PDA

Pogledati punu verziju : Passo Tonale/Madonna di Campiglio/Marilleva 10.12.2006 - 17.12.2006



Krecha_86
06.10.2006, 19:05
Ski Manijaci su za svoje članove organizovali decembarsko skijanje u Italiji u regiji SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta. Sa 140 ski liftova i 360 km staza, SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta je jedna od većih regija u Južnim Alpima. Ski centri u SKIRAMA DOLOMITI regiji su: Madonna di Campiglio and Pinzolo in Val Rendena, Folgarida-Marilleva, Peio and Passo Tonale in Val di Sole, Ponte di Legno, Monte Bondone, Andalo-Fai della Raganella, Folgaria Lavarone. Sve u svemu ogromna regija sa 4 velika centra (60 - 150 km staza) i nekoliko manjih (20-30km staza).Aranžman obuhvata:
-Smeštaj u apratmanima u Passo Tonale ili Marilleva (apartmani su razlicitog tipa studio, dvosobni, trosobni)
-U cenu su uključeni svi troškovi (voda, grejanje, turistička taksa, završno čišćenje apartmana....)
-Ski pass za 6 dana za celu regiju SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta !!!
Aranžman ne obuhvata:
Put do Italije, hrana, troškovi vize.
Viza:
Ne bi trebalo da bude problema sa potvrdom rezervacije koju ce hotel poslati.
Rok:
Krajnji rok za prijavljivanje i uplatu depozita (40%) je 15.10.2006.
Cena:
210 EUR

Više detalja na www.skimanijaci.com (http://www.skimanijaci.com) :)

kenza959
06.10.2006, 20:15
Uff, ja bih vrlo rado isao, ali mi male probleme pravi avio karta :) Od Chile-a do tamo ne leti RyanAir...

Nadam se da cu se nekom drugom prilikom zadesiti blize....

daki
08.10.2006, 14:52
Zainteresovano je nekoliko ljudi sa Zabljaka da ide
Jel ima neka kombinacija za prevoz do tamo?

CrazyKong
09.10.2006, 08:58
Za sada nema nikakve kombinacije za prevoz...tj. ide se kolima....ali jurim nesto i za zajednicki prevoz pa mozda i ispadne nesto od toga.

pozz

daki
09.10.2006, 10:32
Kakav? Kombi ili autobus

pop67
09.10.2006, 13:39
Moram da napomenem da odlazak na skijanja sa SKI MANIJACIMA ukljucuje i obavezu clanstva u nasoem udruzenju.Kao sto znate ili ne znate CENA aranzmana je je napravljena za ISKLJUCIVO CLANOVE ULJSS SKI MANIJACI,a ljudi koji nisu clanovi placaju pun iznos aranzmana u ovom slucaju je to 35% vise od 210E,dakle oko 300E,a godisnja clanarina je 20E!Pozdrav,POP67:dziveli:

daki
09.10.2006, 14:50
Hvala Vam:sm018:

pop67
09.10.2006, 19:32
Uvek ste dobrodosli:sm018:

letac
12.10.2006, 23:54
Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo

CrazyKong
13.10.2006, 08:38
Kako uopste skijanje moze da bude lose ?
Nije mi bas jasno o cemu pricas :dontknow:

letac
14.10.2006, 00:56
Kako uopste skijanje moze da bude lose ?
Nije mi bas jasno o cemu pricas :dontknow:

U to vreme sam bio prosle godine u toj oblasti i bilo je mnogo kisa i magle kao i svake godine.
A to sto je gosp. Pop pisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi tih manijaka to je glupost, pa zar je problem naci smestaj putem interneta za iste pare, kao sto je i on to uradio.

Krecha_86
14.10.2006, 05:09
U to vreme sam bio prosle godine u toj oblasti i bilo je mnogo kisa i magle kao i svake godine.
A to sto je gosp. Pop pisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi tih manijaka to je glupost, pa zar je problem naci smestaj putem interneta za iste pare, kao sto je i on to uradio.
Jbg...bas mi je zao sto si imao katastrofalno vreme prosle godine...bas mi je zao zbog tebe :( ...inace..."ti manijaci" kako ih ti zoves imaju i ski skolicu i jos mnogo, mnogo toga...a pored svega dobro druzenje...naravno, cena od 300 eura je za one koji nisu clanovi, za sve ostale je 210 evra :) Bas mi je krivo sto a imas a priori odbojan stav prema nama, nadam se da to ne znaci da neces skijati sa nama :ski: inace...ukoliko imas odredjena iskustva sa Madonnom di Campiglio, postoji posebna tema na forumu koja se zove "Ski Centri" pa budi slobodan da pises tamo!!!

letac
14.10.2006, 22:50
Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.

pop67
15.10.2006, 00:57
Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.
Postovani letac,
ja zaista neznam koji je tvoj problem ali evo da pojednostavimo.Cena punog aranzmana je oko 300E,SKI MANIJACI kao Udruzenje ima popust 35%,a da bi ostvarili popust moraju imati ID karticu kojom ce dokazati pripadnost nasem udruzenju na recepciji apartmana u koje idemo.Nisi ti jedini iz Crne Gore koji je hteo da ide U Madonu Di Campiglio,a za tvoju informaciju 4 NASA CLANA 3 iz NIKSICA i 1 sa Zabljaka idu sa nama,a nijedan ne putuje a da nije clan udruzenja tako da i sam sada uvidjas glupost sopstvenog pisanja o zaradama i iznosima zarada.Ti si pretpostavljam pod utiskom necega drugog napisao to sto si napisao a da se nisi raspitao pre o nama,u svakom slucaju ako hoces da putujes sa nama,treba da postanes clan udruzenja i poput ostalih clanova platis clanarinu na godisnjem nivou i ostvaris sva prava koja svi drugi clanovi imaju.Ukoliko neces da postanes clan opet je uredu putuj ti lepo u sopstvenoj reziji ,ali nemoj da vredjas SKI MANIJAKE jer o nama nista neznas!I na kraju verujem da niste kako ti kazes glupi ljudi,ti i tvoji drugari i da ces shvatiti da si pogresio!:sm018:

Markoos
15.10.2006, 14:25
...
Ja sam odlučio da idem sad u Italiju u prvom redu da upoznam i da se družim sa ljudima sa kojima se više od godinu dana dopisujem na forumima i chatu. A uz to ću, ako Bog da, i skijati.

E zbog ovakvih ljudi kao sto je Stekan sam se i uclanio u udruzenje, a iz istog razloga i idem u Italiju. :sm017:

Bata Bane
15.10.2006, 15:18
Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.

Mislim da je glupo tako da pises u nesto u sta nisi upucen.

Krecha_86
15.10.2006, 15:38
Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo


Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara

Prvo si rekao da je 'ispala' a posle da ste zainteresovani...to mi je nekako nelogicno, zasto bi bio zainteresovan za nesto sto si osporio u pocetku:dontknow:...osim ako nisi hteo namerno da provociras.

Symon
15.10.2006, 15:48
Prvo si rekao da je 'ispala' a posle da ste zainteresovani...to mi je nekako nelogicno, zasto bi bio zainteresovan za nesto sto si osporio u pocetku:dontknow:...osim ako nisi hteo namerno da provociras.
A vidis da covek ne zna sta hoce :ok:

letac
15.10.2006, 19:57
Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.

hehehe
16.10.2006, 00:28
Nema me mesec dana, i vec se neko oglasi sa "mi-vi" i "vasi-nasi".... pa to je strasno...

Moracu cesce da dolazim...

CrazyKong
16.10.2006, 09:52
Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.


Mislim da ti je polaziste pogresno. SkiManijaci nisu agencija da moze da ide svako, tj moze svako ko je clan. Ako nisi clan placas neku drugu cenu i to je to. Stvarno ne vidim u cemu je problem ? Sto se ne bi uclanio kao i svi drugi ljudi koji idu ?

Ili kako rece, internet je tu, izvoli pa nadji sam smestaj pa da skijamo zajedno.

I jos jedna stvar, vreme ce da bude kako bude bilo, ali mi je cudno sto su mi italijani rekli da je vrlo tesko naci boooking za tu nedelju posto je tradicionalno velika navala.....verovatno ljudi vec godinama idu da kisnu i ne skijaju....

pop67
16.10.2006, 09:56
Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.
Postovani letac,
zato bi te odbilo to sto sam ja napisao istinu,nisi nijednog trenutka prokomentarisao ispravnost onoga sto si procitao vec pises tako kao da je text pripremljen i pre nego si procitao sta sam napisao,zar ne!Obzirom da nema nista lose u tome da neko pripada ili ne pripada nekom udruzenju,ja ti zelim puno snega (NE ISPALE) gde god otisao na skijanje u sopstvenoj reziji,a siguran sam kada me ili nas budes upoznao 23i24 .12 na Zabljaku na seminaru za instruktore da ces promeniti misljenje formirano na osnovu necije price!
Samo jos nesto,da bih dosao na MASI-jev seminar za instruktore,mora se postati i clanom MASI-ja,zar ne?Pa sta je onda lose u pripadnosti nekom Udruzenju ako ostvarujes pogodnosti koje inace nemozes ostvariti?

boris
16.10.2006, 13:57
Pozdrav svima!!!
Pratim ovu temu i mislim da bi trebale da se stisaju strasti.Ljudima koji nisu clanovi trba da se jednostavno objasni da i sama organizacija smestaja,prevoza oduzima neko vreme i energiju,te je logicno da se plati clanarina da bi se putovalo u reziji ski maniaka.S druge strane ljudi mogu i sami da rezervisu smestaj koji zele i putuju u sopstvenoj reziji u ovom periodu( za slicnu cenu),ali moraju sami da se potrude i namuce.
Ne treba komentare uzimati suvise licno,i praviti veliku tenziju.Bitno je da se skija i da se stvaraju nova prijateljstva!!! :ski:

daki
16.10.2006, 14:54
Borise majstore!

letac
16.10.2006, 18:38
Postovani letac,
zato bi te odbilo to sto sam ja napisao istinu,nisi nijednog trenutka prokomentarisao ispravnost onoga sto si procitao vec pises tako kao da je text pripremljen i pre nego si procitao sta sam napisao,zar ne!Obzirom da nema nista lose u tome da neko pripada ili ne pripada nekom udruzenju,ja ti zelim puno snega (NE ISPALE) gde god otisao na skijanje u sopstvenoj reziji,a siguran sam kada me ili nas budes upoznao 23i24 .12 na Zabljaku na seminaru za instruktore da ces promeniti misljenje formirano na osnovu necije price!
Samo jos nesto,da bih dosao na MASI-jev seminar za instruktore,mora se postati i clanom MASI-ja,zar ne?Pa sta je onda lose u pripadnosti nekom Udruzenju ako ostvarujes pogodnosti koje inace nemozes ostvariti?

To sto je moja lokacija Montenegro ne znaci da zivim na Zabljaku:confused: , ai mislim da ce mo u to vrijeme moja ekipa bordera i ja biti negde u Alpima gde ostajemo 2 mjeseca jel celu godinu zivimo i radimo za ta dva meseca.
A sto se tice instruktora, mi smo sami sebi instrukrori, i slobodno tim instruktorima mozemo da pokazemo kako se vozi bord po neuredjenim terenima i dubokom snegu i medju stenama. Javicemo vam lokaciju gdje cemo biti i rado bi smo vam dali neke instrukcije.

wlad
16.10.2006, 19:04
Nemojte ljudi ko boga vas molim, nemam snage da čistim bunar.

Moderatore, reaguj, pošto će ovako da ide u nedogled, a Madona se odavno zaboravila :D.

Stvarno nema potrebe za tenzijama na forumu..

pop67
16.10.2006, 19:13
To sto je moja lokacija Montenegro ne znaci da zivim na Zabljaku:confused: , ai mislim da ce mo u to vrijeme moja ekipa bordera i ja biti negde u Alpima gde ostajemo 2 mjeseca jel celu godinu zivimo i radimo za ta dva meseca.
A sto se tice instruktora, mi smo sami sebi instrukrori, i slobodno tim instruktorima mozemo da pokazemo kako se vozi bord po neuredjenim terenima i dubokom snegu i medju stenama. Javicemo vam lokaciju gdje cemo biti i rado bi smo vam dali neke instrukcije.

Srecan vam put i DOBAR SNEG vam zelimo,i da opravdate ulozenu zrtvu,:cool: na godisnjem nivou!:hair: :sm018:

hehehe
17.10.2006, 07:42
Ne mogu da verujem da u Crnoj Gori nema dubokog snega medju stenama pa sad treba ici u Alpe i tamo ga traziti dva meseca. Poenta boravka u Alpima su perfektno uredjene staze i ljubazno osoblje na zicama i ugostiteljskim objektima ali to valjda skijasi tako razmisljaju. Sto se boardera tice, predpostavljao sam da u Alpe idu zbog postojanja onih parkova za boardere al sad vidim da sam bio u zabludi.
Isprica mi skoro jedan boarder dobar vic o instruktorima...
Mislim da je ovo pravo mesto da ga ponovim, iako je off-topic.


Q:Kakva je razlika izmedju boardera i board instruktora?
A:Tri dana na boardu

Pozdrav!

letac
18.10.2006, 09:13
Postoje mnogo lepih terena i kod nas recimo na Zabljaku, a li to su mali kapaciteti, a na Alpe idemo iz razloga sto sto volimo prostranstva, neuredjene i veoma duboke snegove mimo staza. Kada bi smo sve to nasli kod nas to bi bilo mnogo lepo. Nasa ekipa broji 8 stalnih clanova i 9 godina za redom provodimo po 2 do 2 ipo mjeseca na snegu u kontinuitetu.

letac
04.11.2006, 10:19
Dogovor je pao.
1.Dule
2.Milika
3.Djoko
4.Vedran
5.Marijana
6.Ana
7.Balsa
8.Mirko
9.Dule 2
10.Sonja
11.Ivana
12. Letac
Polazak 27.12.2006.(sreda) u18.OO chasova iz Podgorice, Dubrovnika, dalje Jadranskom magistralom do Slovenije, Italije i pravac Francuska Tignes, gdje cemo biti do 29.01.2007.
Posle toga pakovanje i polazak za Val Thorens gdje ostajemo do 26.02.2007.
U povratku je plan da se ostane nekoliko dana u nekom italijanskom skijalistu.
Ekipi zelim dobro bordanje.

stekan
04.11.2006, 10:50
Svaka čast. Malo ko si može priuštiti toliko skijanja. Želim vam lijep provod.

Usput, vidim da pišeš ekavski, pa me interesuje da li i živiš u Crnoj Gori.

letac
04.11.2006, 13:53
Radimo preko cele godine, bukvalno nista ne jedemo za ovako nesto.
U CG zivim od 2001. god. jer su mnogo vece mogucnosti za trgovinu, preselio sam se iz Sremske Mitrovice i mislim da cu ovde ostati jos dugo dugo....

Bata Bane
04.11.2006, 19:38
Blago vama:glavaozid

pop67
07.11.2006, 21:33
Zelim vam super provod,lepo vreme i fenomenalan sneg!

vujche
08.11.2006, 10:49
Dogovor je pao.
1.Dule
2.Milika
3.Djoko
4.Vedran
5.Marijana
6.Ana
7.Balsa
8.Mirko
9.Dule 2
10.Sonja
11.Ivana
12. Letac
Polazak 27.12.2006.(sreda) u18.OO chasova iz Podgorice, Dubrovnika, dalje Jadranskom magistralom do Slovenije, Italije i pravac Francuska Tignes, gdje cemo biti do 29.01.2007.
Posle toga pakovanje i polazak za Val Thorens gdje ostajemo do 26.02.2007.
U povratku je plan da se ostane nekoliko dana u nekom italijanskom skijalistu.
Ekipi zelim dobro bordanje.
Blago vama kad se vas toliko moze skupiti na tako dugacak period.Ja ne mogu naci cetvero ljudi za apartman na sedam dana,a ne ovoliko.Koliko vas to zadovoljstvo dodje,ako nije tajna.

letac
09.11.2006, 23:41
Po osobi nosimo oko 2500-3000 eura, kako ko, po mogucstvu.

Mr.Lord
10.11.2006, 09:10
Možda glupo zvuči, al pošto imaš iskustva predloži neko mesto dobro za bord - ono o čemu si pisao i da postoji park. Unapred hvala, i lep provod

hehehe
10.11.2006, 09:33
Mozda glupo zvuci, al pošto imaš iskustva, predlozi nacin kako ustedeti 2500 do 3000 eura...

boris
10.11.2006, 11:09
[quote=letac]Dogovor je pao.
1.Dule
2.Milika
3.Djoko
4.Vedran
5.Marijana
6.Ana
7.Balsa
8.Mirko
9.Dule 2
10.Sonja
11.Ivana
12. Letac
Polazak 27.12.2006.(sreda) u18.OO chasova iz Podgorice, Dubrovnika, dalje Jadranskom magistralom do Slovenije, Italije i pravac Francuska Tignes, gdje cemo biti do 29.01.2007.
Posle toga pakovanje i polazak za Val Thorens gdje ostajemo do 26.02.2007.
U povratku je plan da se ostane nekoliko dana u nekom italijanskom skijalistu.

Bravo maistore.
Radite upravo ono sto je moj san.Smo napred i sve najbolje!!!:ski:

letac
18.11.2006, 09:03
Mozda glupo zvuci, al pošto imaš iskustva, predlozi nacin kako ustedeti 2500 do 3000 eura...

Radis 9 mjeseci u godini, ne spavas kako treba i gdje treba, odrices se mnogih stvari ali za taj period na dasci i sa takvim ljudima, to se ne moze opisati.

SkiBata
18.11.2006, 11:08
@ letac & ekipa:

Momci i devojke, BRAVO!!!!
I samo napred, dokle god budete mogli da izdržite!!! I fizički i finansijski.

letac
18.11.2006, 15:15
@ letac & ekipa:

Momci i devojke, BRAVO!!!!
I samo napred, dokle god budete mogli da izdržite!!! I fizički i finansijski.

Hvala veliko, fizicki cemo izdrzati a finansijski.......:dontknow:

letac
03.12.2006, 06:20
Ocemo li skijat u Italiji, sta kazu prognoze?

bojo
03.12.2006, 20:54
Ocemo li skijat u Italiji, sta kazu prognoze?

Naravno,nemoj da brines...
Ides?

bojo
03.12.2006, 20:55
E Daki aj obezbedi sneg za 23.12?
Pa gde cemo hladiti pivo ako nema snega?

CrazyKong
04.12.2006, 09:06
Ocemo li skijat u Italiji, sta kazu prognoze?

Prognoze kazu da ce sredinom i krajem nedelje pasti preko pola metra snega...

boris
04.12.2006, 10:27
Prognoze kazu da ce sredinom i krajem nedelje pasti preko pola metra snega...
Gledao sam prognoze i bogami sprema se ludilo!!!Drzim vam palceve.:ski:

Krecha_86
18.12.2006, 16:54
Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo

Eeee...druze moj, da ti znas sta si propustio :glavaozid
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona1.jpg
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona2.jpg
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona3.jpg
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona4.jpg

Krecha_86
18.12.2006, 17:29
Jos slika...
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona5.jpg
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona6.jpg
http://www.pcoglasi.co.yu/manijak/madona7.jpg

Za ostale slike posetite galeriju Ski Manijaka :)

pop67
19.12.2006, 15:39
E Krecho stvarno nisi fer,postavio si slike a nisi rekao na koliko skijalista smo morali da idemo zato "STO NIJE BILO SNEGA".Dakle da ispravim tvoju gresku evo napisacu ja,a ti mi se nemoj naljutiti.Dakle,skijali smo na skijalistu Marileva,Passo Tonalle,Folgarida,a u okviru Madone Di Campiglio na Passo Groste i Spinale,ah da ne zaboravim da smo trazili oblacak na nebu i nismo uspeli da ga nadjemo,stvarno odvratno,ali bice "BOLJE" drugi put.Svim SKI MANIJACIMA koji su bili na ovom skijanju se zahvaljujem i nadam se da cemo jos mnogo puta skijati zajedno!:sm017: :sm017: SKI MANIJACI:sm017: :sm017:

letac
19.12.2006, 16:04
Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.
Slike su lepe nema sta.

Bata Bane
19.12.2006, 22:41
Ti ocigledno imas problem. Ja sam skijao u Austriji gde nije bilo snega nigde u okolini a na stazama ga je bilo preko metar.

adwarf
20.12.2006, 01:25
Dugo nisam na ovom portalu nista pisao, ali ovaj covek me je strasno iznervirao!
Ljudi opustite se, lik je idiot, iskomleksirana pocrnogorcena seljacina, puna para koja uz to konstantno lupa kontru...Mani me tih prica da godinu dana ne jedes, ne spavas i slicno...
Covece, reci u cemu je tvoj problem?
Ljudi ponudili jeftinu (extra jeftinu) varijantu za skijanje i tebi se to ne svidja--ok! Ali sta imas protiv toga??? Brate, svejedno mi je da li ce zaraditi oni, agencija ili neko treci, poenta je da je aranzman 70 eur jeftiniji i ne vidim u cemu je problem!?!?

p.s. Manijaci, zavidim vam! Svaka cast na organizaciji i zao mi je sto nisam bio u toku, verovatno bih isao sa vama! Sve najbolje!

Krecha_86
20.12.2006, 02:29
Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.
Slike su lepe nema sta.
Mislim da si sada pokazao svoje pravo (licemerno) lice i molim moderatore da reaguju!

stekan
20.12.2006, 08:41
Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo


Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.

Ne bi nam odgovaralo da smo ostali ovu nedjelju, jer smo sunčano vrijeme naručili samo za prethodnu. Snijega je bilo sasvim dovoljno za skijanje. Imaju ljudi duž svih staza i ono nešto što pravi buku i sipa snijeg i po sunčanom vremenu.

pop67
20.12.2006, 13:13
E sada je vreme da saznate zasto se letac toliko ljuti.On kao iskusni i fenomenalno dobar boarder na seminaru koji je odrzan u martu mesecu NIJE USPEO DA POLOZI ZA INSTRUKTORA pa je prvo bio ljut na ljude iz MASI-ja,a posle na sve koji imaju bilo kakve veze sa pomenutom organizacijom.Covek ima neresiv problem u glavi sa sobom,a od ekipe koju je nabrojao da idu na skijanje od 15 ljudi sa kojima sam ragovarao a sa teritorije CG su,niko nikoga nezna.To je skroz nemoguce jer u CG kada se neko bar malo istakne u skijanju bilo po znanju ili po odlascima na atraktivna skijanja,to se odmah sazna i ljudi se upoznaju.O nasem letacu znamo samo da je potomak jednog politicara iz vremena komunizma i da ima isto ime i prezime kao pomenuti DRUG/GOSPODIN.No to sve nema nikakve veze,dragi nas letac ili samo letac vreme je da prestanes da letis u svojoj glavi i pocni da se sa ljudima druzis ,jos nije kasno da ponesto naucis!A uskoro najava za novo putovanje po jos povoljnijim uslovima nego za Italiju,otkrivam da je Francuska u pitanju a sve ostalo kada se kockice sklope!Svima veliki pozdrav:dziveli: :dziveli: :dziveli: :dziveli:

rankoni
20.12.2006, 18:17
U ime Crnogorske ekipe ski manijaka, koji su bili na skijanju u Italiji, mogu da kažem da je bilo fenoomenalno. Ko nije bio nek pukne od zavisti!!:sm019: :ok: :sm019: :sm019: :sm019:

adwarf
21.12.2006, 00:29
Ko visoko leti nisko pada!

Krecha_86
21.12.2006, 14:00
U ime Crnogorske ekipe ski manijaka, koji su bili na skijanju u Italiji, mogu da kažem da je bilo fenoomenalno. Ko nije bio nek pukne od zavisti!! :sm019:
Pozz Ranko, nastavljamo feštu na Žabljaku za vikend :dziveli: :dziveli: :dziveli: :dziveli:

Bata Bane
21.12.2006, 14:24
Da ali za razliku od tvojih 10-12 ljudi nas ima preko 1000:sm017: :sm017: :dontknow:

pop67
21.12.2006, 15:46
Da ali za razliku od tvojih 10-12 ljudi nas ima preko 1000:sm017: :sm017: :dontknow:
Bata Bane,Bata Bane :sm017: :sm017: a bice nas jos mnogo vise uskoro

Bata Bane
21.12.2006, 23:59
A dace bog da nas bude ko Kineza:dontknow: :ok:

Bata Bane
25.12.2006, 15:26
Letac:sm022: ili kako vec sebe nazivas, imao si priliku proslog vikenda da vidis nasu ekipu na Zabljaku. To je samo 1/70tina ekipe:bootyshak :sm019:

SkiBata
25.12.2006, 22:29
Svratio samo da pozdravim Rankonija i ekipu Ski Manijaka iz Crne Gore!!! Momci, super smo se proveli na Žabljaku!:ski::ski:
Nadam se da su kačketi OK! U zdravlje da ih nosite!!!!!:yay:

hehehe
26.12.2006, 12:21
U ime Crnogorske ekipe ski manijaka, koji su bili na skijanju u Italiji, mogu da kažem da je bilo fenoomenalno. Ko nije bio nek pukne od zavisti!!:sm019: :ok: :sm019: :sm019: :sm019:

Ja nisam bio... ali necu da puknem od zavisti... ja se radujem, kao da sam bio i ja. (jes da sam griz'o svoja yaya sto ne mogu da idem s vama... al ima dana, porascu i ja...)

Hehehe, pozdrav!

rankoni
27.12.2006, 17:26
Svratio samo da pozdravim Rankonija i ekipu Ski Manijaka iz Crne Gore!!! Momci, super smo se proveli na Žabljaku!
Nadam se da su kačketi OK! U zdravlje da ih nosite!!!!!:yay:
:sm021: Evo nas opet na Žabljaku, sa sve kačketima, ski manijaci su danas skijali na Savinom kuku!! Veliki pozdrav!!!:sm018: :sm018: :ski:

letac
03.03.2007, 20:09
Vratismo se svi u jednom komadu, doduse sa jednim polomljenim bordom.