PDA

Pogledati punu verziju : Val Thorens 2006/2007



Bata Bane
19.08.2006, 20:00
Danas sam se cuo sa Medom \inace predstavnikom Gollegiuma za Srbiju\ koji mi je rekao da je u pripremi skijanje u Francuskoj u Val Thorensu pocetkom marta, tako da o svim detaljima ce te biti blagovremeno obavesteni.

Skupljanje para na vreme :ok: :yay:

vujche
21.08.2006, 16:42
Znaci da pripremam teren za bolovanje.

D.I.M.
24.08.2006, 07:23
Jako prijatna cena, pitanje je sta je sve u nju ukljuceno.?


Danas sam se cuo sa Medom \inace predstavnikom Gollegiuma za Srbiju\ koji mi je rekao da je u pripremi skijanje u Francuskoj u Val Thorensu pocetkom marta za nekih 300-350 Eura, tako da o svim detaljima ce te biti blagovremeno obavesteni.

Skupljanje para na vreme :ok: :yay:

vujche
24.08.2006, 19:36
Jako prijatna cena, pitanje je sta je sve u nju ukljuceno.?

U pravilu ti je prijevoz,smjestaj i ski-pas ukljucen u cijenu.Hrana se obicno kupuje vani,ali po pricama(jer nisam bio)to je jedna od manjih stavki u cijelokupnom dozivljaju.

D.I.M.
24.08.2006, 21:55
U pravilu ti je prijevoz,smjestaj i ski-pas ukljucen u cijenu.Hrana se obicno kupuje vani,ali po pricama(jer nisam bio)to je jedna od manjih stavki u cijelokupnom dozivljaju.

Onda je jos prijatnija. A koji su termini?

vujche
25.08.2006, 15:12
Onda je jos prijatnija. A koji su termini?

Procitaj prvi post:dziveli: .

oddball
25.08.2006, 20:43
i detalje oko vize!!!

[GC]
05.09.2006, 23:20
Bio sam ove godine pocetkom marta...sve je full,super...smestaj vrhunski (mi smo bili u trosobnim apartmanima sa kuhinjom,kupatilom,TV...) Jedino sto nije uracunato je hrana,za to se svako snalazi kako zna i ume...mada nije problem posto su kuhinje komplet opremljene,pa cak imaju i mikrotalasnu.
Kad smo strancima pricali kolko nas je sve kostalo ljudi su se smejali...koliko je dzabe naravno...bilo je sve sa prevozom,smestajem,vizom i SKI DZUKELOM oko 360 eur!!! a samo cu vam reci da je dnevni ski pas tada bio 27eur! sto se tice staza,svaki komentar je suvisan...dovoljno je pogledati mapu na netu,ima oko 150 km stza...mi cak i nismo stigli sve da obidjemo,jer smo imali 6dnevni skipass sto je od celog zimovanja bila mozda jedina mana (mada sedmi dan ako se uvece polazi,opusteno moze da se uzme jednodnevni skipas,tako da ce i najveci fanatici na kraju biti zadovoljni)...mada tamo je i 10dana skijanja malo.Dobra je fora sto im zice rade od 9 kolko se secam,a poslednja se hvata oko 17.20 tako da skoro do 6ice moz da se skijas,ako odes na najvisi vrh...i za jedan dan stvaaarno moze ludacki da se iskija.
Vanpansionski i ne treba nesto preterano kesha...ako naravno budete snabdeveni hranom kao sto smo npr. mi bili (pored nas 6oro u apartmanu,mogli smo jos jednu omanju porodicu da prehranimo za nedelju dana:)))
Nocni zivot je ok...ovde gde smo mi bili, bile su neke 2 il 3 diskoteke,nesecam se tacno,skroz su ok...cene pica standarde evropske i tako...ako neko ima jos koje pitanje,nek baci na profil.

AJD PO33 SVIMA

CrazyKong
06.09.2006, 09:40
Jedino jos da kazes preko koga si isao....

[GC]
06.09.2006, 11:03
Jedino jos da kazes preko koga si isao....

Pa preko Collegiuma...agencija Kompas ih zastupa kod nas,na Obilicevom vencu.

D.I.M.
07.09.2006, 15:48
http://www.collegium-yu.com/valmeinier.htm

amater
14.09.2006, 20:24
mene bas dugo nije bilo.

ja sam itekako zainteresovan za skijanje u FR.

ali otom potom.