PDA

Pogledati punu verziju : Kalendar Ski Manijaka



hehehe
29.05.2006, 11:24
Zanimljiva stvar za debatu... Mozda bismo mogli da u saradnji sa nekim sponzorom odstampamo originalni kalendar SKI MANIJAKA, gde motivi ne bi bili planinski vrhovi i ski staze vec neki od manijaka i manijakinja koji "dobro" izgledaju a spremni su da budu modeli.
Ne mislim na manijake u akciji na snegu, mislim da u prvom planu bude neki deo skijaske/snowboard opreme i da fotografija bude blago erotizovana.

Verujem da bi u vreme EXPOZIM-a citav tiraz "planuo" a nas budzet se uvecao.

Ovo mi je palo na pamet, mozda je malo bezveze al ima nas dosta, pa ce se nesto pametno vec izroditi.

Pozdrav!

CrazyKong
29.05.2006, 11:57
Odlicna ideja, amo mislim da je tesko ostvarljiva zbog onog dela "bude blago erotizovana" :sm022:
Inace, vec imamo naslovnicu...Bojana u slobodnijoj pozi (iliti blago erotizovanoj pozi) na Jahorini :ok:

vrag
29.05.2006, 12:03
Moze, moze ... Da pokazemo kakvim sve prirodnim lepotama raspolazemo!:ok:

Evo, ja se prijavljujem za FOTOGRAFA!:sm004:

hehehe
29.05.2006, 12:11
Odlicna ideja, amo mislim da je tesko ostvarljiva zbog onog dela "bude blago erotizovana" :sm022:
Inace, vec imamo naslovnicu...Bojana u slobodnijoj pozi (iliti blago erotizovanoj pozi) na Jahorini :ok:

Kad kazem blago erotizovano mislim na obnazeno manijacko rame (ostatak zaklonjen vrhovima neke skije za duboki sneg), manijacko koleno i malo koze preko kvadricepsa (ostatak zaklonjen nekim boardom). Od ostale opreme obavezan je kachket sa nickom.

hehehe
29.05.2006, 12:18
Evo, ja se prijavljujem za FOTOGRAFA!:sm004:

Ne moze!!! Treba da ti na snimanju klecnu kolena, a svi znamo da si rekonvalescent...

vrag
29.05.2006, 12:21
Ali ljudi,
bolje da mi klecaju kolena nego da uvenem od tuge sto nisam slikao ta "ramena" i bordove i ...:sm022:

hehehe
29.05.2006, 12:25
Ali ljudi,
bolje da mi klecaju kolena nego da uvenem od tuge sto nisam slikao ta "ramena" i bordove i ...:sm022:

Ma ne dolazi u obzir, mozes da budes samo model (i to ako ozdravis) i ne zezaj se, ovo je ozbiljna tema... ovo bi trebalo da odradi profi sa smislom za umetnicku fotografiju. Jos da sve te skije i bordovi nisu tako jarkih boja, pa da slike budu crno-bele... uh, mogu samo da zamisljam...

vrag
30.05.2006, 08:58
Eto, sad si me rastuzio!
A moze li da organizujemo nekoliko foto seansi na Brezovici?:sm004:
PLEASE!!!!!!!!!:ski: :ski: :ski:

slemica
30.05.2006, 18:00
bez MEDE, glava mu ne staje u kalendar ;)

stevan
05.06.2006, 23:57
Tek sam sad video ovu temu:sm022: i mnogo mi se dopada:ok:

Jedino, nosioci price po gradovima moraju onda da porade na uvecavanju broja clanova zenskog pola i prijatne spoljasnjosti:sm004:

vrag
08.06.2006, 11:12
Hehehe,
ajde ti kao inicijator ove ideje reci jel ima nesto novo po ovom pitanju?
Ako nema daj da krademo fotke po netu i montiramo kackete i oznake pa da stampamo:sm022:

pop67
11.06.2006, 12:58
Ovo je super ideja i treba je izgurati do kraja.Posto si ti hehehe inicijator hajde da se prihvatis i dovedes do kraja ovu pricu a ja cu na sledecem UO staviti kao tacku na dnevnom redu ovo zaduzenje za tebe,a svi koji imaju neke ideje neka pisu hehehe i salju slike kako bi ih covek izselektovao!:dziveli:
Evo ti dva obnazena blago eroticna kolena...

uti1
11.06.2006, 17:20
ma dečki,baš ste pravi manijaci...vas ćemo stavit obavezno,na naslovnu stranu kalendara;-))))
UTI

hehehe
11.06.2006, 18:22
Evo, obecavam da cu ovih dana preduzeti prve prave korake u tome:

1. Kontaktirati par fotografa koji imaju izkustva u umetnickoj fotografiji.
2. Kontaktirati par stamparija.

Predlazem da Upravni odbor kontaktira prodavce ski/board u cilju provere njihove zainteresanosti i volje da:

1. Iznajme opremu za potrebe snimanja
2. Pokriju troskove fotografisanja i stampe

Takodje predlazem svekolikom clanstvu SKI MANIJAKA da predlazu clanove koji ce biti modeli.

Moje razmisljanje je da nam treba po 6 (sest) modela oba pola ali ako neko ima drugo misljenje neka ga ovde iznese.

Pozdrav svim SKI MANIJAKINJAMA i SKI MANIJACIMA.

P.S. Bilo bi lepo da se predlazu mladji clanovi (18-30), kako ne bismo morali mi iz "gerijatrije" da vadimo stvar i pravimo anti-reklamu i nasem Udruzenju i prodavcima opreme a i proizvodjacima.
:sm018: :sm018: :sm018:

pop67
11.06.2006, 18:28
ma dečki,baš ste pravi manijaci...vas ćemo stavit obavezno,na naslovnu stranu kalendara;-))))
UTI
Hvala draga nasa Uti1(la unica schi maniacia donna) bice ovde svega jos nevidjenog i necuvenog!:hair: :hair: :hair:

pop67
11.06.2006, 18:31
Mozda ne bi bilo lose pregledati i ove nase slike iz galerije a ja stavljam na raspolaganje sve svoje slike koje nisam zakacio na galeriju!Trebalo bi tu naci poneku slicicu koja bi se mogla ubaciti u kalendar.A prodavce opreme cu kontaktirati i predloziti tu varijantu koju si hehehe predlozio!:sm011: :sm018:

vrag
12.06.2006, 09:07
Upravo tako, mogu se upotrebiti i neke stare slike. A bilo bi dobro da na stranicama pored glavnih slika okolo budu razbacane manje sa slikama manijaka na skijanju.
poenta je prikazati sto vise.
hehehe
ne mora bitio samo mladjih i "lepih" na kalendaru.
Ja mislim da je bas potrebno postaviti i "starije" na kalendaru.
Ipak smo mi udruzenje ljubitelja ski sportova bez starosne i "strucne" granice.
?????
Na vama je da odlucite.
Ja takodje stavljam svoje slike na raspolaganje. Normalno, one u galeriji su u maloj rezoluciji a one kod mene su dobre i mogu se iskoristiti za kalendar (ako vam zatreba).

pop67
12.06.2006, 10:45
Kako je lepo kada se razlicita misljenja pocnu uklapati,to je uvek dobitna kombinacija,mozda bi trebalo o formatu pricati,tj predloziti izgled i oblik kalendara!:sm018:

CrazyKong
12.06.2006, 10:49
Upravo tako, mogu se upotrebiti i neke stare slike. A bilo bi dobro da na stranicama pored glavnih slika okolo budu razbacane manje sa slikama manijaka na skijanju.
poenta je prikazati sto vise.
hehehe
ne mora bitio samo mladjih i "lepih" na kalendaru.
Ja mislim da je bas potrebno postaviti i "starije" na kalendaru.
Ipak smo mi udruzenje ljubitelja ski sportova bez starosne i "strucne" granice.
?????
Na vama je da odlucite.
Ja takodje stavljam svoje slike na raspolaganje. Normalno, one u galeriji su u maloj rezoluciji a one kod mene su dobre i mogu se iskoristiti za kalendar (ako vam zatreba).

Tvoje slike Vraze su previse erotizovane :), bar one golisave sa livade...nisu nikako za kalendar

pop67
12.06.2006, 23:05
Tvoje slike Vraze su previse erotizovane :), bar one golisave sa livade...nisu nikako za kalendar
Uklopicemo sve i od stare garde i sa novim istarim stilom voznje.Pozdrav za CRAZY SUSICA!:sm017: :sm017: :sm017: :sm017:

vrag
15.06.2006, 13:12
Crazy brate,
pa ti si ziv? Otkad te nije bilo ja pomislio da si u "vecnim lovistima" i pusis lulu mira :smoke: sa Dzon Vejnom!!!

Neka, neka, samo ti zezaj za slike. Stavicemo one tvoje na kojima "veslas" :bootyshak

To ce biti kalendar samo za Manijake a ne za "siroke mase":ok:

8r3z0v1c4
15.06.2006, 19:40
:hair: :glavaozid