PDA

Pogledati punu verziju : Ski pas u predprodaji



Mr.Lord
18.10.2006, 09:10
Da li neko ima ideju da li neka naša agencija daje popust za kupovinu ski pasa u predprodaji.

admin
14.11.2006, 01:07
Prema informacijama iz agencije Kopmas - Novi Sad,
cena ski paketa: ski pass + skije+stapovi u predprodaji je 150 EUR - za 6 dana.
Kazu da ce na licu mesta i bez opreme biti skuplji.

Inace za onog kome nije vazno da vozi na svojim skijama,
ovo i nije lose, jer se skije ostavljaju kod gondole, i ne moraju da se nose - voze do hotela. Znaci samo u pancericama do gondole, tu uzmes svoje skije, i na kraju dana ih predas na isto mesto na cuvanje do sutra.

hrčak
14.11.2006, 10:11
Da li znas da li moze da se napravi takav paket za neku od visih kategorija skija, da se doplati nesto ili sl.? Predpostavljam da je ovo cena za nn skije...

MilanM
14.11.2006, 10:28
Cene su od 140€ (Hary-M, www.hary-m.co.yu (http://www.hary-m.co.yu)) do 150€ (www.magic.org.yu (http://www.magic.org.yu)). Na licu mesta (gondola), popuniš upitnik, koliko godina imaš, visina, težina, pol, nivo skijanja, i na osnovu toga dobiješ odgovarajuće skije. Prošle zime bile su Atomic C9 u opticaju.

hrčak
14.11.2006, 10:34
Ok, ali tamo postoje standardne i "VIP" skije, a mene zanimaju ove druge. Cene im ni blizu nisu iste...

hvala za adrese

Aca76
17.11.2006, 12:21
Prema informacijama iz agencije Kopmas - Novi Sad,
cena ski paketa: ski pass + skije+stapovi u predprodaji je 150 EUR - za 6 dana.
Kazu da ce na licu mesta i bez opreme biti skuplji.

Inace za onog kome nije vazno da vozi na svojim skijama,
ovo i nije lose, jer se skije ostavljaju kod gondole, i ne moraju da se nose - voze do hotela. Znaci samo u pancericama do gondole, tu uzmes svoje skije, i na kraju dana ih predas na isto mesto na cuvanje do sutra.

Da li je ikako moguce kupiti pass u predprodaji, bez opreme, naravno za malo nizu cenu?

hrčak
17.11.2006, 13:42
Razne agencije kod nas prodaju i sam pass i pakete, ali izgleda da to nisu nista povoljnije cene nego tamo na licu mesta...

Aca76
17.11.2006, 13:48
Razne agencije kod nas prodaju i sam pass i pakete, ali izgleda da to nisu nista povoljnije cene nego tamo na licu mesta...

A jel moze neka adresa/kontakt?