PDA

Pogledati punu verziju : Pohvale za HEAD!



Nemanjus
27.06.2013, 15:02
Hteo bih javno da pohvalim čoveka iz HEAD-a koji mi je pomogao da mi se uvaži reklamacija skija u vangarantnom roku. Iz objektivnih razloga neću da ga imenujem, ali samo ću reći da nije iz Srbije.

Skije su Head worldcup i.sl sw, model 2010/11, na jednoj skiji se desilo da je ispala kantna (očigledno fabrička greška). Skije su inače kupljene nove preko Nemačkog ebay-a. Evo i sličica:

https://plus.google.com/photos/103138664391608634987/albums/5546571860661952769?banner=pwa

Čovek je sredio da mi se pošalju nove skije, ni manje ni više nego:

http://www.monstermarketplace.com/alpine-ski-racing-supplies/head-2014-world-cup-rebels-isl-sw-speed-plate-skis

Šta reći nego :sm017:!

Uzgred, kada sam zvao domaćeg zastupnika za Head (Dominus - Head), ljubazno me odje..., rekavši da se obratim onome od koga sam kupio skije, naravno bez ikakvog interesovanja da mi pomogne! :sm008:

Tadija_91
27.06.2013, 16:18
Svaka čast za Head :)
Nego, koji su to objektivni razlozi da ne spomeneš dilera koji ti je pomogao, verujem da bi svi želeli da baš od takvog kupe skije/opremu ;)

stekan
28.06.2013, 00:54
Šta ti je truli zapad. I kod nas će distributeri tako da se ponašaju jednog lijepog dana kad budemo u Juropian Junjon.

Nemanjus
28.06.2013, 08:34
Svaka čast za Head :)
Nego, koji su to objektivni razlozi da ne spomeneš dilera koji ti je pomogao, verujem da bi svi želeli da baš od takvog kupe skije/opremu ;)

Vrlo jednostavan razlog, krenule mi masovne "reklamacije" nezadovoljnih skijaša iz Srbije, pa bi čovek verovatno morao da menja e-mail :).

Kao što rekoh, nije u pitanju diler, nego čovek radi za Head Austrija.

average
30.06.2013, 02:19
Identican slucaj samo sa Fischerom desio se mom drugaru - ali u kontra smislu. Kupio je skije preko nemackog ebay-a, Progressor 900, prvi dan na Kopaoniku izletela mu riba ispred nosa, padne na rep skije i ona se bukvalno prelomi iza veza

Zvali Austriju, zvali ovde u Goru, ma vazi...Goru zabole bas da se cima, nasli smo i nekog baju koji je ovde kao zaduzen za regiju...oduvali ga ko maslacak. Na kraju smo zvali centralu u Austriji, kao donesite skiju pa ce glavni serviser da pogleda. Jeste, sad ce neko da ide u Austriju da bi neko konstatovao da ne moze da se popravi jer realno gledano - to ne moze biti ista skija nikada vise, pukao materijal, pukla kantna...

Covek skijao jedan dan na skiji od 400 evra...