PDA

Pogledati punu verziju : Učenje skijanja "na suvo"



stekan
25.08.2006, 17:09
Ako ste "naslijedili" silne pare, imate sobu u koju ne znate šta još da stavite (jer sve već imate), a voljeli biste naučiti skijati prije nego padne prvi snijeg, evo rješenja:
535

oddball
25.08.2006, 20:49
има нешто слично на ади

Top
25.08.2006, 21:48
A sta kad se razbije:sm021: ima noge da polomi:sm022:

pop67
26.08.2006, 00:50
Ja bi da ucim sa njom u sobi bez trake....
Stekane proveri moze li tako na poverenje,nece se vratiti polomljenih nogu....:glavaozid :sm017: :glavaozid

plageton
26.08.2006, 19:44
Jest, to ima na Adi, al nije neka navala. Retko kad radi.

stekan
26.08.2006, 20:36
Ja bi da ucim sa njom u sobi bez trake....
Stekane proveri moze li tako na poverenje,nece se vratiti polomljenih nogu....:glavaozid :sm017: :glavaozid
Reći ću joj čim je sretnem. :smoke:

jovanitZa
27.08.2006, 11:05
gde se uopste tachno nalazi ta traka na adi ?

plageton
27.08.2006, 21:53
gde se uopste tachno nalazi ta traka na adi ?
Odmah na pocetku jezera, kada se skrene pesackom stazom prema restoranuJezero i plazi. Sa leve strane su servisi za bicikle, sa desne neki mali decji zabavni park i ta traka. Ima reklama.

SkiBata
28.08.2006, 08:31
Sinоć sam baš na TV Stankom slučajno nab'o prilog o toj zaje*anciji na Adi. Iako je momak koji je, valjda, vlasnik ili šta već, bio silno predusretljiv i raspoložen da odgovara na pitanja dugonoga lepotica koja ga je „intervjujisala” nema pojma, ni o skijanju, ni o napravi, niti o tome šta bi mogla i trebalo da ga pita. Uglavnom, sve vreme njihovog „razgovora” u pozadini su dvojica čika u punoj ratnoj opremi (skije, pancerice, ski pantalone, ski jakne - falile samo brile i rukavice:sm021:) kao „skijale”, a momak i novinarka sede opušteno u majicama kratkih rukava.
No, nije sve to ni tako bitno, gledajuć na TV-u, stekao sam utisak da to i nije neki spektakularan doživljaj, naročito za skijaše. Posle je intervjujisani mladunac stao na bord, i stekao sam utisak da je ta traka za njega (bordera) mnogo delotvornija nego za skijaša. SKijanje mi, otprilike, liči na klasično livadarenje na prilasku nekom ski liftu. In my humble opinion, mislim da ne vredi previše trošiti vreme (I PARE!!!!) na tu zajebanciju. Ne znam, možda grešim, neka me neko ko je imao prilike da gustira traku ispravi.