PDA

Pogledati punu verziju : ski oprema u user profilu



Stevs
20.08.2006, 00:08
Od danas u svojim podešavanjima možete uneti ski opremu koju koristite, a koja će biti prikazana ispod vašeg imena pri svakom ostavljenom postu. Možete videti na mom primeru;)

Forum Srbija podeljen radi preglednosti na više pod foruma čisto da Kopaonik ne guši teme vezane za druge manje zastupljene srpske ski centre.

ThE_MaN
21.08.2006, 09:42
Za forum Srbija svaka čast. :sm017: :sm017: :sm017: :sm017:
To jedini logičan način da sve postane pregledno. Ono pre je bio pravi pakao.

Možda, ali možda nije loše kod opreme odvojiti Ski i Snowboard. Mada ni sam nisam siguran da da bi se dobilo nešto posebno. Zato što je veći broj tema zajednički.

Što se tiče opreme koju koristimo. Drago mi je da forum polako evoluira.

I na kraju. Nisam član ski manijaka. Ali mislim da su zaslužili poseban poseban podforum pošto ima dovoljno različitih tema vezanih za ski manijake. Tako da mi deluje da forum Ski Clubbung počinje da liči na forum Srbija iz prošlih dana.

Pozdrav!

dvukovic
23.11.2006, 15:23
A u čemu je poenta ovog listanja ski opreme?

Kao bitno je ko kakve vezove ima, a još bitnije koju marku kape ili rukavica ima... Po meni je to totalno debilno...

GTO
23.11.2006, 16:40
brate ti onda ispleti vunene rukavice otkini tarabu jednu siru ako volis board ili dve uze ako volis skije pa cepaj do mile volje vozi nece nista da te kosta naj bolje ti je tako to nije debilno

ThE_MaN
23.11.2006, 16:42
Moje skromno mišljenje je:
Da članovi foruma lakše prepoznamju jedni druge na stazi!

Svi smo maskirani do granice ne prepoznatljivosti zbog hladnoće. I jedini način da eventualno jedni druge prepoznamo je oprema. Pošto je svaka kombinacija opreme gotovo jedinstvena.

stekan
23.11.2006, 21:00
Nakon jedne sveobuhvatne analize problema izlistavanja opreme, došao sam do nepobitnog zaključka da ko ne želi i ne mora da izlista opremu. Još dubljom analizom sam zaključio da neko ko ne želi da izlista opremu nije ni obavezan ni dužan da gleda šta su drugi izlistali.

Kao sporedan zaključak se nametnula ideja da možda negdje postoji neko koga eventualno može interesovati šta drugi imaju od opreme.

Za ovu mogućnost izlistavanja bi u selima na obroncima Grmeča reklii: "Ne ište hljeba".