PDA

Pogledati punu verziju : Bugarska viza



MilanM
25.10.2006, 08:56
Tek posle 1.12.2006. ce se znati kako ce se dobijati bugarska viza. Po mojim saznanjima bice besplatna, davace se u ambasadi i turisticke agencije nece posredovati u dobijanju vize. Sve u svemu, jos jedno mesto za cekanje u redu.

Bata Bane
04.11.2006, 11:16
Zamolicu jednog fizikalca Bugarina sto nam kopa kanale za kablovsku TV da mi posalje garanciju za vizu:sm023:

boris
31.12.2006, 10:53
Molio bih za informaciju!Da li je pored šengenske vize u pasošu potrebno vaditi i bugarsku vizu.:sm006:

jedino sto zman da se viza mora izvaditi u beogradu. najbolje bi bilo da se za detalje raspitas u samoj agenciji. ili jednostavno po random sistemu nazovi bilo koju i pitaj.

vassoni
10.01.2007, 12:16
Pored vazeceg shengena sigurno ti ne treba Bugarska viza.Ali bolje iskoristi shengen za neki skijaski centar u kome ima snega jer u Banskom se neces naskijati do polovine februara.

oddball
10.01.2007, 12:20
juče sam bio u agenciji i rekli su mi da je viza besplatna. dobija se formular koji se popuni, uz popunjeni formular u agenciji priložite i dve fotografije zajedno sa pasošem i... agencija odradi sve za vas.

SpongeBob
12.01.2007, 16:26
Cao ljudi evo najnovijih informacija direktno iz Bugarske ambasade.

Prvo Sengen ne vazi!!!!!!!!!!!!! :glavaozid sada moram da vadim i njihovu vizu posto Sengen priznaju samo za tranzit.

Od papira je potrebno sledece:
Kopija aranzmana iz agencije
1 fotografija
Osiguranje
Kopija prve strane pasosa
i pasos mora da ima najmanje 3 slobodne stranice! opet :glavaozid jer imam jednu.
0,00 dinara

Mora licno da se preda i prva viza je na jedan ulazak a posle postoji mogucnost dobijanja i za vise ulazaka.

Janica
19.02.2007, 18:02
ne mora licno, ja sam dala agenciji da urade vize :sm004:

Grazer
20.02.2007, 00:39
Hoces da kazes da i ako imam Austrisku boravisnu vizu nemogu kod bugara da udjem?jooooj zivote

Bajastrasni
20.02.2007, 16:21
A najjace je sto pred konzulatom morate da se gurate sa gomilom sofera u kozusima i regionalnim kafanskim "pevacicama" kojima uvodjenje viza direktno utice na biznis. Ja sam u februaru vadio vizu i za zenu i dete, malo su se Bugari bunili, kao mora licno, ali sam im objasnio da ako mi ne prime papire idem odmah u neku zapadnu ambasadu da tamo trosim pare koje sam spremio za Bugare, pa su se dozvali pameti i popustili. :dontknow: