PDA

Pogledati punu verziju : Nova naslovna strana sajta Skijanje.rs



admin
04.12.2012, 01:34
Sajt Skijanje.rs (http://www.skijanje.rs) od veceras ima novu organizaciju uz redizajn naslovne strane.

Osnovna promena koja je uradjena je da su sada vesti grupisane u 6 osnovnih tema:
- Ski centri
- Alpsko Skijanje
- Nordijsko skijanje
- Snowboard i freestyle
- Ski oprema
- Ski dešavanja

Nažalost, tema Ski oprema je "najtanja", te molim sve one koji prate novosti iz ove oblasti da mi pomognu i dostave mi zanimljive tekstove i vesti. Naravno, to vazi i za ostale teme...

Vestu su grupisane i po kriterijumima najčitanjie, najnovije, sa najviše komentara.

Tu je i dalje BOX - Novo na forumu, kao i promo BOX-Korisne informacije za one koji nude ili kojima trebaju različite ski usluge.

Pomalo zaboravljenje unutrasnje strane sajta od sada diskretno opominju da postoje.

Molim za vase misljenje, sugestije, komentare... Hvala!

Grazer
05.12.2012, 10:08
Iskreno zbunjujuc mi je, moram se priviknuti

ibane
06.12.2012, 00:16
Svaka cast. Svaka promena je dobro dosla. Posto sam cesto na forumu kao i dosta ljudi zaljubljenika u zimske sportove ja bih ispod Vesti stavio Novo na forumu. Druga zamerka bi bila da logo zajedno sa Skijanje.rs zauzima dosta mesta i eni npr. na laptopu Vesti dodju cak ispod polovine. Stavite gledajuci sa levo na desno: logo (ona planina) pa Skijane.rs i posle Pretraga. Da to bude sve u istom nivou i onda je iskoriscenost prostora veca i preglednije je.

wlad
06.12.2012, 00:28
Ima novo na forumu, nije na vrhu ali je tu negde ;)

10943

sas35bgd
06.12.2012, 12:46
Kako se ulazi na Galeriju slika?
Hteo sam da prelistam neke fotke , a nemogu da udjem

ibane
07.12.2012, 01:16
Ima novo na forumu, nije na vrhu ali je tu negde ;)

10943

Nisam se mozda lepo odrazio :). Ne kazem da nema nego da bi bolje bilo da bude ispod Vesti :sm004:.

sas35bgd
08.12.2012, 10:23
Kako se ulazi na Galeriju slika?
Hteo sam da prelistam neke fotke , a nemogu da udjem:sm018: