PDA

Pogledati punu verziju : Expozim 2012



admin
06.12.2012, 01:54
Sajt Skijanje.rs će kao i predhodnih godina na Expo-Zimu imati štand zejedno sa udruženjem SkiBus. Učešče na ovogodišnjem sajmu će biti prilika i za promociju nove verziju sajta. Poziv je upućen svim posetiocima sajta, članovima foruma i ljubiteljima skijanja. Dođite da se družimo, susretnemo, upoznamo, posavetujemo, razmenimo mišljenja i iskustva...

Sajam zimskih sportova, turizma i rekreacije „Expo-Zim“ se održava na Beogradskom sajmu, u hali IV u periodu od 06. - 09. Decembra 2012. god. Radno vreme sajma je od 10. do 20 h, cena ulaznica 300 dinara, a cena parkinga 100 dinara na sat.

Svečano otvaranje ovogodišnjeg sajma EKSPO - ZIM je u četvrtak, 6. decembra u 11 h, u hali 4 Beogradskog sajma. Organizatori ove 27. po redu sajamske priredbe su Beogradski sajam i Asocijacija "Sport za sve Beograda".

admin
07.12.2012, 00:07
Međunarodni sajam zimske sportske opreme, turizma i rekreacije (Expo-zim 2012), 27. po redu, svečano je otvoren danas u Beogradu. Sajam, kojim po tradiciji u Srbiji počinje zimska sportska i turistička sezona, zvanično je otvorio državni sekretar za sport Predrag Peruničić.

Iako je bilo najavljeno da će ceremoniji otvaranja prisustvovati i predsednik Skijaškog saveza Srbije Emir Kusturica, on je izostao, kako je saopšteno, zbog bolesti.
"Sam podatak da ovaj Sajam uspešno odoleva više od 25 godina, uprkos teškim uslovima i teškim vremenima, daje nam nadu da će u budućnosti biti još bolji. Sajam je dodatno značajan jer njim tradicionalno počinje sportska i turistička sezona u Srbiji", rekao je Peruničić.

Promoteri "Expo-zim 2012" su reprezentativci Srbije u snoubordu Jelena Ignjatov i Filip Grahovac, koji su pozvali sve zainteresovane da probaju zimske sportove i uživaju u čarima snega.

Ovogodišnji Sajam organizuje se u saradnji sa Asocijacijom "Sport za sve" i tokom narednog vikenda posetioci će moći da vide impresivnu izlagačku ponudu, kupe novu i razmene ili servisiraju polovnu sportsku opremu, kao i da pogledaju ponudu najpoznatijih turističkih agencija za predstojeću zimu, novogodišnje i božićne praznike.

Ove godine na Sajmu će se zvanično predstaviti 10 najvećih slovenačkih ski centara, Turistička organizacija Maribora, Turistička organizacija Istočno Sarajevo sa prezentacijom Jahorine, kao i Nacionalna turstička organizacija Crne Gore.

Međunarodni sajam "Expo - zim 2012" traje do 9. decembra.

admin
07.12.2012, 00:32
Slike sa sajma:

http://www.skijanje.rs/assets/Vesti/jahorinaleitner.jpg
Leitner, eksponat korpe 8-sedeznice


http://www.skijanje.rs/assets/Vesti/direktorijahkop1.jpg
Direktori Skijaliste Srbije i OC Jahorina

http://www.skijanje.rs/assets/Vesti/stand1.jpg
Štand na kraju prvog dana sajma 2012

dzoninho
07.12.2012, 07:58
Cya today :)

wlad
07.12.2012, 08:52
Kao i svake godine Skijanje.rs & SkiBus.rs štand najbolji domaćin na sajmu :ok:

sasacg
07.12.2012, 09:24
Jel bio neko? Kakvi su utisci? Divljanje sa cenama kao i prethodnih godina li su se ipak dozvali pameti?

osensei
07.12.2012, 11:38
Da li ima polovne opreme (skija) na Expozim-u?

dzoninho
07.12.2012, 11:50
Naravno da ima...

gordond
07.12.2012, 14:13
Jel bio neko? Kakvi su utisci? Divljanje sa cenama kao i prethodnih godina li su se ipak dozvali pameti?

+1
Planiram da dodjem iz NSa da kupim jaknu i aktivni ves pa me zanima da li su cene dovoljno niske da mi se isplati put?

LakiS
07.12.2012, 17:00
Danas sam na sajmu izgubio dokumenta.
Postenom nalazacu sledi nagrada!
Izvinjavam se na off topicu.
L. Slijepcevic

dzoninho
07.12.2012, 19:56
+1
Planiram da dodjem iz NSa da kupim jaknu i aktivni ves pa me zanima da li su cene dovoljno niske da mi se isplati put?

Druze, ako nista, imas sve na jednom mestu, mnogo velik izbor... Iskreno za cene, mozes da nadjes, zavisi sta trazis... Ako trazis Colmar jaknu za 10 000 neces naci, ako trazis nesto do 20 000 imas ok izbor. Za ves iskreno ne znam, nisam ga gledao.

designbvr
07.12.2012, 19:59
Jel bio neko? Kakvi su utisci? Divljanje sa cenama kao i prethodnih godina li su se ipak dozvali pameti?

Misljenja sam da expozim odavno nije mesto
za nabavku ski opreme, bar za "obavestene" :cool:
pogotovu sada, kad dobar deo istih ide skoro redovno "preko",
a ima i ponesto na ovim nasim raznoraznim Ebay-evima

IvanAr
07.12.2012, 22:03
Moze li preporuka za servis borda na sajmu??? Hitno mi je,hvala unapred!

wlad
07.12.2012, 22:42
Ima aktivnog veša skroz OK izbor, najbolji su kao i obično Gora i Iglu Šport, a ima ih i na štandovima Planet Bike, Beosporta i ostalih..

Grazer
08.12.2012, 11:24
Bio jucer s kolegom. Upoznao naseg admina (veliki pozdrav :sm018:).
Sto se tice sajma mogu samo da kazem KATASTROFA.
Cena abnormalne, napucane, svi u proseku nude popust od 10 do 20% ali i stim popustom nalaze se na rangu normalnih cena tipa Austrije. Niko nema ni jednu pristojnu ponudu. Izbor opreme je nikakav, udjete na jedan stand usli ste na sve. Svi samo Colmar i Bogner, jos po neki model uleti sa strane ali retko. Ja sam trazio zeni rukavice i nisam mogao naci model. Na jednom jedinom standu imali su kozne zenske rukavice i nije bilo velicine.
Jedan jedini stand je nudio GoPro i to s cenama sajamskim koje su vece od cena normalnih u AT.

Jedino sto mi se iole svidelo je Salomon stand ali alpinisticke opreme pa sam gledao neke trekking patike.
Najveci deo sajma pripada delu za razmenu i prodaju polovnjaka i ako neko trazi polovne skije neka sad ode tamo, verujem da bi mogao nesto naci.

Kao sto kaze kolega sad sam bio i nikada vise :sm008:

andrijapajic
10.12.2012, 00:40
Mi bili, obisli sve dvaput, malo se dvoumili: da li kupiti jaknu za 200.000, ili ipak auto, a onda otisli u Inter Sport u Merkatoru gde smo i pokupovali neku opremu (tj, drugarica je kupovala)

sasacg
10.12.2012, 09:59
U intersportu je bio solidan popust...Progressor 900 od prosle sezone je sa popustom od 30% izasao malo preko 400eur,sto je prilicno ok cena...Popust je mislim vazio samo za vikend,jer je bio rodjendan Mercatora

somiiii
10.12.2012, 11:41
cini mi se jedan od najlosijih sajmova do sada, ko nije bio, uopste nije pogresio cak naprotiv... Grazer je sve lepo opisao tako da se ne ponavljamo. Ukoliko se nesto ne promeni plasim se da expo zim nece jos dugo postojati...

gio
10.12.2012, 12:00
U intersportu je bio solidan popust...Progressor 900 od prosle sezone je sa popustom od 30% izasao malo preko 400eur,sto je prilicno ok cena...Popust je mislim vazio samo za vikend,jer je bio rodjendan Mercatora

Popust je i dalje (za te skije i još neke artikle bio i pre nekoliko dana). U subotu je bio popust od 20% na sve ostale artikle koji već nisu bili na sniženju.

sasacg
10.12.2012, 12:08
Popust je i dalje (za te skije i još neke artikle bio i pre nekoliko dana). U subotu je bio popust od 20% na sve ostale artikle koji već nisu bili na sniženju.

Vidis ovo nisam znao :cool:

Juce sam i zvao i pitao za popust, rekli mi da je samo jos juce...

gio
10.12.2012, 13:57
Oni stalno imaju neke akcije u poslednje vreme. Konkretno za skije treba proveriti ali znam da im je deo robe na popustu do 12. decembra.

dedinac
10.12.2012, 16:47
Ove godine nisam bio na EXPO i prema tome pun pogodak.Bili neki moji drugari i vratili se razočarani.Najvrednija stvar je bila što su upoznali našeg admina(pozdrav za njega).
Ljubitelji COLMARa imaju super popuste u njihovoj radnji u SOFIJI.Moj burazer naručio pantalone i jaknu za 150 eura.

Truch2
10.12.2012, 17:28
Bio dva dana. Prvog radio, a Bogme i zaradio :cool:
Drugog se uglavnom druzio, pio pivo :dziveli::cug: hvala Planet Bike-u. Napravio neke super kontakte i minglovao
Ah da umalo da zaboravim, napravio super deal-ove za freestyle/freeride opremu. :ski:
Odusevile me akcije tipa- kada kupis robu na jednoj tezgi, a prodajes je na dugoj 30 metara dalje za 3 puta vece pare i konstatacija koooliko lazu instruktori...Jbte, koje price!!! Vecina bi i kevu prodali za jeb.procenat :couto:
Mrzelo me da idem i poslednjeg dana...
Zakljucak: ko nije bio kajace se, ko je bio kajace se

wlad
10.12.2012, 18:57
Dok god su kase pune klijenata ExpoZim će postojati :sm004:

Svako ko je nešto kupio mogao je videti da postoji solidan red na kasama (pogotovo Planet Bike-a) :dziveli:

sasacg
10.12.2012, 21:26
Oni stalno imaju neke akcije u poslednje vreme. Konkretno za skije treba proveriti ali znam da im je deo robe na popustu do 12. decembra.

Kupljen Progressor 900 :yay::yay:

Hvala na informaciji da popust jos traje :sm018:

Ostao jos jedan u duzini 170

gio
10.12.2012, 22:10
Drago mi je da sam pomogao.