PDA

Pogledati punu verziju : dolazimo...



stanislaw
24.08.2006, 22:09
januar 2007, u auto sa ns tablama sedamo devojka i ja i krecemo na Brezovicu ! :yay:

ako neko zeli sa nama, ili ima neki predlog, savet... ima jos 4-5 meseci da lagano napise :sm021:

inace da pitam one koji su vec bili, kakva bi sema bila zaobici put kroz veci deo Kosova i doci preko Skoplja ??? malo okolo ali ako je kako neki ovde kazu sigurnije ??

...mada cisto sumljam da siptari stoje na putu na npr -10 i cekaju srpske turiste na putu ka Brezovici ?! (nemaju pametnija posla...)

nidza
25.08.2006, 00:27
Pa čuj, valjda neće da isprobaju svoje nove ručne bacače. Mi smo prošli dosta opušteno - mada ne znam šta bi se desilo da smo stali negde...

hehehe
25.08.2006, 07:33
Pa čuj, valjda neće da isprobaju svoje nove ručne bacače. Mi smo prošli dosta opušteno - mada ne znam šta bi se desilo da smo stali negde...

Ne verujem da cete imati vecih problema, bez obzira kojim putem budete isli (naravno ako budete postovali ogranicenja na putu i u slucaju laganog pretresa ne budete imali predmete koji izazivaju sumnju), samo ipak mislim da je autobuska varijanta putovanja, u grupi, manje stresna u smislu "sednes i ne brines nista".

Bice ovde sigurno postova o organizovanim putovanjima na Brezovicu pa mozete napraviti plan prema tome (par dana tamo-ovamo ne bi trebalo da vam pravi problem). Auto vam gore svakako ne treba, a nisam siguran da cete imati gde da ga parkirate.

Pozdrav :sm018:

CrazyKong
25.08.2006, 08:56
Da se nadovezem na gornji post, sumnjam da bi bilo problema...mi smo prosle godine sa BG tablama isli preko celog Kosova i bilo je sve OK...slazem se da je varijanta sa busom/minibusom daleko opustenija s obzirom da si oni menjaju table na granici i stavljaju Kosovske, a auto ti gore stvarno nije potreban, samo moze da ti pravi problem da ga ne mozes da ga nadjes posle snega :).
Za ovu godinu ski manijaci spremaju vise tura tokom cele zime, tako da mozes eventualno da se prikljucis :ski:

stanislaw
25.08.2006, 18:18
ne volim bas da putujem busom jer nisam komotan, ali o tome kako do gore o tom-potom, voleo bih da budem gore kada budu i ski maniac-i, pa da vozimo zajedno ! :hair: ... do januara ima jos...

Pizzeria-Tina
28.08.2006, 14:48
Sto se tice putovanja preko Kosova, najkraci put je preko Merdara, a po meni najsigurniji preko Makedonije (jer je to najkraca deonica koja ide preko kosova) i naravno put preko Konculja, koji je duzi od prethodnog ali se putuje kroz nekoliko Srpskih sela.
Igor