PDA

Pogledati punu verziju : Jatovi Apartmani



Mikri
12.11.2006, 19:18
Da li neko ima informaciju da li su svi apartmani renovirani-u kakvom su stanju, posto sam cuo da su bukvalno samo 3-5 apartmana renovirali, slikali, i postavili na sajt.Treba da idem tamo pa da znam sta da ocekujem.

Hvala unapred.

Stevs
12.11.2006, 21:46
Ove godine sam bio skoro 40 dana u JAT apartmanima i tvrdim da za novac koji ostavis ne postoji bolji odnos cena/kvalitet na Kopaoniku. Toplo ih preporucujem svima.

Mikri
12.11.2006, 22:26
Hvala na informacijama Stevse samo mi reci jesu renovirali sve sobe ?

Bojan87
13.11.2006, 00:26
Vec nekoliko godina odsedam u Jat apartmanima i mogu da tvrdim da su najbolji na kopaoniku po odnosu Cena/kvalitet. Gotovo su isti kao i Suncani vrhovi ( konaci ) a cena im je dosta niza.

CrazyKong
13.11.2006, 11:36
Vec nekoliko godina odsedam u Jat apartmanima i mogu da tvrdim da su najbolji na kopaoniku po odnosu Cena/kvalitet. Gotovo su isti kao i Suncani vrhovi ( konaci ) a cena im je dosta niza.

Problem je sto su suncani vrhovi dosta razvaljeni...bar oni u kojima sam ja imao (ne)srecu da boravim u skorije vreme.
Inace, po meni za te pare je mnooooogo bolje ici u "Nebesku Stolicu" koji su noviji...ako i njih nisu u medjuvremenu razvalili :glavaozid
Jat je uvek bio korektan i mozda best buy na Kopaoniku

Mikri
13.11.2006, 16:39
Ma kasno sam se setio da rezervisem pune su stolice bile :S