtovima nekih drugih agencija (interesovalo me nešto opširnije i detaljnije-sajt www.vila-stanisic.com (http://www.vila-stanisic.com) ne radi). Interesuje me da li je neko bio tamo, kakva je usluga, gde se tačno nalazi? Ako se odlučim da idem tamo kakva je gužva za smeštaj sredinom februara, koliko unapred bi trebao da rezervišem?

NSboarder
22.11.2006, 13:39
Interesuje me da li je neko bio tamo, kakva je usluga, gde se tačno nalazi? Ako se odlučim da idem tamo kakva je gužva za smeštaj sredinom februara, koliko unapred bi trebao da rezervišem?

Ako si ikada bio na Jahorini onda sigurno znas gde se nalazi vikend naselje Poljice. Vila stanisic se nalazi negde na srednjoj visini (mozda malo blize vrhu) gledano u odnosu na poljice tanjir. Do te staze i do dvoseda poljice koji je odmah pored tanjira se stize sumskom stazicom (nekih sto metara kroz sumu), preseca se uspinjaca tanjir i izlazi malo ispod sredine staze.
Znaci do dolaska na stazu sve je spustanje, a i po povratku u sobu takodje je spustanje, i to sa vrha tanjira pa pored puta za kola, sve do vile.
Inace sama vila je izgradjena pre 2 godine (bio sam tamo drugu nedelju nakon sto je izgradjena) i mogu je samo pohvaliti. sobe nisu nista posebno prostrane i luksuzne, ali za nedelju-dve skijanja su sasvim odlicne (svaka soba ima tv). hrana se moze uplatiti preko agencije, a takodje i na licu mesta, ali ona bas i nije za pohvalu,kvalitetno je i ukusno, ali se dobije prilicno malo. Dorucak je jos i dobar, ali nisam mogao da verujem kada su mi za veceru dali dve male sarmice (velicine palca) i jedan krompir. Ne znam mozda se od tada nesto i promenulo ali cisto sumnjam. Znaci trebalo bi racunati i na nesto dodatne hrane (ja sam recimo svaki dan rucao u poznatom restoranu na stazi-"Koliba", sto nikada ne praktikujem tokom skijanja).
Sto se tice kapaciteta, kao sto verovatno znas, ima malo soba (9 i dva apartmana), pa se brzo popuni.
Ja sam bio prve nedelje januara, tako da ne znam kakvo je stanje u februaru. Ako znas da ti je to to, da ces tamo sto posto ici, najbolje bi ti bilo da rezervises u skorije vreme.
toliko

IT skijaš
22.11.2006, 15:37
Bio sam na Jahorini više puta, ali nisam zalazio u taj kraj. Sad znam gde se nalazi. Hvala na iscrpnim informacijama NSboarder.

NSboarder
22.11.2006, 16:17
you're welcome
drago mi je ako sam pomogao
poz