PDA

Pogledati punu verziju : Porodično skijanje sa bebom! Gdje?



tomba na kvadrat
12.11.2015, 18:04
Voljeli bi otići u Sloveniju na skijanje ali ovaj put sa djetetom od 1.5god.
Našli smo hotel u Cerknu na stazi ali je pun. Dobar nam je jer onaj tko čuva djete može lako doći do smještaja(nahraniti, ugrijati, uspavati , promjeniti pelene,.....)
Sa starijim djetetom smo to prije radili sve u kafiću, ali smo tad bili mlađi i ljepši, a sad volimo i komod.
imate li kakvu preporuku za smještaj pored staze na nekom skijalištu u Sloveniji?
Gerlitzen nije daleko, ali mislim da bi nas Austrija izašla skuplje.
pozz

Grazer
04.12.2015, 11:12
Isti problem pa se i ja pridruzujem pitanju. Ja sam mislio ove godine na Jahorinu u Vucku, znam da imaju odlicnu igraonicu i baby care program od 07 do 23 časa. Mozete i ostaviti dete u igraonici i otici odskijati pa vas pozovu ako je problem da dodjete tj zena se uvek brzinski moze vratiti. Sam hotel po sebi je odlican tako da ako budem ovde kod nas onda cu to. Sto se tice inostranstva, nisam za daleka putovanja zbog njega. Trazim nesto u Sloveniji ili pogranicnom delu Italije i Austrije.

tomba na kvadrat
08.12.2015, 21:58
Vjerovatno nam neće nitko moći čuvati bebe u BG pa će nam skijanje biti "na smjenu".Zato smo odabrali Telvizio u Italiji. 100eura noćenje sa doručkom za sve, pa puta broj noćenja. Malo mjesto iz kog kreću liftovi.
Na 17km je Kranjska gora a na 40km je Nassfeld.
Biće tu malo skijanja ali šta je tu je:sm003:.
Bar ćemo biti na svježem planinskom vazduhu:sm004:

ibane
08.12.2015, 22:33
Ima posebna tema na temu deca na planini pa procitajte malo. U svakom slucaju obavezno se konsultujte sa pedijatrom.

Rossignol 8s
09.12.2015, 11:46
Zato smo odabrali Telvizio u Italiji.
Mislis Tarvisio?

tomba na kvadrat
09.12.2015, 19:58
Da, tako sam i rekao Tervisio :)
A što?
Znaš neku dobru piceriju ili pekaru?

Rossignol 8s
10.12.2015, 10:45
Ne znam, samo sam jednom prolazio kolima kroz mesto, nisam se zadržavao.