PDA

Pogledati punu verziju : Kucni ljubimci na skijanju



lujo manga
31.07.2006, 14:38
Pozdrav ljudi, vodi li neko pse na skijanje i kakvo misljenje imate o tome

ThE_MaN
01.08.2006, 09:45
Vidi ovako i ja sam ljubitelj pasa i naravno imam jednu dogu arlekino u vlasništvu. Moje mišljenje je da psi nemaju šta da traže na skijalištu!!!
Prvi problem je što postoje ljudi koji se plaše pasa čak i patuljastih rasa.
Sledeći problem je što lako može da se nađe na putanji nekog skijaša i da izazove povređivanje skijaša koji pokušava da izbegne psa.
I sam pas može smrtno da strada prilikom sudara sa skijašem kako od udarca, tako i da bude gadno posečen kantnama koje su naravno veoma oštre.

E sad nemam ništa protiv pasa van skijališta ili uveče kada su staze zatvorene ali naravno i tu postoji rizik od i po vožača motornih sanki. I narvano obavezno psa izvoditi u šetnju sa korpom na njušci kako bi zaštitili druge a i sebe neprijatnih situacija. Za osobe koje imaju fobiju od pasa i najmanji pas unosi strah. Pa onda ljudi koji imaju malu decu misliš li da je njihov strah neopravdan.

Moj pas je veoma druželjubiv i nikada se nije desilo na nekoga da zareži i nema ni najmanju truku agresivnosti ali misliš li da je sve jedno osobi ili detetu kome priđe čisto iz radoznalosti ili očekujući da će biti pomilivan.

Ja prvi imam uslova da dovedem psa na planinu u vreme sezone pošto imam vikendicu ali nisam došao da ugađam psu već sebi.

DRAGON
01.08.2006, 11:29
Slazem se sa "Covekom", ima dosta problema oko vodjenja psa na planinu. Mislim, sve bi to moglo da se izvede, ako bi sa psom imao neko da provodi vreme i da pazi na njega. Dakle dok jedan skija, drugi bi morao da bude uz psa i obrnuto.
Ja sam, naprimer, fan rotvajlera, ali nikada nisam psa vodio na skijanje, iako su svi koje sam imao bukvalno obozavali sneg.

lujo manga
01.08.2006, 17:33
Apsolutno se slazem sa vama, ali mene interesuje jedna druga stvar.
Kako hoteli ili ljudi koji izdaju smestaj reaguju na to?

Ana&Misha
19.02.2007, 19:47
POzdrav svima!
Trazimo smestaj za dve osobe i malog psa na Kopu. Pomagajte!

kop
19.02.2007, 20:54
Tesko da cete naci i za sebe, a kamoli za psa :sm008: Sve je popunjeno do vrha...nazalost... Ali nikad nemojte da odustajete od trazenja ! ;)

Ana&Misha
19.02.2007, 22:22
Ali nikad nemojte da odustajete od trazenja ! ;)
Naravno da necemo!;)

tataratira
20.02.2007, 08:19
sa skijanje.hr

http://www.skijanje.hr/slike/binsi/x20132708134117364.jpg

Ana&Misha
20.02.2007, 09:43
Bas simpaticno!