PDA

Pogledati punu verziju : Putuj i ustedi!!!!



booooki
29.01.2013, 00:20
Internet aplikacija PutujLako.rs namenjena je svima koji žele da podele troškove putovanja unutar Republike Srbije. Dragi vozači, ako imate slobodih mesta u Vašem vozilu, oglasite vožnju i tako omogućite nekome da putuje jevtinije, a sebi smanjite troškove putovanja, pri tome čak utičete i na zaštitu životne sredine.

Svedoci smo da puno puta putujemo negde sami. Da li biste ponudili nekome mesto u svom automobilu, putovali zajedno i na kraju podelili troskove puta? Ovakva ideja vec godinama funkcionise na zapadu, mladi, stari i svi oni koji zele da putuju a pri tome malo i ustede koriste ovakav vid prevoza.

Grazer
29.01.2013, 12:00
jako sam skeptican oko ovoga posto imam losa iskusta. tacno 3 puta sam u zivotu nekoga negde poveza (nepoznatog), nisam hteo uzeti nikakve pare za voznju a na kraju ti ljudi trazili od mene para da im dam posto im je tesko u zivtu. razjaukali se celim putem i kad smo se rastajali mozes li mi nesto para dati tako da nikada vise ne vozim nepoznatog

Truch2
12.03.2013, 13:34
jako sam skeptican oko ovoga posto imam losa iskusta. tacno 3 puta sam u zivotu nekoga negde poveza (nepoznatog), nisam hteo uzeti nikakve pare za voznju a na kraju ti ljudi trazili od mene para da im dam posto im je tesko u zivtu. razjaukali se celim putem i kad smo se rastajali mozes li mi nesto para dati tako da nikada vise ne vozim nepoznatog
xaxaxa, kralj :yay:
Potpuno promasio temu, koncept...ma sve. Carski :ok:

Grazer
12.03.2013, 16:41
xaxaxa, kralj :yay:
Potpuno promasio temu, koncept...ma sve. Carski :ok:

Mislim da se tvoj post sveo na to da samo dobijes post posto je besmislen.
Sta sam ja konkretno promasio?
Covek reklamira sajt gde se oglasis da negde putujes i ako ima zainteresovanih jave ti se pa delite troskove puta.
Kao sto rekoh do sada sam 3 puta oglasavao se na takvim sajtovima jel me mrzi da putujem sam posto jednom sedmicno putujem Graz - BL i nazad.
Cak nisam ni novac hteo da uzmem vec mi je drustvo bilo vazno i na kraju mi se svaki put desilo isto tj ovo sto sam vec naveo tako da molim te da pojasnis sta sam ja to care tacno promasio?

Imam losa iskustva s takvim sajtovima, ne zelim da vozim nepoznate ljude vise te od tada nudim prevoz samo ljudima koje znam

Truch2
13.03.2013, 12:00
Mislim da se tvoj post sveo na to da samo dobijes post posto je besmislen.
Sta sam ja konkretno promasio?
Covek reklamira sajt gde se oglasis da negde putujes i ako ima zainteresovanih jave ti se pa delite troskove puta.
Kao sto rekoh do sada sam 3 puta oglasavao se na takvim sajtovima jel me mrzi da putujem sam posto jednom sedmicno putujem Graz - BL i nazad.
Cak nisam ni novac hteo da uzmem vec mi je drustvo bilo vazno i na kraju mi se svaki put desilo isto tj ovo sto sam vec naveo tako da molim te da pojasnis sta sam ja to care tacno promasio?

Imam losa iskustva s takvim sajtovima, ne zelim da vozim nepoznate ljude vise te od tada nudim prevoz samo ljudima koje znam
Ok, izvini. :sm003:
Iz tvog prethodnog posta delovalo je kao da ne prichas o ovom vidu putovanja i deljenja troskova vec o necemu sasvim drugom pa je delovalo smeshno. A ako su ti se vec desavale tako glupe situacije(cesce od jednom), to je verovatno zato sto Balkan jos uvek nije spreman za tako nesto, za razliku od ostatka sveta...jebi ga