PDA

Pogledati punu verziju : Nevalidni pass-ovi kupljeni na ExpoZimu



IvanQ
23.12.2012, 11:12
Juce smo doziveli jos jednu veliku neprijatnost od strane SS na Kopaoniku. Nas cetvoro smo krenuli sa nasim 10 u sezoni passovima na skijanje i odmah na prvoj kapiji nisu hteli da se ocitaju. Zicnicar nas je pitao koji su pass-ovi u pitanju i kada smo objasnili rekao da moraju da se menjaju. Ispalo je da su svi pass-ovi kupljeni na sajmu lose uradjeni i da svaki mora da se menja.
Kada smo otisli na prodajno mesto, prvo su nas belo gledali, a kada smo im objasnili da moraju da nam daju nove pass-ove kako ne bi dizali jos vecu frku rekli su nam da cekamo, bez izvinjenja i bilo cega. Poludeli smo. Za te pass-ove je nasa drugarica cekala sat i po na sajmu, a onda smo zbog njihove greske cekali jos pola sata u redu na prodajnom mestu na Kopu. Plus, lik koji nam ih je menjao je bio jako spor i neljubazan.
Stvarno nisam hteo da hejtujem protiv njih jer se situacija znatno popravila u poslednjih nekoliko godina, ali ovo je stvarno neverovatno.
Napisah ovo pre svega da i ostali koji su kupili pass-ove na sajmu znaju sta ih ceka i da se spreme na to da ce morati da ih menjaju (najverovatnije) i da to urade tako da ne gube vreme od skijanja :)

sasacg
23.12.2012, 11:42
sta reci,osim STOKA!!!

Napisi neki mail na odgovarajucu adresu povodom ovoga

IvanQ
23.12.2012, 11:44
Napisao sam tamo u knjigu utisaka, ali srocicu mail svakako.

DRAGON
23.12.2012, 11:49
Uh, ja na Expozimu stajao u redu s klinkom i kada sam skapirao da moram da cekam bar sat i po, odustao sam...

Od te knige utisaka nema nista, nego mail SS-u.

Draganp
24.12.2012, 09:29
Dešava se to svuda. Prošle godine smo ski pass za Gerlitzen kupili u Sloveniji, i na početnoj stanici gondole nije hteo da se očita. "Jedina" razlika u odnosu na Kop je što je dežurni radnik pokupio naše ski pass-eve i za 2-3 minuta nam doneo druge (koji su naravno bili ispravni) i pri tome se izvinio što smo čekali.

Dejano981
24.12.2012, 09:59
Jedina razlika :)

IvanQ
24.12.2012, 10:01
Razlika u 30 minuta provedenih u nerviranju umesto na stazama.

amater
27.12.2012, 19:24
Svi nisu ispravni ili samo 10 u sezoni?

gio
27.12.2012, 19:58
Šta je u pitanju ne znam ali ja sam na expozim-u kupio 10 u sezoni i sad za vikend ga "overio" na žicama bez problema. Krenuo sam sa malog karamana i tačno bih mogao nekog da ubijem da mi se to desi u dnu te staze.
Kad već pišem, da dodam da na expozimu nisam čekao jer ispred mene kad sam došao do njihovog štanda nije bilo nikoga.
Možda tada nisu bili nervozni pa su odradili sve kako treba.

gaspar
11.01.2013, 15:16
Imali su problem sa 10/sezoni prvih par dana,ali jako brzo su sredili. Ja sam bio prosli vikend i skipass radi normalno a kupljen je na sajmu ;-)