PDA

Pogledati punu verziju : Pusenje u Banskom?



python
07.12.2012, 20:39
Da li iko ima bilo kakvu predstavu sta se sad desava sa restoranima i pabovima u Banskom? Moze li se zapaliti unutra ili bas postuju zabranu pusenja...

dedinac
07.12.2012, 23:54
Mozes pušiti do mile volje ,u restoranima,pabovima,sobama gde god pozeliš.

python
11.12.2012, 17:39
Tako je i bilo 2011 kad sam bio, jel to pricas i za sada jer je od juna ove god uvedena totalna zabrana svuda?

dedinac
11.12.2012, 21:08
Za tu totalnu zabranu neznam,ovo je info od januara,februara i marta ove godine.22.12 du neki drugari u Borovec pa ću imati info,verujem da su pravila ista.

python
12.12.2012, 12:18
Aj baci info kad se vrate, bilo bi jako lepo saznati to...

dedinac
23.12.2012, 21:14
Defintivno zabranjeno pušenje u kafanama,kafićima i hotelima.Danas došli drugari iz Boroveca sa informacijom o pušenju.

IvanQ
23.12.2012, 21:42
Jako lepa vest za nas nepusace :)

python
24.12.2012, 03:37
Ali ne toliko lepa za nas... :)
Mi uplatili bansko za februar, valjda ce nesto smisliti, bugari su to... :)

sasacg
24.12.2012, 09:25
nikad nisam shvatao pusace...kakva je to zavisnost :eek:

python
25.12.2012, 00:47
Nikad nisam shvatao skijase, kakav je to pederluk!!!

Da li ti je ok ova izjava? Nemoj biti debil i pisati takve stvari po internetu...
Nemam nista protiv skijasa, bordera, pusaca, nepusaca, crnaca, belaca ili bilo cega drugog. Pusti ljude da zive svoj zivot, a tebi ako smeta dim idi u nepusacki deo kafane.

IvanQ
25.12.2012, 00:59
Kao sto ta izjava mozda nije u redu, nije u redu ni da nekoga nazivas debilom samo zato sto je izneo (po meni sasvim validno) misljenje.

Biti pusac znaci gusiti i nepusace, sto nije isti slucaj u suprotnom tako da u potpunosti podrzavam zabranu.

sasacg
25.12.2012, 10:07
Nikad nisam shvatao skijase, kakav je to pederluk!!!

Da li ti je ok ova izjava? Nemoj biti debil i pisati takve stvari po internetu...
Nemam nista protiv skijasa, bordera, pusaca, nepusaca, crnaca, belaca ili bilo cega drugog. Pusti ljude da zive svoj zivot, a tebi ako smeta dim idi u nepusacki deo kafane.

Majmuncino,mnogo si bezobrazan!!! Ali ajde da ti "debil" objasni sta je hteo da kaze:

U skijanju covek uziva,u pusenju ne vidim ni jedan element uzivanja...Skijanje mozes da volis,ali nisi zavistan (mozda malko :ski::ski::ski:) u smlislu da ces da pocnes da se treses i ludis ako ono izostane...Ne smetaju mi pusaci,ali ne kapiram toliku zavisnost,kad vidim da neko mora da izadje na -15 iz kancelarije na svakih pola sata da bi popusio jednu...ima i drasticnijih primera

wlad
25.12.2012, 11:01
Nikad nisam shvatao skijase, kakav je to pederluk!!!

Da li ti je ok ova izjava? Nemoj biti debil i pisati takve stvari po internetu...
Nemam nista protiv skijasa, bordera, pusaca, nepusaca, crnaca, belaca ili bilo cega drugog. Pusti ljude da zive svoj zivot, a tebi ako smeta dim idi u nepusacki deo kafane.

Kada govore o drugima, ljudi često kažu dosta toga o sebi.

sasacg
25.12.2012, 11:08
Kada govore o drugima, ljudi često kažu dosta toga o sebi.

Na koga se ovo odnosilo?

python
25.12.2012, 11:56
Anyhow, resili smo pitanje pusenja u banskom, ostalo je nebitno.

Pozdrav i lepo skijanje svima!!

jankos86
20.01.2013, 10:58
Juce sam se vratio iz Banskog, tacno je da je zabranjeno pusenje u svim zatvorenim prostorijama, ali u nekim kaficima u centru pored gondole postoje zatvoreni delovi (ogradjeni staklenim zidom) koji su namenjeni pusacima, tako da ne moraju da se smrzavaju napolju. Nisam pusac pa ne znam koliko ih tacno ima, ali za svakog moze nesto da se nadje. Takodje nam je receno da postoje diskoteke gde je dozvoljeno pusenje.
Pozdrav

rmilanovic
20.01.2013, 11:38
Sa pusenjem i nekako izadjes na kraj..
Ali od ove godine parking se placa ,pauk ubija kako skuplja..ali u svakom delu grada se placa!!