PDA

Pogledati punu verziju : Winter



ski
15.11.2006, 18:17
Da li mi neko moze reci gde se tacno nalazi pansion Winter na Jahorini?

Milan NS
16.11.2006, 08:08
Pansion Winter je novoizgrađeni objekat u planinskom stilu smešten u vikend naselju hotela Šator i neposrednoj blizini kafića Peggy. Nalazi se od 100 m od ski staze.

Pansion se sastoji od dva prostrana apartmana, dvokrevetnih, trokrevetnih i četvorokrevetnih soba. Apartmani su za 6 i 8 osoba. Sastoje se od luksuzno opremljenog dnevnog boravka sa TV-om, kuhinjom, kupatilom i sa po dve sobe. Sve sobe u objektu poseduju kupatilo i TV, a grejanje je centralno. U pansionskom delu objekta nalazi se restoran i kamin sala.

U domaćinski toplom i prijatnom ambijentu stvorenom za druženje i odmor nikada Vam neće biti dosadno. Obilna i kvalitetna domaća kuhinja zadovovljiće sigurno i Vaš ukus. Za razliku od skupih hotela Pansion Inter nudi Vam mogućnost da osetite kako izgleda jedan pravi skijaški odmor koji ćete, sigurni smo, dugo pamtiti.

www.jahorinainfo.com (http://www.jahorinainfo.com)

ski
16.11.2006, 08:43
Ok,ovo sam i ja nasao,ali interesuje me gde se tacno nalazi u odnosu na cafe Etno,apartmane Markovic,apartmane Pegi...

Mr.Lord
16.11.2006, 09:04
Etno je skroz na vrhu puta mada sve ti je to na potezu od 30 m, ako se dobro sećam pred Pegi-ja odnosno nešto malo niže se nalazi Winter, nisam ulazio ali deluje vrlo pristojno.

Milan NS
16.11.2006, 13:04
Koliko se ja sećam to je iznad Peggy-ja a pre ETNO picerije

Mr.Lord
16.11.2006, 13:53
Može biti nisam sad ni ja siguran, kako god razlika je u 30 m

Hurmiza
16.11.2006, 13:54
Ako se ja dobro secam negde izmedju Etna i Peggy-ja sa leve strane ako se ide od Peggy-ja. Obzirom da je to potez od nekih 40m ...

Milan NS
17.11.2006, 09:29
Isto to i ja mislim... od peggy caffea prema ETNU s leve strane ... ima onaj veliki prilaz na koji može da se parkira 10-tak automobila.