PDA

Pogledati punu verziju : Mali Oglasi



hallo
29.11.2012, 18:11
...u poslednje vreme sve vise lice na pik.ba, limundo i slicno...
"PRODAVCI":
1. ZASTO, za ime Boga, pokusavate OVDE na Forumu prodavati GLUPOSTI?
Ako niste shvatli velika vecina (ako ne bas SVI) znaju sta je sta:sm022:

ninic
29.11.2012, 19:24
...u poslednje vreme sve vise lice na pik.ba, limundo i slicno...
"PRODAVCI":
1. ZASTO, za ime Boga, pokusavate OVDE na Forumu prodavati GLUPOSTI?
Ako niste shvatli velika vecina (ako ne bas SVI) znaju sta je sta:sm022:

pa dobro,imaju ljudi pravo da pokusaju:sm022:

ono sto mene iznova i iznova odusevljava je :

"vrhunska skija,vozena dve sezone po 7 dana..."(mozda i jesi vozio dve nedelje al si je kupio pre 10 godina i pokusavas da prodas za 150e,daj bre prijatelju oladi...):bootyshak

...ili...

"profesionalne ski pantalone ,odlicno ocuvane,jedino malo od padova izbledele na kolenima,krajevi nogavica malo razresani ALI TO NE SMETA FUNKCIONALNOSTI!!!!"

funyrace
29.11.2012, 20:42
Toga ima na svim forumima nažalost i to velikoj večini. Valjda je to naš Balkanski običaj. Sva sreća da nas ima mnogo koji znamo tačno šta tražimo.:glavaozid:glavaozid:glavaozid

ninic
29.11.2012, 23:20
Toga ima na svim forumima nažalost i to velikoj večini. Valjda je to naš Balkanski običaj. Sva sreća da nas ima mnogo koji znamo tačno šta tražimo.:glavaozid:glavaozid:glavaozid

mene na primer cudi kako ti ne uspevas da prodas one zaista vrhunske Fischer skije za po meni male pare:dontknow:
valjda malo kupaca ima ovde....


da sam visociji i da umem :sm021: gaziti skije sa tolikim radijusom kupio bih dva para!!!

hallo
30.11.2012, 19:09
Naj"sladje" mi je kad se prodaje PRVI sloj (moja baba je imala da to zove DONJIM vesom, Bog da joj dusu prosti!) "par puta obucen....nije ostecen...."....ajde polovno, koristeno ovo i ono al' zemljace DONJI VES, pa jos kritika kako to Europi "najnormalnije" neko kupi....e sacuvaj me Boze od tak'e Jevrope....

funyrace
30.11.2012, 19:27
Teško je inače prodati ove takmičarske modele to su uvijek zarobljene pare ali šta je tu je.

Grazer
12.12.2012, 10:09
Nisu mi jasni ovi oglasi :confused: Svakih malo neko postavi novu jaknu na prodaju, skupu jaknu i kaze da ju prodaje posto mu je velika posto se zeznuo u broju. Pa nije mi jasno ako platis jaknu 400eur kako dozvolis sebi da se zeznes u broju :sm022: Ali bas svi da se zeznu u broju? To mi je sumnjivo

Ivan1
12.12.2012, 11:49
pa poslala im tetka.......

dzoninho
12.12.2012, 13:35
Sto meni tetka ne posalje jaknu od 400 eur pa makar bila i velika :) Moja tetka se cak ni ne raume u skijaske jakne :) hahahaha