PDA

Pogledati punu verziju : Informacije o prodavnicama...



Anonymous
02.03.2004, 13:04
Ako neko moze da mi preporuci ozbiljnu (ne sa dve tri daske na lageru) prodavnicu za kupovinu board-a, bio bih zahvalan... Samo da nije u pitanju Burton enjub - deru!

Thx!

Mladen
03.03.2004, 03:42
Pa ima jedna u Smiljanicevoj blizu Slavije. Nije bas neka, ali mozda mozes nesto da nadjes. imas i Rossignol u Bulevaru JNA. Mada, sve je to siromasan izbor. Objektivno, izbor je ocajan.

laki
03.03.2004, 11:53
Thx, provericu za Smiljanicevu... A rossignol, bio sam, drze neke ocajne daske, na netu sam ih jedva nasao, ono u fazonu kupis vezove i dobijes tu dasku gratis + na lageru imaju samo do 156cm... Ako ne nadjem nista u smiljanicevoj, odoh po Burton!

MetallicA
03.03.2004, 18:28
imash FITEX , sa autoputa , preko puta hale Limes je , mada mislim da je prilaz tamo iz bulevara Avnoja levo desno , ne znam tacno ali pogledaj tamo , imash BURTON u YUBC-u na novom beogradu , ona strana preko puta kineske ambasade pa dole ... Burton je prvi i napravio bord i ima strasne stvari i daske ali zavisi kakav im je trenutno izbor u radnji u SCG, mada najbolje je da porucish iz kataloga kod njih pa da ti dodje ili da platish sa kreditnom i isto tako iz kataloga...
naravno , zavisi koliko para si ti spreman da bacish na opremu ...

laki
04.03.2004, 10:36
Znam, znam, hvala momci... Obisao sam dosta toga...
Ovako: bio sam u Fitex-u, komplet oprema vez, cizma, daska (modeli dasaka 2002/2003) zatvara se za 490.
U Smiljanicevoj nisam nasao nista...
Burton-u ENJUB (svaka cast na izboru) sam pazario komplet mnogo kvalitetniji za 80 eur vise...
Rossignol: Kao sto sam rekao je katastrofa sa izborom duzine do 156cm...
Volkl: Dobrachina ul, tri (vozena-reparirana) modela...
Sta da kazem, osim da eto -jeste najskuplji, ali i najbolji sa izborom Burton a generalno kad i uporedite cene sa inostranim jeftiniji su za 5-10%.
Kupovinu opreme ne dozivljavam kao ''bacanje para'' Admine... :D Barem kad je zimski sport u pitanju...
:wink:

Thx!

Anonymous
08.12.2004, 13:00
Carving rules
znam vise lokacija u gde je daske klase preko 500$ raznih namjena sa vezovima nalaze u rasponu cijena od 40dm za karving daske do 100dm za freestyle te freeride koje se puno vise traze...max 150 za vrhunske modele u top stanju, porijeklom su iz evropskih centara legalno uvezene...
rentali, klupska oprema itd... sudeci po stanju uglavnom malo vozene... nadje se i potpuno novih

Da vidimo zanima li ovo ikog od ljudi prisiljenih kupovati NOVE ALI NAJJEDNOSTAVNIJE REKREATIVNE modele za po 500 dm po beogradskim prodavnicama.
Javljajte se na forum pa kazite sta vam treba, hi-res foto-komunikacija e-mailom do isporuke...

Anonymous
26.12.2004, 18:50
kupio bih polovnu opremu za snowboard daska 160cm cipele 45-46
vlasto@cg.yu

Anonymous
29.12.2004, 14:38
Carving rules
znam vise lokacija u gde je daske klase preko 500$ raznih namjena sa vezovima nalaze u rasponu cijena od 40dm za karving daske do 100dm za freestyle te freeride koje se puno vise traze...max 150 za vrhunske modele u top stanju, porijeklom su iz evropskih centara legalno uvezene...
rentali, klupska oprema itd... sudeci po stanju uglavnom malo vozene... nadje se i potpuno novih

Da vidimo zanima li ovo ikog od ljudi prisiljenih kupovati NOVE ALI NAJJEDNOSTAVNIJE REKREATIVNE modele za po 500 dm po beogradskim prodavnicama.
Javljajte se na forum pa kazite sta vam treba, hi-res foto-komunikacija e-mailom do isporuke...

Anonymous
17.01.2005, 21:33
Ja bih jednu polovnu dasku sa vezovima do 160 cm
dejan@eltosan.co.yu

Anonymous
26.01.2005, 16:17
Carving rules
znam vise lokacija u gde je daske klase preko 500$ raznih namjena sa vezovima nalaze u rasponu cijena od 40dm za karving daske do 100dm za freestyle te freeride koje se puno vise traze...max 150 za vrhunske modele u top stanju, porijeklom su iz evropskih centara legalno uvezene...
rentali, klupska oprema itd... sudeci po stanju uglavnom malo vozene... nadje se i potpuno novih

Da vidimo zanima li ovo ikog od ljudi prisiljenih kupovati NOVE ALI NAJJEDNOSTAVNIJE REKREATIVNE modele za po 500 dm po beogradskim prodavnicama.
Javljajte se na forum pa kazite sta vam treba, hi-res foto-komunikacija e-mailom do isporuke...

Ako je tako, onda evo i mog maila obgup@yahoo.com, pa cimni, meni treba freestyle ili carving daska, 160 cm!

Anonymous
27.01.2005, 06:30
Carving rules
znam vise lokacija u gde je daske klase preko 500$ raznih namjena sa vezovima nalaze u rasponu cijena od 40dm za karving daske do 100dm za freestyle te freeride koje se puno vise traze...max 150 za vrhunske modele u top stanju, porijeklom su iz evropskih centara legalno uvezene...
rentali, klupska oprema itd... sudeci po stanju uglavnom malo vozene... nadje se i potpuno novih

Da vidimo zanima li ovo ikog od ljudi prisiljenih kupovati NOVE ALI NAJJEDNOSTAVNIJE REKREATIVNE modele za po 500 dm po beogradskim prodavnicama.
Javljajte se na forum pa kazite sta vam treba, hi-res foto-komunikacija e-mailom do isporuke...

Meni treba freestyle daska 155-160, verovatno i vezovi i cipele (meki).

damjan@net.yu

poz

Anonymous
01.02.2005, 23:48
Carving rules
znam vise lokacija u gde je daske klase preko 500$ raznih namjena sa vezovima nalaze u rasponu cijena od 40dm za karving daske do 100dm za freestyle te freeride koje se puno vise traze...max 150 za vrhunske modele u top stanju, porijeklom su iz evropskih centara legalno uvezene...
rentali, klupska oprema itd... sudeci po stanju uglavnom malo vozene... nadje se i potpuno novih

Da vidimo zanima li ovo ikog od ljudi prisiljenih kupovati NOVE ALI NAJJEDNOSTAVNIJE REKREATIVNE modele za po 500 dm po beogradskim prodavnicama.
Javljajte se na forum pa kazite sta vam treba, hi-res foto-komunikacija e-mailom do isporuke...

pa sta da kazem... zanima me freestyle daska i meki vezovi vuchina2003@yahoo.com

chomy
31.01.2006, 22:37
IMAS RADNJU U SAMOM CENTRU U TC SREMSKA NA 1 SPRATU LOKAL 11 KOBAZZ BORDER SHOP ZA SAD IMAJU FLOW,SALOMON,NITRO,BLIZZARD,O'NEILL,QUIKSLIVER... KILO ODECE I OBUCE,A I SKATEBOARDova I WAKEBOARDova.
www.cetnix.com (http://www.cetnix.com)

5ko
31.01.2006, 23:20
Treba mi daska sa mekim vezovima freestyle 152-160 i cipele 43-44. E-mail: mc5ko@yahoo.com