PDA

Pogledati punu verziju : Ski oprema u Bugarskoj(Sofiji)



Z_L_I
05.03.2004, 21:36
Ako je neko kupovao nesto
od nove ski opreme mogao bi
da napise neke utiske o cenama.
Koliko sam ja nacuo oprema je definitivno
jeftinija.

Stevs
06.03.2004, 01:01
Samo jedna mala digresija koja je mene iznenadila. Sobzirom da sam ove godine kupovao opremu u decembru na sajmu po (kao) sajamskom snizenju jako sam se iznenadio kad sam video u prodavnici u krugu Konaka Salomon opremu cija je cena bila ista u dinar kao na sajmu!

danko
01.12.2004, 14:46
Za cene u Sofiji ne znam.
Ali znam da u Borovecu postoji mnogo prodavnica opreme i da bas mozete pazariti po povoljnim cenama, povoljnije nego kod nas u radnjama ili na sajmu.
Posebno jeftina a kvalitetna je garderoba i to bugarske proizvodnje.Imaju dve firme: "Diel" i jas jedna, zaboravio sam ime. Ova prva oblaci i Bugarsku ski reprezentaciju.
Bitno je da proverite cene u vise radnji, ima znacajnih odstupanja.... a i na cenkanje nisu alergicni, pod uslovom da placate kesom, pogotovo ako uzimate vise artikala.
Kupio sam strasan deciji kombinezon za 100 Lev-a = 50 Eur i pantalone za odrasle, strech, veliki broj , crne, 40 Eur.....
Ove godine cu u Bansko... pa cemo videti kako je tamo

logic
02.12.2004, 19:59
bugari proizvode skije marke "orion" po licenci atomic-a. spolja gledano, daske se razlikuju samo po logotipu. znam da su jeftinije ali sada ne bih mogao da se setim tacne razlike u ceni.

danko
08.12.2004, 13:59
Proizvodjac ski garderobe u Bugarskoj: DIEL

http://www.dielsport.com/

drugi proizvodjac je SIVEN ali mu ne rdi site

www.siven.net