PDA

Pogledati punu verziju : ski pass na kopaoniku



ggaga
03.03.2004, 22:59
interesuje me kakva je situacija sa tom novom elektronskom kontrolom ski pasa na kopaoniku i kako moze da se izvede da prolazim na deciji ski pas, da li postoji mogucnost da me neko provali pa da mi bude neprijatno,
da li moram da povedem neko dete dok kupujem taj ski pass
hvala :D

Stevs
04.03.2004, 00:22
interesuje me kakva je situacija sa tom novom elektronskom kontrolom ski pasa na kopaoniku i kako moze da se izvede da prolazim na deciji ski pas, da li postoji mogucnost da me neko provali pa da mi bude neprijatno,
da li moram da povedem neko dete dok kupujem taj ski pass
hvala :D

Nemoj da se igraš, mogu lako da te provale jer čini mi se da različito sija signalna sijalica kad priđeš uređaju sa ski passom za decu. Bio sam prisutan na Centru kada su oduzeli ski pass momku koji je pokušavao da prođe na taj način.

kalliope
03.01.2005, 23:02
koliko se ja secam ima neka masina gde prislonis pass. svetli drugacije za decu i odrasle, i zbog takvih kao ti :) stavljaju u blizinu \oveka koji gleda jel se neko pogresno predstavlja.

Diva
05.01.2005, 01:17
Ja sam prosle godine nekoliko dana koristila instruktorski ski-pass od nekog druga, i ubedjena sam ostala da je moj "pishtao" nekako upadljivije nego ski-pasevi mojih drugarica. Dosla sam do licnog zakljucka da je to zato sto je instruktorski... Zamisli kako bi to bilo smesno da me neko provalio, jedva hodam na skijama (to mi je bilo prakticno prvo skijanje u zivotu) a "pishtim" k'o instruktor! :)