PDA

Pogledati punu verziju : Janica



D.I.M.
06.10.2006, 15:04
Ove godine bez Janice na ski stazama. Steta.
http://www.skijanje.hr/clanak.php?id=16052

oggy
06.10.2006, 16:15
Pametno... skijanje bi trebalo da bude zadovoljstvo, a ne bol (bar ne konstantan :)). Nadajmo se da cemo je dogodine ipak gledati.

stevan
08.10.2006, 18:18
Ne znam za koga da navijam ove godine u Svetskom kupu:dontknow:

Krecha_86
08.10.2006, 23:44
Ne znam za koga da navijam ove godine u Svetskom kupu:dontknow:
Ja za Anu Jelušić :ok:

Bata Bane
09.10.2006, 01:21
Za mene bre:bootyshak :bootyshak

vampire
09.10.2006, 01:24
za Jelenu Lolovic

KOP_MANIA
09.10.2006, 06:37
Može i za Niku Fleiss ili kako se već piše ona je dobra isto. Ja ću za Anju Person

stevan
09.10.2006, 16:24
Mislim da cu ipak za BataBaneta:dziveli:

ski dude
09.10.2006, 18:57
napred bata bane:couto:

pop67
09.10.2006, 19:31
Ja cu ove godine da navijam u muskoj konkurenciji za Bata Baneta,a u zenskoj za IVONU SNOCK,prijateljicu Ski Manijaka!:sm019:

D.I.M.
19.04.2007, 14:09
Pored svih navijanja, na kraju nije se moglo dalje. Potrošilo se. Iako je učestvovala na meču Zagreb / Celje, podgrejala nadu za daljim takmičenjima, došao je kraj. Otišla je Janica u sportsku penziju i legendu.

http://www.skijanje.hr/clanak.php?id=17045

pop67
20.04.2007, 11:58
Pored svih navijanja, na kraju nije se moglo dalje. Potrošilo se. Iako je učestvovala na meču Zagreb / Celje, podgrejala nadu za daljim takmičenjima, došao je kraj. Otišla je Janica u sportsku penziju i legendu.

http://www.skijanje.hr/clanak.php?id=17045

Vala tu penziju je i zasluzila i nadam se da takvom sportisti i osobi nece biti tesko u daljem zivotu poput mnogih istrosenih i odbacenih VRHUNSKIH sportista na teritorijama bivse nam zemlje!
Mnogo vremena ce proci dok Svedjani,Austrijanci,Svajcarci i ostali koji pripadaju velesili zenskog skijanja naprave takvu skijasicu kakva je Janica Kostelic.
Ne preostaje nista drugo nego toj devojci reci hvala za sve sto je uradila u svojoj karijeri u ime razvoja skijanja na ovim NASIM bivsim ili sadasnjim prostorima!:sm017: :sm017: :sm017: :sm017: :sm017:

daki
20.04.2007, 14:27
Tako je Pooopeeeeeeeeee!:ok:

Evo nekoliko isječaka iz današnjeg obraćanja Janice Kostelić javnosti, povodom objave kraja aktivne skijaške karijere, a u okruženju "Tomislavova doma" na Sljemenu.
izvor: www.croski.hr


Ja na neki način još želim skijati i nije došlo do nekog zasićenja, ali jednostavno rečeno ne mogu više podnositi ozljede i trpjeti bol. Dosta sam to činila svih ovih godina i moram priznati da ih se previše bojim..."

"Za kraj moje aktivne skijaške karijere nisu krivi novinari, kako sam to nespretno na svojim Internet stranicama nedavno napisala. Ako je netko "kriv", onda recimo da sam to prije ja, jer priznajem da se više ne mogu kvalitetno nositi s velikom medijskom pažnjom koja se obično stvara oko mene."

"Sve novinare najtoplije molim da ne stvaraju nepotrebnu nervozu i napetost unutar moje obitelji, te molim da se poštuju naši osjećaji. Zna se da niti moj otac niti moj brat nisu baš presretni mojom konačnom odlukom, no ono što je još važnije jest to da me oni u konačnici ipak u svemu u životu podržavaju!"

"Slava je ono što mi u budućem životu zasigurno neće nedostajati. Ono što će mi najviše nedostajati jest atmosfera unutar ekipe za vrijeme treninga, priprema i utrka. No, nikad ne reci nikad. Možda se jednog dana uistinu i poželim vratiti skijanju..."

"Hvala cijeloj skijaškoj reprezentaciji, svima u Hrvatskom skijaškom savezu, svim članovima stožera te baš svima koji su bili uz mene tijekom cijele karijere. Posebno hvala i svim mojim navijačima na vjernosti kroz moju karijeru te mojoj obitelji, bez koje nikada ne bih ostvarila ono što sam ostvarila na svome sportskom putu."

D.I.M.
20.04.2007, 18:37
Tako je i hvala! Ja lično ću je sećati uvek u njenoj drugoj slalom vožnji na Sljemenu. Onakva želja onakav grč niz celu padinu bez rukavice i štapa. Kada mojim klincima govorim kako treba imati želju...to je to, za pamćenje.