PDA

Pogledati punu verziju : Salomon Gun sa Vist vezovima



bratori
18.01.2014, 14:16
Pre malo vise od 3 godine naletih na ovaj oglas:

Mijenjam skije za evriće (još nedefinisana količina).

Stanje: bolje nego nove, jer su provjerene i bez falinke. Jednom oštrene kod čika Ade na Wintersteiger mašini, klizna ploha nikada ni krpana ni brušena, sa gornje strane jedan sitni zarez na laku kao uspomena na razuzdanog austro-bordera koji voli da gazi tuđe skije.

S obzirom da više magaraca ima iste skije skije, o njima se sve zna. Ako pak neko i ne zna, neka slobodno pita Tadiju i Nemanju, jer meni i onako puno ne vjerujete.

Oglas je tada postavio uvazeni clan ovog foruma Stekan, a ja brze bolje kupih ove skije. Zbog raznoraznih privatnih problema koristio sam ih od tada u odlicnim Francuskim uslovima svega 18 dana... Odradio na njima servis 2 puta u Salto eMu.

Skija je vrhunska i i dalje je u odlicnom stanju. Meni je bila jedina, i odlicno se pokazala kao allmountain model...

Ja je prodajem posto idem iz zemlje...

Duzina 185cm, posto je Twintip to mu dodje oko 170cm "civilnih skija"

Dimenzije 122/90/115, R21

Na njoj su i Vist vezovi, sto bi rekao Stekan: "cista egzotika" :)

cena: 100e

065/233-5253

bratori
23.01.2014, 23:38
Rezervisane

funyrace
25.01.2014, 12:43
Ako se otkaže rezervacija javi se.
Pozdrav

bratori
19.02.2014, 02:14
Skija je opet na prodaju. Stanje kao iz prethodnog oglasa, znaci svega 3put ostrena. Ko se imalo razume u skije shvata da je ovo vrhunska skija... Iste ovakve su imali ili imaju Stekan, Tadija, Nemanjus... Skija za svaku preporuku!!!
Evo sta kazu braca rusi :) http://www.youtube.com/watch?v=ep1YQLaXQ0A

Po meni odlicna allmountain skija, koje jednom proba 90+ , tesko da ce uzimati ikad ista uze...

bratori
20.02.2014, 20:09
Prodato!!!