PDA

Pogledati punu verziju : Prevoz Nis-Babin Zub



ninic
07.01.2015, 21:21
Da li neko zna da postoji bilo kakav vid organizovanog prevoza iz Nisa?
Ako je neko zainteresovan mozemo sami da se organizujemo i podelimo troskove.

Stefanlkc
08.01.2015, 11:53
Super tema, i ja sam u potrazi za nekim prevozom do SP.

ninic
09.01.2015, 00:59
Nasao sam broj od nekih ljudi koji voze kombijem do skijalista i nazad za 900 din,polaze sa parkinga kod splava.
Mislim da ih je ranije jos neko pomenuo,ako imate bilo kakvih iskustava sa njima pisite...

vuca
11.01.2017, 10:38
Ja sam sa njima isao i prosle i preprosle godine po par puta ... nema greske, odlicna stvar

Za 1000 din sednes u kombi i vozis se ko covek, ne maltretiras se da vozis, ne maltretiras auto, ne razmisljas kakav je put i kako ces proci, ne razmisljas gde ces da parkiras a mozes dobrano i da odremas ...

Odlicna varijanta svakako, momci su vise nego korektni, svaka preporuka!

Nemanja1105
02.12.2017, 15:45
Ja sam sa njima isao i prosle i preprosle godine po par puta ... nema greske, odlicna stvar

Za 1000 din sednes u kombi i vozis se ko covek, ne maltretiras se da vozis, ne maltretiras auto, ne razmisljas kakav je put i kako ces proci, ne razmisljas gde ces da parkiras a mozes dobrano i da odremas ...

Odlicna varijanta svakako, momci su vise nego korektni, svaka preporuka!

Moze kontakt telefon?

SRB_PI
20.12.2018, 11:02
Мене су прошле године (у фебруару 2018. мислио сам на сезону) на палац покупили момци из организације ,,Млади сви на снегhttps://www.facebook.com/mladisvinasneg/" и из Црног врха спустили до Калне (у повратку). Не знам да ли ће и ове године организовати Стару...