PDA

Pogledati punu verziju : Nova godina smestaj



Grazer
12.12.2012, 12:18
Treba mi smestaj za 6 ljudi od 28.12. do 02.01 (od petka do srede). Uslov 3 spavace sobe i kamin obavezno. Cena nije problem tj necu da ciganim za euro gore dole.
Hajde molim vas da mi date predloge i kontakte ako imate koga. HITNO MI JE

wlad
12.12.2012, 12:40
Teško, Novogodišnju termin je "udaran" i rezerviše se više meseci unapred i to standardno subota-na-subotu.. Možda je ostalo neko mesto ali to obično ostane tamo gde je najnepovoljnije (hotel, cene po ~100eur/dan/osoba).

To ili unapred rezervišeš (septembar) ili ideš u jet-set smeštaj po principu nepitaš-šta-košta :sm018:

Grazer
12.12.2012, 12:43
Kad je subota na subotu onda bih ja isao od subote na sredu. Nista hotel vec neki bungalov za 6 ljudi (da ima kamin) i nisam bas toliko flexibilan s cjenom :)
Ako znate nekoga javite

adwarf
12.12.2012, 12:45
I ja mislim da je tesko. Ja sam pre nekih 2 meseca zvao sve zivo za nas 7-8 i na kraju rezervisao u vikend naselju. Problem je sto uopste sad retko ko hoce u tom terminu da izda na manje od 7 dana, jer znaju da ce biti puni u svakom slucaju. A pored toga, imas i zanimljive uslove. :) U vili Paraglajder ima veliki apartman koji je za 7 ljudi i ima kamin, ali ima jednu spavacu sobu u lezajeve na razvlacenje u dnevnoj, ali sam prilicno siguran da je izdat. Nek ti je sa srecom! ;)

wlad
12.12.2012, 12:49
Kad je subota na subotu onda bih ja isao od subote na sredu. Nista hotel vec neki bungalov za 6 ljudi (da ima kamin) i nisam bas toliko flexibilan s cjenom :)
Ako znate nekoga javite

Subota-na-subotu znači da iznajmiš smeštaj na 7 dana :), znači platiš 7 a ostaneš ako hoćeš i 3 ;). Standardno "smene" idu sub-na-sub ili neki (retki) nedelja na nedelju.. Kao što kaže adwarf, njima se ne isplati da ti iznajmljuju na kraće pošto žele 100% popunjenost a njima je NG/januar 100% popunjenost.. Verujem da sada ni u Brzeću nemaš više mesta za novogodišnju smenu.

dzoninho
12.12.2012, 13:30
Grazer, mozes naci ali ne gore nego u donjim mestima tipa Brzece ili tako nesto....

Grazer
12.12.2012, 19:37
Moze lock. Odlucili smo se za Jahorinu