PDA

Pogledati punu verziju : Zavrsen obilazak filijala Zagreb i Banja Luka: 1-2 jul 2006



Krecha_86
03.07.2006, 03:39
Postovani Manijaci,
Pop, Fauler, Nemanjus, Hehehe i moja malenkost se upravo vratila iz Zagreba i Banja Luke gde smo boravili na poziv nasih clanova kao i nasih prijatelja sa sajta skijanje.hr.
Bili smo izuzetno dobro primljeni (citaj: kao bogovi) i koristim ovu priliku da se zahvalim nasim domacinima uz nadu da ce nam uskoro uzvratiti posetu.
Krenuli smo 1 jula rano izjutra i u Zagrebu smo bili vec oko 11h. Prvo smo otisli na Jarun (nesto kao Ada Ciganlija) gde je sledilo upoznavanje sa nasim novim prijateljima sa sajta skijanje.hr, igranje fudbala na pesku (matorci protiv mladih nada) gde je iskustvo imalo presudnu ulogu (citaj: matorci pobedili), kupanje i tjevapi... Potom smo rasporedjeni kod nasih domacina i tu smo se malo odmorili a 'neki' su i spavali, zamislite?! Potom smo skupa otisli u centar gde smo u kaficu pratili kraj utakmice Portugal-Engleska. Onda smo otisli u obilazak Sljemena gde smo bili ugosceni od strane Gorana, vlasnika restorana Zlatni Medvjed (mislim da se tako zove). Potom sledi odlazak u restoran Pod Lipom sa druge strane Sljemena u nekom mestascu, ne mogu da se setim imena, gde smo uz muziku, klopu i vino ostali do duboko u noc. Ovde imam mali prekid filma (citaj: bio sam malo janpi) i pred zoru odlazimo na splav Brazil. To neka opise neko ko se seca detalja ;) Onda sledi povratak kod nasih domacina i spavanje do nekih 9h. Okupili smo se to jutro ponovo u kaficu da se oprostimo mada su nam domacini ponudili da idemo na Krk i da produzimo posetu ali smo morali ici za Banja Luku. Inace pomislili smo da imamo diplomatske pasose posto je Pop dva puta projurio pored carinika a da se nije zaustavio ;)
Stigli smo u Banja Luku oko 15h i trebali smo ici na rafting Vrbasom ali nas je lose vreme omelo u tome (svaka cast domacinima na ideji ali bice dana za megdana). Umesto toga smo se uz banjalucki tjevap, razne mutjkalice i ostalu klopu okrepili i oprostili od nasih domacina. Sledi povratak za Beograd.
Suma summarum: izuzetno dobro i druzenje i iskrena gostoprimljivost nasih domacina iz susednih zemalja, pokazali su da je 'manijacka' ideja o postojanju samo jedne nacije (skijaske odnosno borderske) bila pun pogodak i da je treba dalje razvijati i doprinositi na negovanju mira, tolerancije i dobrosusedskih odnosa (ala zvucim kao neki politicar) ;)

Toliko od mene, slike ce valjda neko vec postaviti...

Bok, hocu reci, pozdrav ;)

stevan
03.07.2006, 04:43
Svaka cast:sm017:

Zao mi je sto nisam mogao da vam se pridruzim, ali vidim da ste nas dostojno reprezentovali:ok: a cini mi se i da ste :cug: koju i u moje ime:yay:

stekan
03.07.2006, 07:40
Evo ekipe koja se okupila u Banjoj Luci:
466

Pozdrav Manijacima!

hehehe
03.07.2006, 09:12
Potom sledi odlazak u restoran Pod Lipom sa druge strane Sljemena u nekom mestascu, ne mogu da se setim imena, gde smo uz muziku, klopu i vino ostali do duboko u noc.

Koga zanima i ko se seca istorije nasih naroda i narodnosti (pod uslovom da je uopste ucio tu istoriju) mesto se zove Gornja Stubica, a lipa je bas ona pod kojom je Matija Gubec pokrenuo seljacku bunu. Slike sa ovog dogadjanja cemo jednog dana postaviti na galeriji, a za sada evo ove dve:

vrag
03.07.2006, 12:05
Vidim da ste obisli skoro sve restorane, mislim da vam je jako malo ostalo za obici:sm022:
Blago vama.

A jel bilo neceg konkretnijeg? Recimo jeste li dogovorili neko zajednicko skijanje - druzenje ili sl?

Krecho, od sad si nam ti reporter izvestac ali samo kad su kafane u pitanju:bootyshak


POZDRAV svima:dziveli:

vjeran
03.07.2006, 13:56
evo pozdrav svima iz Zagreba.
drago mi je sto ste dosli do nas i da smo se napokon upoznali.nadam se da nece ostati samo na ovome.
jedva cekam neko sljedece druzenje....gdje god to bilo.
i naravno jedva cekam neko zajednicko skijanje.
pozdrav svima koji su bili u ZGu a i ostalima:yay:

hehehe
03.07.2006, 14:07
Opaaaaa, Verko, druze...

Dobro dosao, bolje te nasli tako to... sta god, gde god a kako ce biti, znamo...

Neka bude delic od ovog vikenda bice dobro.

Pozdrav!

Lei
03.07.2006, 14:37
Samo da ponovim sto sam vec rekla: :sm019: :dziveli: :yay:

:sm018:

fauler
03.07.2006, 14:38
Pozdrav Vjerane

bilo je super. Hvala na druzenju i gostoprimstvu.
Vidimo se uskoru u Beogradu

cux
03.07.2006, 16:42
Još jednom pozdrav ekipi, zakon ste!

I mogu samo reći da ovakvo kvalitetno druženje nameće samo po sebi pitanje kad ćemo opet???

Pozdrav iz ZG-a :smoke: :smoke: :smoke:

Benjamin
03.07.2006, 17:35
Definitivno vam zavidim svima, bez izuzetka...:sm022:
Iako me Stekan pozvao na vrijeme u BL, od obaveza na Vlašiću se nije moglo pobjeći, ali se nadam da će uskoro ponovo biti prilike za druženje. Super stvar je što se sve ovo dešava i u vansezoni kada većina ljudi zaboravlja šta se dešavalo prije par mjeseci...
Bez obzira na moje neprisustvo, iz prve ruke sam dobio kompletan info i fotose pa spremam mali prilog na Babanovac.net.
PS: Pope, ocrniše te ovdje, a ja se pitam otkud ona kiša na Babanovcu u nedelju ;-)

gec
03.07.2006, 17:58
Dakle, da se i ja pridruzim prikazu dojmova iz ZG. Sve u svemu moram priznati da je ekipa manijaka nadisla sva nasa ocekivanja. I ako su svi manijaci ko ovih 6,:cug: :ok: :cug: :ok:, grdo nam se pise na slijedecem druzenju ako vas dode vise. Bilo je genijalno, ali to ce vam sigurno oni sami bolje docarati. Druzenje za pamcenje. Slike se polako dizu na skijanje.hr, a svi nestrpljivo iscekujemo wumyjev report. Svim skijasima pahuljica do usiju i do slijedeceg druzenja :sm018:.

Bata Bane
03.07.2006, 18:06
Pozdrav svima, vidim da ste se lepo druzili, i trebalo bi uzvratiti posetu i to sto pre.:sm019:

pop67
03.07.2006, 19:10
Ljudi,Krecha je napisao skoro sve,ovakvo druzenje i gostoprimstvo se malo puta dozivi,a da je tako spontano i iskreno.Nemogu da nadjem prave reci koliko sam zadovoljan i ponosan sto sam upoznao sve ove drage ljude u Zagrebu,Geca,Gogh-a,Lei,CUX-a i Adrianu,Jake-a,Gerrard-a,Valter-a,Mislava,Wumija,Piceka,Uti,vlasnika agencije Izazov,Vujcheta i naravno sto sam ponovo video Frica!Mi koji smo bili smo bogatiji za jedno izvanredno druzenje.Pozivam sve iz Zagreba da nadju sto pre termin koji bi svima ili vecini odgovarao za dolazak u Beograd i da to postavimo kao CRVENO SLOVO U KALENDARU!
Ogroman pozdrav za sve vas DOBRE LJUDE!

hehehe
03.07.2006, 19:19
Sto volim da vidim junior members na forumu... a svi iz "inostranstva"....

P.S. Da mi nije usiju, sad bih se smejao oko glave... ovi dogadjaji mi rade isto sto i ono Fricovo vino... zamrzava osmeh al tako da se vide svi zubi... :dziveli: :yay:

pop67
03.07.2006, 19:26
Evo ekipe koja se okupila u Banjoj Luci:
466

Pozdrav Manijacima!
U Banja Luci fenomenalno drustvo alose vreme,definitivno moram da izostanem sa nekog putovanja pa da vidim kakvo ce vreme biti!Ljudi nas docekase domacinski kako je red.Upoznali smo naseg novog-starog clana NEO-a koji ce voditi filijalu u Doboju.U lepom ambijentu restorana uz rucak promenili smo iskustva oko skija i opreme,a kada ste pored Stekana to vam je kao da ste u biblioteci,zanimljivosti,novosti,nacini nabavke opreme i ostalo!Moram da napomenem da je vodostaj reke Vrbas na kojoj je trebalo da se desi RAFTING bio jako nizak pa samim tim nije bio moguc.Ostaje zal sto nismo upoznali Benjamina ali bice prilike nadam se.
Boze kako smo lepo ispali na slici,pa jos svi u kacketima!
Pozdrav svima iz BiH u nadi da cemo se uskoro ponovo videti samo ovaj put u Beogradu,ako ne pre onda 23.09 kada cemo slavit RODJENDAN SKI MANIJAKA!:sm017: :sm017: :sm017: :sm017: :sm017:

uti1
03.07.2006, 19:43
ojlalal ekipo evo i mene..UTI....ma znate kaj,fakat ste super i idemo dalje u nova druženja...hihi..volim vas

UTI

Top
03.07.2006, 20:04
Ne da samo lijepo ispali, kao manekeni, mogli u bi svi u onaj kalendar sto se sprema

hehehe
03.07.2006, 23:10
Benjamin... hvala za tekst na babanovac.net.

Ziveo! :dziveli: :ok:

oggy
03.07.2006, 23:53
Bilo je lijepo ponovo vidjeti dio ekipe sa Brezovice, kao i upoznati hehehea i Nemanjusa i "lokalne" manijake Nea i Bobu. Po stanju u kojem je manijacko izaslanstvo bilo, reklo bi se da je gostoprimstvo Zagrepcana zaista bilo nesto posebno :cug:

A Pope, uz tebe nema opasnosti od suse, da smo u Egiptu bio bi bozanstvo. Ja stari s tobom ne idem vise na skijanje :sm022:

hehehe
04.07.2006, 07:40
Evo zagrebacke price iz perspektive majstora od pera i objektiva, naseg prijatelja Wumija: :ok:

http://www.skijanje.hr/forum.php?stat=novo&a=5&b=1169&fr=6797&cnt=3

Matrix
04.07.2006, 08:51
Svaka cast na akciji;
Porodicne obaveze su me sprecile da se pridruzim ekipi.
Kada bude uzvratna poseta vidimo se.

vrag
04.07.2006, 09:10
Sad kad sam video na hr forumu kako vam je bilo zao mi sto i ja nisam mogo da dodjem.
Sledeci put dolazim makar skakutao na jednoj nozi do tamo.:glavaozid

Pope, a sta ti radis ovde medju zenama?

USTAJ GORE

Ili se foliras da te boli koleno pa ne mozes da stojis?:sm022:

470

fauler
04.07.2006, 11:59
Evo ekipe koja se okupila u Banjoj Luci:
466

Pozdrav Manijacima!

Pozdrav celoj ekipi iz Banjaluke i Doboja.
Nadam se da se uskoro vidimo u Beogradu (ili jos bolje na nekom skijanju).

Top
04.07.2006, 12:31
I ja se nadam se gledamo uskoro na nekom okupljanju

vjeran
04.07.2006, 12:36
Ljudi,Krecha je napisao skoro sve,ovakvo druzenje i gostoprimstvo se malo puta dozivi,a da je tako spontano i iskreno.Nemogu da nadjem prave reci koliko sam zadovoljan i ponosan sto sam upoznao sve ove drage ljude u Zagrebu,Geca,Gogh-a,Lei,CUX-a i Adrianu,Jake-a,Gerrard-a,Valter-a,Mislava,Wumija,Piceka,Uti,vlasnika agencije Izazov,Vujcheta i naravno sto sam ponovo video Frica!Mi koji smo bili smo bogatiji za jedno izvanredno druzenje.Pozivam sve iz Zagreba da nadju sto pre termin koji bi svima ili vecini odgovarao za dolazak u Beograd i da to postavimo kao CRVENO SLOVO U KALENDARU!
Ogroman pozdrav za sve vas DOBRE LJUDE!


a ja POP????mene si zaboravio???ne volis me.......:hair: a tako smo zajedno lijepo :cug:
ma salim se.....previse je toga bilo....
jos jednom pozdrav svima i nadam se da se skoro vidimo:ski:

adriana
04.07.2006, 14:18
evo i mene k vama! junior member :sm021:

veselim se iducem druzenju, pa bilo to na moru ili na snjegu, u ZG ili BG ..... jedva cekam!!!! :sm018:

six6
04.07.2006, 16:47
a evo onda da se i ja javim jedan ku-ku-ri-ku svima
pope kad idemo na brezovicu?:sm018: :dziveli: :cug:

Bata Bane
04.07.2006, 18:11
Svaka cast, zavidim vam, nisam bio u mogucnosti da idem zbog posla, a upravo sam video i slike sa Hrvatskog sajta i stvarno su fenomenalne.
Medju skijasima i borderima ne bi trebalo biti granica i bilo kakvih prepreka za dobro druzenje i zezanje. Jedva cekam ponovno okupljanje (valjda cu biti tu).
Pozdrav svima.

boki04
04.07.2006, 18:16
Pozdrav celoj ekipi i nadam se da se vidimo za desetak dana na raftingu Tarom?

pop67
04.07.2006, 19:30
a ja POP????mene si zaboravio???ne volis me.......:hair: a tako smo zajedno lijepo :cug:
ma salim se.....previse je toga bilo....
jos jednom pozdrav svima i nadam se da se skoro vidimo:ski:
Izvini druze moj ali ja sam pod utiskom i sada pa mi nemoj zameriti,nije bilo namerno.Veliki pozdrav za tebe i celu ekipu,a spremamo vam fino iznenadjenje!:dziveli:

Nemanjus
04.07.2006, 23:28
Ja se javljam sa malim zakasnjenjem, trebalo mi je malo da dodjem sebi posle zagorskog vina! Samo da se i pismeno zahvalim na jako lepoj dobrodoslici i gostoprimstvu tokom boravka u Zagrebu. :dziveli:

Jedini nacin da se iskaze nasa zahvalnost jeste sto skorija uzvratna poseta! Veliki pozdrav svima!:yay: :yay: :yay:

pop67
05.07.2006, 00:56
a evo onda da se i ja javim jedan ku-ku-ri-ku svima
pope kad idemo na brezovicu?:sm018: :dziveli: :cug:
Veliki pozdrav druze moj,a na Brezovicu idemo kako pesma kaze"kada padne prvi sneg",dogovoricemo se svesada nam je puno lakse kada se poznajemo,gde god da se pojavimo bice dobrog skijanja,alkohola, muzike a bogami i trubaca!Uzvracam ku-ku-ri-ku pozdravom :sm017:

stevan
05.07.2006, 01:00
470

Kad vidim ovu sliku jos vise zavidim onima koji su bili u delegaciji (posebno Popu - ko razume shvatice:sm004:) i JEDVA CEKAM uzvratnu posetu:yay:

Pozdrav svim novim clanovima i clanicama:sm011: foruma:sm018:

pop67
05.07.2006, 01:03
Kad vidim ovu sliku jos vise zavidim onima koji su bili u delegaciji (posebno Popu - ko razume shvatice:sm004:) i JEDVA CEKAM uzvratnu posetu:yay:

Pozdrav svim novim clanovima i clanicama:sm011: foruma:sm018:
Nisi ti lud,samo se pravis kao i ja,hahahahahahahahahaha:bootyshak

CrazyKong
05.07.2006, 08:59
Drago mi je sto je ovo druzenje proslo tako dobro, steta sto nisma mogao da vam se pridruzim jer kako vidim i cujem bilo je odlicno. :sm019:
Ali bice jos prilika kako za druzenje tako i za zajednicnka skijanja, siguran sam.

Kao sto Popo rece sad je red da mi pokazemo gostoprimstvo i vec se kuju neki planovi :cug:

veliki pozdrav svim novim clanovima foruma :sm018:

picek
05.07.2006, 10:21
:yay: ahoooj :yay:

Evo vam jos jednog juniora :sm011:

Uvijek zakasnim pa ovi prije mene vec sve napisu, al nema veze jer niste nista lagali. Ajd javite kad ponovno dolazite da stavim prat posteljinu :dziveli:

pop67
05.07.2006, 11:49
:yay: ahoooj :yay:

Evo vam jos jednog juniora :sm011:

Uvijek zakasnim pa ovi prije mene vec sve napisu, al nema veze jer niste nista lagali. Ajd javite kad ponovno dolazite da stavim prat posteljinu :dziveli:
Sada je red na VAS da dodjete a posteljinu cemo kako vidim vrlo cesto prati i vi i mi!U svakom slucaju,Picek dobro nam dosla na forum! :sm022:

vujche
05.07.2006, 12:03
Evo i mene napokon,uspio sam uhvatiti pet minuta da se javim,kad ono puno novih ajako poznatih imena.Sto se tice utisaka ja mislim da je sve receno,jedino sto mogu da kazem je to,da oni sto nisu bili mogu samo da plachu.Jedva cekam neko novo druzenje i hvala svima na nezaboravnom vikendu.

CrazyKong
05.07.2006, 12:24
Vujo ja cuh da se ti slabo secas sta se desavalo na druzenju :).....a i vidi se na nekoj slici da si se najvise druzio sa karlovcanima :cug: :cug: :cug:

vujche
05.07.2006, 12:36
Vujo ja cuh da se ti slabo secas sta se desavalo na druzenju :).....a i vidi se na nekoj slici da si se najvise druzio sa karlovcanima :cug: :cug: :cug:

Ma druze vidjeli ljudi pa nalagali,salim se.Ma radio sam cijelu noc,onda sa njima "malo" pojeo,pa "malo" popio i onda me umor savladao.

vrag
05.07.2006, 14:48
Vujche, vujche ...

Da te ne znam pa da ti poverujem:sm004:

Neka si ti ziv i zdrav i uvek onako spreman ko sto si bio na Brezovici:cug:

I da znas da vec zalim sto nisam dosao.
Samo, ja ne bih ostao dan - dva. Ja bih se pridrzao pravila
SVAKOG GOSTA TRI DANA DOSTA
tako da bih ispunio bonus:dziveli:

POZDAV

Lei
05.07.2006, 22:27
Toliko juniora da bi nam Manijaci mogli organizirati jedan ski vrtic :sm021: :yay:

DRAGON
05.07.2006, 23:40
Bravo, manijaci!! Evo, bio sam malo zauzet poslednjih dana, išao sam na službeni put u Dubrovnik, pa nisam mogao da se pridružim ekipi. Al vidim da vam je bilo fenomenalno. Uželeo sam se tulumarenja po Zagrebu jer sam tamo proveo najlepše godine u životu (Studirao pet godina).
Biće još prilika, sad je red da pokažemo zašto Beograd u Hrvatskoj zovu "Sin city"!

Pozdrav svima u ZG i BL!

vujche
06.07.2006, 11:38
Vujche, vujche ...

Da te ne znam pa da ti poverujem:sm004:

Neka si ti ziv i zdrav i uvek onako spreman ko sto si bio na Brezovici:cug:

I da znas da vec zalim sto nisam dosao.
Samo, ja ne bih ostao dan - dva. Ja bih se pridrzao pravila
SVAKOG GOSTA TRI DANA DOSTA
tako da bih ispunio bonus:dziveli:

POZDAV

Ma prijatelju mozes i sedam dana,samo me moras dobro paziti,jer se znam izgubiti.

nidza
06.07.2006, 15:30
Ako su neki juniori oko 18 leta, evo ja ću da ih čuvam. :D

Nemanjus
06.07.2006, 18:02
Bravo, manijaci!! Evo, bio sam malo zauzet poslednjih dana, išao sam na službeni put u Dubrovnik, pa nisam mogao da se pridružim ekipi. Al vidim da vam je bilo fenomenalno. Uželeo sam se tulumarenja po Zagrebu jer sam tamo proveo najlepše godine u životu (Studirao pet godina).
Biće još prilika, sad je red da pokažemo zašto Beograd u Hrvatskoj zovu "Sin city"!

Pozdrav svima u ZG i BL!


Nisam znao da zivim u grehu!

Ups pardom, u gradu greha :cug: :sm022: :dziveli: :smoke: :sm023:

hehehe
06.07.2006, 22:32
Ako su neki juniori oko 18 leta, evo ja ću da ih čuvam. :D

Svi su stariji. I imaju cuvare. Bar za sada.

:sm023: