PDA

Pogledati punu verziju : Novi Web dizajn



stekan
06.09.2006, 10:11
http://www.oc-jahorina.com/

Nisam sve pregledao, ali dobro je da se išta dešava.

Žičare su iz osamdesetih, staze su iz osamdesetih, pa je i fotografija skijaša na home stranici iz osamdesetih.

jazz
06.09.2006, 12:08
pola linkova im ne radi, a i ovi što rade su smiješni. npr. klikneš na smještaj, otvori se samo bsitrica i pasnion poljice.
lako za nas koji znamo stanje stvari, snaći ćemo se.
ali, zamislite da ste netko tko prvi put ide dole, ipak bi trebalo puno više informacija.

također trebaju ubaciti i engleski, a ne "izbor" jezika i samo jedan jezik :rofl:
kad imaš samo jednu opciju, to nije izbor.

ili oni ne žele nikakve strance da im otavljaju pare, i to je moguće.
a s obzirom i na označenost po putu, kako doći od sarajeva do jahorine, vjerovatno ni ne žele nove goste.

mislim, meni bolje da je manja gužva...

još bih masu toga mogla komentirat, neke stvari bodu oči, ali me oc jahorina za to ne plaća, pa neću.
super im je sajt - što pjesma kaže: sve u korist svoje štete...

djceko
11.09.2006, 13:08
Izgleda da se ove godine na Jahorini menja virtuelna infrastruktura - jos jedan novi web dizajn:
http://www.go2jahorina.com/

zlaya
05.10.2006, 22:59
a mozes pogledati i www.ski-jahorina.ba
ima zanimljivih info

stekan
06.10.2006, 09:04
a mozes pogledati i www.ski-jahorina.ba
ima zanimljivih info
Skroz korektno urađeno. Sve bitne informacije su tu. Par sitnica koje će nekome zapeti za oko:
- "asfaltnom brzom cestom u dvije trake" - pomisliće neko da je autoput u pitanju
- mora da su gornja desna i donja lijeva fotografija pod "pogled iz kuće" u galeriji fotografisane sa različitih prozora, jer ugao malo odstupa.

I ne mogu vjerovati da su cijene skipassa ostale iste kao prošle zime.

stekan
06.10.2006, 09:22
Legende su ovi iz OC Jahorina. Staviti na sajt fotografiju sa ogromnim redom koji čeka na jadni dvosjed:
http://www.oc-jahorina.com/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=28&lang=en

Privući skijaše parolom: "Dođite da stojimo u redu zajedno i gledamo padobrance kako se uvaljuju preko reda!"

549

D.I.M.
06.10.2006, 14:52
@stekan
I ne mogu vjerovati da su cijene skipassa ostale iste kao prošle zime.

Nravno kada su i zice i staze iste.

@ stekan
Privući skijaše parolom: "Dođite da stojimo u redu zajedno i gledamo padobrance kako se uvaljuju preko reda!"

Samo su iskreni nema sta skidam kapu! Nema lazi nema prevare. Nadam se boljem, jer Jahorina je to.

oggy
06.10.2006, 16:18
Skroz korektno urađeno. Sve bitne informacije su tu. Par sitnica koje će nekome zapeti za oko:
- "asfaltnom brzom cestom u dvije trake" - pomisliće neko da je autoput u pitanju


Pa brza je kad ides nizbrdo, a ne ociste put, jedino sto se ubrzo zabijes u nanos :)

Milan NS
16.10.2006, 10:07
Bio sam za vikend na Jahorini. (14-15 oktobar)
VUČKO se završava.
Od caffe BORD-a ponikao je HOTEL BORD na četiri sprata a odmah do njega je vlasnik TERMAG-a sagradio TERMAG vikendicu ... i koliko sam ja za dva dana video to su jedine novosti... i da asfalt je kompletno sređen od dole do gore

Grazer
16.10.2006, 12:56
ok,a ista novo oko staza,koja nova staza ili nesto oko zica da je radjeno.Koliko vidim samo hoteli nicu.Zna li iko kakve ce cene biti u Vucku,tipa Termag ili malo prihvatljivije

Milan NS
17.10.2006, 08:38
Nema novih staza, čuo sam priču da su u Novembru menjaju sedišta na vim žičarama i da ima neka kuća gore na vrhu ogorelice ... sad dal je kućica od žičničara ili je neki caffe ne znam mrzelo me da pešačim do gore