PDA

Pogledati punu verziju : Sve što ste želeli da znate o Održavanju Skija - Borda



ThE_MaN
02.08.2006, 16:36
Kao što rekoh sve na jednom mestu vezano za održavanje vaše opreme saveti objašnjenje itd.
http://www.tognar.com/tips_tricks_information_ski_snowboard_waxing_tunin g_repair_tools.html

Najsveobuhvatniji online-shop alata i repromaterijala za održavanje vaše opreme.
http://www.tognar.com/

Pozdrav!

freak
22.09.2006, 14:29
Da li postoji shop kod nas u kojem se mogu kupiti materijali za popunjavanje risova na dasci kao i voskovi za sve temperature ? i slicno ?
gde se vi snabdevate ovom opremom ?

ThE_MaN
25.09.2006, 15:56
Vidi ovako p-tex sveće za opravku baze sigurno ima u beosportu uz sav ostali potreban materijal.
Evo i pogledaj malo i ovu temu:
http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=742

Vosak možeš naći gotovo kod svih prodavaca ski opreme razlikuje se samo proizvođač.

Uvek postoji i mogućnost naručivanja sa neta.

Pozdrav!

stekan
11.07.2007, 10:40
Krpanje podloge u nekoliko koraka: http://www.slidewright.com/Base_Repair/Base_Repair-Pages/Image0.html

alpinista
24.09.2007, 09:44
jel moze ovo da se zakrpi,i ako moze dal se isplati na Elanu HCX Worldcup?
Ima i na drugoj slican krater ali manje sirine uz kantnu, i da kantna je za divno cudo netaknuta.

stekan
24.09.2007, 09:59
Ovo samo izgleda ružno, ali se u dobrom servisu krpi bez problema. Sreća da rubnik nije izvaljen.

E, koliko će koštati, to ptice znaju. Moja procjena je da je sve preko 20€ skupo.

alpinista
24.09.2007, 10:12
Ovo samo izgleda ružno, ali se u dobrom servisu krpi bez problema. Sreća da rubnik nije izvaljen.

E, koliko će koštati, to ptice znaju. Moja procjena je da je sve preko 20€ skupo.
Slazem se Stekane,ali eto za prvu pomoc reko da ih popravim,razmislicu.
Ako opet bude losa sezona,da ne unistim SLX imam za svaki slucaj ovu krntiju
Hvala Stevo

tataratira
24.09.2007, 11:38
teško da se može izvaliti rubnik na ovakvim skijama, probao sam sve na Beta Race i nema šansi.....katana

ps
stigo prevoz, mobilan sam Alpinisto,
ako hoćeš da probaš pancerice javi
Stevo, dolazim iza 10tog u Bendžaluk da malo probam bi-bi
i da sjednemo

alpinista
24.09.2007, 12:03
teško da se može izvaliti rubnik na ovakvim skijama, probao sam sve na Beta Race i nema šansi.....katana

ps
stigo prevoz, mobilan sam Alpinisto,
ako hoćeš da probaš pancerice javi
Stevo, dolazim iza 10tog u Bendžaluk da malo probam bi-bi
i da sjednemo

oooooooo . . . cestitamo,o kojoj masineriji je rijec? Jbg drug ja u subotu bio na Palama,ali nisam imao sekunde vremena,kad budem opet dolazio javnem se.

tataratira
24.09.2007, 12:08
bio ja na Jahorni tri puta preko vikenda, i par puta na Bjelašnici :o)

Golf IV

alpinista
24.09.2007, 12:17
bio ja na Jahorni tri puta preko vikenda, i par puta na Bjelašnici :o)

Golf IV
Ma jasta brate nista bez Golfa,samo nek mogu skije stati u njega.

Druze nek te u dobro sluzi i da ga u sreci i ratluku poders.

stekan
24.09.2007, 12:20
Nek je sa srećom!

Jedva čekam da vidim spravu i da se provozamo.

Flexon
24.09.2007, 23:32
na kakvu ti ovo minu nagazi alpinisto
:hair: :hair:
ili si to ljetos skijao na kopaoniku

Flexon
24.09.2007, 23:33
i naravno tataratira cestitam na golfu
nista bez volkswagena

alpinista
25.09.2007, 07:40
na kakvu ti ovo minu nagazi alpinisto
:hair: :hair:
ili si to ljetos skijao na kopaoniku


E moj prijatelju,sta ces,kad niko nije htjeo da skija u nedostatku snijega ja sam morao i nisam mogao da biram put, nego osini po prasini. Poso je poso,jbg.

tataratira
25.09.2007, 08:46
http://images.fotopic.net/yqy93t.jpg
http://images.fotopic.net/yqy93y.jpg

hvala :sm011:

alpinista
25.09.2007, 08:49
a brate uvoz iz njemacke,ma jasta ima se moze se . . .

tataratira
25.09.2007, 08:53
zaradio na pancericama ;o)

tataratira
25.09.2007, 08:59
i naravno tataratira cestitam na golfu
nista bez volkswagena


znam da je Stevo suzdržan iz pristojnosti u vezi ove izjave
ja sam na netu poznat po branjenju časti Golfova i Atomica
..to mi kao neki hobi :smoke:

stekan
25.09.2007, 09:06
znam da je Stevo suzdržan iz pristojnosti u vezi ove izjave

Ja izuzetno cijenim golf. Prekrasan sport.

tataratira
25.09.2007, 09:08
ti si vazda-mazda man
znam ja takve... ;o)

Sapa
25.09.2007, 09:17
ma fin je oke, steta sto je VW, ali to bi nekako i pregrmio, neog plaaaavi. Kakva je to bez karakterna boja? a onaj prosli GREEEEEN, E to je bio 'car with a caracter'.

Bu'az nek ti ovaj Golf bude sa srecom. Da Bog da: puno zimskih guma promjenio (na galeriji samo atomic gs prevozio),nikad ga nidje mali jalijasi sharafcigerom ne ogrebali, ne uhuvtljiv bio za svaku radarsku kontrolu, vazda pun bio predstavnica ljepsega pola, da Bog da chorbu guto samo kad ide uzbrdo, dabogda svaki tehnicki pregled bez falinki prolazio............. :dziveli:

alpinista
25.09.2007, 09:43
ma fin je oke, steta sto je VW, ali to bi nekako i pregrmio, neog plaaaavi. Kakva je to bez karakterna boja? a onaj prosli GREEEEEN, E to je bio 'car with a caracter'.

Bu'az nek ti ovaj Golf bude sa srecom. Da Bog da: puno zimskih guma promjenio (na galeriji samo atomic gs prevozio),nikad ga nidje mali jalijasi sharafcigerom ne ogrebali, ne uhuvtljiv bio za svaku radarsku kontrolu, vazda pun bio predstavnica ljepsega pola, da Bog da chorbu guto samo kad ide uzbrdo, dabogda svaki tehnicki pregled bez falinki prolazio............. :dziveli:
Al ga ocita,alal ti vjera, domacinski, jos kad bi imo ko da naspe jednu . . . :cug: al bice valjda.

Nego druze tataratira da neduljim puno, "svjestaj" ti to auto kako Bog zapovjeda,ako znas na sta mislim ;)

tataratira
25.09.2007, 14:26
ma fin je oke, steta sto je VW, ali to bi nekako i pregrmio, neog plaaaavi. Kakva je to bez karakterna boja? a onaj prosli GREEEEEN, E to je bio 'car with a caracter'.

Bu'az nek ti ovaj Golf bude sa srecom. Da Bog da: puno zimskih guma promjenio (na galeriji samo atomic gs prevozio),nikad ga nidje mali jalijasi sharafcigerom ne ogrebali, ne uhuvtljiv bio za svaku radarsku kontrolu, vazda pun bio predstavnica ljepsega pola, da Bog da chorbu guto samo kad ide uzbrdo, dabogda svaki tehnicki pregled bez falinki prolazio............. :dziveli:

yoohoo :cug:ide karakterna zastavica FCŽ sa petokrakom na retrovizor
to će ga otvoriti.....hehehehe

Sapa
25.09.2007, 14:37
Eee onda oke. Petokraka otvara (u struku) i potpuno razbija monotoniju :sm011:

oggy
25.09.2007, 21:10
Uffff, dobro je, krenuo si bogohulno sa Atomicom, bar je VW ostao.

Nek je sa srecom, sad ocekujem da na relaciji Sarajevo-Jahorina sijes i kolege iz GRAS-a :D

wlad
25.09.2007, 23:54
Čestitam! Živ, zdrav i uzbrdo brz! :sm018:

skiman
27.09.2007, 08:04
He, he, he......i sa održavanjem skija ima veze u.........:smoke: :sm018: Skiman

tataratira
27.09.2007, 09:00
jbg, izvin'te..........ponijelo me