PDA

Pogledati punu verziju : Smjestaj



Attention
14.01.2014, 09:41
Posto smo ograniceni sa budzetom otpala su dva ski centra sto zbog daljine sto zbog prevelike cijene smjestaja pa me zanima da li neko zna neki povoljan smjestaj za otprilike 12-15 ljudi. Nije bitno koji je ski centar samo da ima dovoljan broj km jer ipak ostajemo 6 dana ili da je blizu nekog drugog uglavnom da nam nije dosadno tih 6 dana ;)
moze doci u opticaj i Italija
Bili smo u Nasfeld i Kronplac tako da nemojte za njih nista :)
Hvala!

Peja01
14.01.2014, 19:10
Posto smo ograniceni sa budzetom otpala su dva ski centra sto zbog daljine sto zbog prevelike cijene smjestaja pa me zanima da li neko zna neki povoljan smjestaj za otprilike 12-15 ljudi. Nije bitno koji je ski centar samo da ima dovoljan broj km jer ipak ostajemo 6 dana ili da je blizu nekog drugog uglavnom da nam nije dosadno tih 6 dana ;)
moze doci u opticaj i Italija
Bili smo u Nasfeld i Kronplac tako da nemojte za njih nista :)
Hvala!
Zemljače, iz mog iskustva ti mogu reći da ti je najbolje skijanje u Italiji zavisi koliko hoćeš para da daš, onda Francuska, pa Austrija. Najjeftiniji aranzmani su za Francusku. Tu šta god da nadjete nećete pogrešiti. Zavisi šta su Vam prioriteti.. skijanje ili zabava, kvaltitet smeštaja itd. Moj ti je predlog obzirom da je u pitanju novac koliko sam razumeo Francuska u svakom slučaju. Recimo Tri dolline, smeštaj u Les Menuires, ski pass za celu regiju.:ok:Ubićete se od skijanja:ski:

Attention
15.01.2014, 09:16
znas kako ti je kad ide 15 ljudi :)
prvobitno je planiran Tignes ali posto se malo vise ljudi prijavilo nego sto je planirano a imamo neki budzet od firme, povecali su se troskovi jer je za razliku od recimo Austrije razlika preko 1000km u oba pravca samim tim i povecava cijenu prevoza. Kolega je nasao neki smjestaj u Italiji za otprilike 15e po osobi ali je mali ski centar (Gitschberg Jochtal). Blizu je Kronplaca gdje smo vec bili pa ne znam valja li ovo ista i da li ima neki veci ski centar u blizini

Peja01
15.01.2014, 09:31
znas kako ti je kad ide 15 ljudi :)
prvobitno je planiran Tignes ali posto se malo vise ljudi prijavilo nego sto je planirano a imamo neki budzet od firme, povecali su se troskovi jer je za razliku od recimo Austrije razlika preko 1000km u oba pravca samim tim i povecava cijenu prevoza. Kolega je nasao neki smjestaj u Italiji za otprilike 15e po osobi ali je mali ski centar (Gitschberg Jochtal). Blizu je Kronplaca gdje smo vec bili pa ne znam valja li ovo ista i da li ima neki veci ski centar u blizini
Za taj ski centar nisam čuo. Na zapadu ti je pravilo koliko para toliko skijanja. Da uklopiš malo para, blizina skijališta, veliko skijalište, jeftin smeštaj i povoljan ski pass je nemoguće. Nešto mora da trpi od navedenih parametara. Ja bih odredio šta mi je prioritet i prema tome bih se ravnao. Ne vidim problem ići i do Francuske organizovano preko neke od agencija (kao što sam ti napisao Francuska ti je najbolja ako je budžet ograničen). Vi ste predpostavljam sve mladji ljudi pa Vam put busom neće teško pasti. Ni naš Kopaonik nije loš samo je problem što sada nema snega u protivnom je bolji od bilo kog slovenačkog skijališta na primer a dosta je jeftiniji. U svakkom slučaju šta god da izaberete bolje je nego sedeti kod kuće:ski:

Attention
15.01.2014, 13:27
nadjoh smjestaj u blizini Ortisei-a (Val Gardena) za 20e po osobi tako da cemo najvjerovatnije tamo
pa i nijesu bas ovi mladi toliko :) a inace idemo sopstvenim prevozom a do FR ima oko 20sati voznje a do IT nekih 12-13
Gitschberg Jochtal je manji ski centar (44km staza) blizu Kronplaca i u sklopu je Dolomiti superski

Peja01
15.01.2014, 14:21
nadjoh smjestaj u blizini Ortisei-a (Val Gardena) za 20e po osobi tako da cemo najvjerovatnije tamo
pa i nijesu bas ovi mladi toliko :) a inace idemo sopstvenim prevozom a do FR ima oko 20sati voznje a do IT nekih 12-13
Gitschberg Jochtal je manji ski centar (44km staza) blizu Kronplaca i u sklopu je Dolomiti superski

Jeste, do Francuske ima da se šipči kolima prilično (znam iz sopstvenog iskustva). Super će Vam biti to što ste našli. Nema greške. :ok: Italija je za mene bez premca.

SnowBeliever
01.02.2014, 15:15
ne znam da li je kasno, tek sad sam video ovaj topic, ali mogu da ti preporucim odlucnu kucu po odlicnoj ceni za max. 15 osoba, mi bili prosle godine, 9km od soldena u hubenu
http://www.booking.com/hotel/at/ferienwohnung-gurschi.sr.html

Mladen
07.03.2014, 13:41
termin: od 15. marta do 22. marta 2014. godine
mesto: Šladming
hotel: Alpine Club
sve informacije o hotelu na : https://www.diamondresorts.com/Alpine-Club

Apartman sa odvojenom spavaćom sobom je za 4 osobe i komplet opremljenom kuhinjom. U spavaćoj sobi je predviđeno spavanje 2 osobe, a u boravišnom delu još dve osobe. U cenu je uključeno korišćenje bazena u hotelu. Ulaz u saunu se doplaćuje 3€.
Hotel je odmah pored staze broj 37.

Cena celog apartmana za 7 dana je: 480€

sve informacije na: marceticmister@gmail.com ili 064 8345 671 Mladen Marčetić