PDA

Pogledati punu verziju : Slava Ski Manijaka



hehehe
06.05.2006, 16:02
...razmisljam koju slavu bi mogli za udruzenje da uzmemo,25.09 je rodjendan udruzenja,27.04 je napravljena osnivacka skupstina e sada treba naci adekvatnu slavu u zimsko vreme pa da je svi zajedno slavimo na planini!Pozdrav:sm017:

Slazem se ali... da otkrijemo neku koja je neutralna, koju niko od nas ne slavi kako bismo svi mogli da budemo prisutni na planini.

Znaci Sv. Jovan, 20.01. otpada...

stevan
07.05.2006, 00:50
Mozda Sv. Vasilije Veliki - 14.01. - tada smo i isli na Igrista:ski:
Ili Sv. Trifun - 14.02.:sm011:

Ali moramo obratiti paznju i na internacionalni i multikonfesionalni karakter udruzenja:deal:

SkiBata
07.05.2006, 11:02
Predlažem da, umesto krsne slave, kako je slave pravoslavci, a glede internacionalnog i multikonfesionalnog karaktera našeg udruženja, ne odaberemo slavu, nego DAN – neki datum usred sezone i proglasimo ga za naš praznik. A da bismo pomirili SVE prohteve i , podržavam Stevanov predlog da to bude Sv. Trifun (14.02.), odnosno Valentinovo, odnosno Dan zaljubljenih:sm011:... Pa, kako ko voli, neka ga zove i slavi. S obzirom na to da smo svi ZALJUBLJENICI u sneg, 14.02, Dan zaljubljenih mi se čini kao sasvim dobar dan. Naročito ako je na snegu!!!!!:ski::ski:

pop67
07.05.2006, 11:07
Ljudi vas dvojica ste GENIJALNI,svaka vam cast.Ja sam za vas predlog da nam slava bude 14.02.sveti Trifun,ili Valentinovo ili DAN ZLJUBLJENIH!

jovanitZa
07.05.2006, 12:02
ja sam za!!!! :sm011:

hehehe
07.05.2006, 12:47
Prihvatam i ja, tj. slazem se, tj. neka bude tada, 14.02. ali... Predsednice, dogovori se, SLAVA ili DAN???

pop67
07.05.2006, 16:09
Prihvatam i ja, tj. slazem se, tj. neka bude tada, 14.02. ali... Predsednice, dogovori se, SLAVA ili DAN???
Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????

target
07.05.2006, 16:36
ako bi nekome smetalo dali je pravoslavni ili katolicki praznik onda najbolje izabrati datum koji nema veze sa verom,npr 8.mart sto bi lepsem polu prijalo:yay::yay:mada netreba o tome raspravljati svi smo tu da skijamo i da se zezamo.

Misko
07.05.2006, 16:39
Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????

Ja sam za, btw St. Valentine's ti je dan zaljubljenih, po tome je dobio ime.

hehehe
07.05.2006, 17:56
Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????

Hmmm obred.... Trifun je zastitnik vinogradara, samim tim i vina, Valentin stiti zaljubljene, dakle ljubav a posto je februar snezni mesec (valjda), onda je lako. Skijanje svakako dok ne zatvore zice tog dana, a posle neki obred u kombinaciji vina i ljubavi ili pojedinacno, zavisno od toga sta ko preferira...:sm022: :cug: :sm021: :sm011: :glavaozid

pop67
07.05.2006, 18:37
Hmmm obred.... Trifun je zastitnik vinogradara, samim tim i vina, Valentin stiti zaljubljene, dakle ljubav a posto je februar snezni mesec (valjda), onda je lako. Skijanje svakako dok ne zatvore zice tog dana, a posle neki obred u kombinaciji vina i ljubavi ili pojedinacno, zavisno od toga sta ko preferira...:sm022: :cug: :sm021: :sm011: :glavaozid
Jao veliki Mitjo,citas me ko prvo slovo u bukvaru....a i namazan si teskim bojama a kojim bi drugo kada spadas u moju kategoriju POLUTESKA!

hehehe
08.05.2006, 07:40
Jao veliki Mitjo,citas me ko prvo slovo u bukvaru....a i namazan si teskim bojama a kojim bi drugo kada spadas u moju kategoriju POLUTESKA!

Shto namazan Mitjo??? Pa shta sam "namazano" napisao?
Samo sam iskren, majke mi. :glavaozid

pop67
08.05.2006, 08:46
Shto namazan Mitjo??? Pa shta sam "namazano" napisao?
Samo sam iskren, majke mi. :glavaozid
Pa,provalio si sta sam hteo da kazem...A oko iskustva u takvim situacijama ti nemas iskustva?????????????????????????????????????????? ??????????????Pozdrav VELIKOM MITJI,HAUG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cug: :sm017:

Matrix
08.05.2006, 11:11
Dan Ski Manijaka - 14.02. super datum. Sledece godine 14.02. pada u sredu, tako da rezervisemo negde mesto za skijanje i aktivnostiposletoga ...
Mada ni 1. maj moze da dodje u obzir, jer bi se dali u potragu za snegom u tom periodu i moglo bi da bude proslavljano aktivno (ko jos skija za 1.maj osim Ski Maniacs)

pop67
08.05.2006, 13:40
1.Maj je rezervisan za BREZOVICU,a obzirom da se UO sutra sastaje prvi put,napravicemo predloge gde da budemo 14.02 2007.god,i informisacemo vas jas koliko u utorak posle UO!

CrazyKong
08.05.2006, 17:10
1.Maj je rezervisan za BREZOVICU,a obzirom da se UO sutra sastaje prvi put,napravicemo predloge gde da budemo 14.02 2007.god,i informisacemo vas jas koliko u utorak posle UO!

Jer treba neko da vas nadzire ? :awm2: :cug:

uti
08.05.2006, 17:44
ojlll...manijaci,samo kratko da vam se javim....manijačica UTI

uti
08.05.2006, 18:22
ojll.opet ja..gledala sam prilog,prek net-a,kaj se tiče manijaka,no da utvrdimo gradivo,jel se radio o prilogu na Brezoviciza 1. maj....??
UTI

vujche
08.05.2006, 18:24
ojll.opet ja..gledala sam prilog,prek net-a,kaj se tiče manijaka,no da utvrdimo gradivo,jel se radio o prilogu na Brezoviciza 1. maj....??
UTI

Ja cu morati sad potrazit pa pogledat,nisam imao vremena bio sam opravdano odsutan

uti
08.05.2006, 18:30
odi na www.nacionalnidnevnik.com..tam (http://www.nacionalnidnevnik.com..tam) ćeš vidjet,pred kraj dnevnika je...nadam se da je na MG.bilo ludo i nezaboravno

vujche
08.05.2006, 18:41
Bio,i video jedno poznato lice,ove druge ne poznajem,al boze moj bice dana da i njih upoznam,soory opet za:sm023:

pop67
08.05.2006, 21:03
ojll.opet ja..gledala sam prilog,prek net-a,kaj se tiče manijaka,no da utvrdimo gradivo,jel se radio o prilogu na Brezoviciza 1. maj....??
UTI
Jeste Uti sa Brzovice je prilog,a obzirom da dobro skijas,definitivno moras ici na Brezovicu da probas Tepsije,Lavlja Vrata,Livade i ostale staze o kojima ces dugo pricati prijateljima u Zagrebu.Na kraju Vujche ce ti najvernije ispricati kako je tamo!Pozdrav:sm018:

pop67
08.05.2006, 21:06
Bio,i video jedno poznato lice,ove druge ne poznajem,al boze moj bice dana da i njih upoznam,soory opet za:sm023:
Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP:yay: :sm018: :sm019:

oggy
09.05.2006, 00:10
Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP

Sta, moze slobodno da predlozi 14.2 kao dan ski manijaka? :)

Meni zvuci dobro, svakako ne bi trebalo da bude problema sa snijegom u tom terminu, da se dan proslavi i kako prilici, "radno" :ski: A noc... :cug: :jester:

Plus sto nam daje opravdanje da pare namijenjene za poklone zenama potrosimo na skijanje... :D

Symon
09.05.2006, 12:09
14.02 je pravi datum pozdrav manijacima

Symon
09.05.2006, 12:10
a i manijakinjama:)

vujche
09.05.2006, 16:22
Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP:yay: :sm018: :sm019:

Ih,samo da znas koga sam prepoznao,sto se tice obiljezavanja,u potpunosti se slazem sa SkiBatom da to bude DAN ili tako nesto slicno,iz razloga koje je naveo(ne da mi se sad prepisivat).Za datum(dan) imam jedan prijedlog,da se razumijemo nemam nista protiv 14.02,ali jel ne bi bilo bolje da to recimo bude kao uskrs,ono prva(druga....)subota u drugom ili trecem mjesecu.Ovaj prijedlog se vise odnosi na nas koji bi dosli sa strane sto iz ZG,sto iz Bosne itd.Ako recimo 14. 02. padne npr. u utorak vjerovatnoca da cu se pojaviti je 0.01%,a ako bude recimo subota ja dolazim sigurno.Ovo je samo moj prijedlog,na kraju krajeva forumi i postoje da bi se dogovaralo i raspravljalo:sm018: .

Ice
09.05.2006, 18:27
Vujchetov prijedlog mi se svidja :sm017:. Zamislite stotinjak manijaka na nekoj od planina na taj dan. Jedino je izvodljivo ako pada samo vikendom.

uti
09.05.2006, 20:17
ojlll..ok Pop,as you say,voljela bih vidjet Brezovica,bez daljnjega,no isto tako se nadam da će mi se to ostvarit,i upoznat nekog od vas,dragih ljudi.....
UTI

pop67
09.05.2006, 23:05
Ih,samo da znas koga sam prepoznao,sto se tice obiljezavanja,u potpunosti se slazem sa SkiBatom da to bude DAN ili tako nesto slicno,iz razloga koje je naveo(ne da mi se sad prepisivat).Za datum(dan) imam jedan prijedlog,da se razumijemo nemam nista protiv 14.02,ali jel ne bi bilo bolje da to recimo bude kao uskrs,ono prva(druga....)subota u drugom ili trecem mjesecu.Ovaj prijedlog se vise odnosi na nas koji bi dosli sa strane sto iz ZG,sto iz Bosne itd.Ako recimo 14. 02. padne npr. u utorak vjerovatnoca da cu se pojaviti je 0.01%,a ako bude recimo subota ja dolazim sigurno.Ovo je samo moj prijedlog,na kraju krajeva forumi i postoje da bi se dogovaralo i raspravljalo:sm018: .
Na Uo smo raspravljali o ovome sto si napisao druze moj i slozili smo se da je tako najbolje da bude 2.ili3.. vikend u februaru,pa da se sakupimo sto je vise moguce,jedno je sigurno,bice to Jahorina ili Igrista!Pozdrav:sm017:

vujche
10.05.2006, 19:24
Na Uo smo raspravljali o ovome sto si napisao druze moj i slozili smo se da je tako najbolje da bude 2.ili3.. vikend u februaru,pa da se sakupimo sto je vise moguce,jedno je sigurno,bice to Jahorina ili Igrista!Pozdrav:sm017:

Danas sam malo na poslu ukljucio mozdane vijuge po ovom pitanju i evo sta mi je izbacilo,samo me nemojte odma napasti da mora biti po mom ili kako meni odgovara,ovo je samo prijedlog i tu smo da kombiniramo.Ovo sto ste predlozili da bude na Jahorini ili Igristima to mi je jos jucer bila ideja jer je otprilike na pola puta svima,e sad ide ono ALI.Da pocnem prvo sa periodom,da li bi mozda bolje bilo da taj dan bude nekako pred pocetak ili kraj sezone.Zasto ovo pitam,zato sto ce ce u tom zimskom periodu ljudi biti na skijanjima,a sigurno bi voljeli prisustvovati tom dogadjaju:cug: :dziveli:,a na kraju krajeva i mi bi se trebali svi dosta vidjati u tom periodu.Pa je iz toga izasla ova moja ideja da zatvorimo ili otvorimo sezonu sa tim danom.Iskreno ja sam vise za otvaranje sezone(10-11mj.),ono nismo se vidjeli cijelo ljeto i malo jeseni,zazeljeli se jedni drugih,pa udri brigu na veselje.Sto se tice lokacije ja mislim da je BG najidealnije rjesenje iz tog razloga sto vas je velika vecina od tamo ili iz okolice tj. lakse nama par da dodjemo tamo nego va spuno da ide negdje dalje.Zasto nisam za neku planinu,vjerujte mi ja sam prvi za to al pogledajmo sad to sa druge strane gledista.Sta ako to neko(mozda i ja sam,ne daj boze) ne bude mogao financijski ispratit,a volio bi prisustvovati tome,kako mu pomoci.Zato mislim da je BG ispravno rjesenje:sm018: .

pop67
10.05.2006, 23:17
Vujche brate taj dan treba da budemo na planini i napravimo ludnicu na stazama,ako to bude Jahorinaja jos uvek ne znam cenu,ali ako budu Igrista cena ce biti oko 25E(dva ski pass-a,spavanje, dorucak i vecera)+prevoz.Ja mislim da to nije puno i da je razumno da za taj dan provedemo ski vikend svi zajedno!Ali bez obzira tvoj predlog cemo razmotriti na sledecem sastanku UO!Pozdrav:sm018:

vrag
13.05.2006, 15:17
Procitao sam pazljivo sve predloge.

Nije los za 14. 02. ali ...
ja mislim da je vujche u pravu.

Ne mozemo racunati da ce svi moci doci na skijanje sredinom februara.
Onaj predlog vujcheta da se sastanemo na pocetku sezone u Beogradu je najbolji. Po meni.
A mislim da bi to trebalo biti za vikend kada je u Bgd-u EXPOZIM. Tada ce vecina manijaka biti tamo zbog opreme i razgledanja, bice tu i nas shtand, reprezentovali bi nase udruzenje u velikom broju, a navece bi se slavilo, i to ne samo jedan dan.
To je uvek vikendom i obicno je prva nedelja Decembra.
Idealno vreme da se svi okupimo.

Razmislite.

A postoji i jos nesto.

Vecina vas ima klince i zaboravljate da sredinom februara klinci idu u skolu. Dajte da ne zapostavljamo nase "nade manijaka" i da se potrudimo da i oni budu ukljuceni u sve ovo.
Ako pratimo i njih onda se opet vracamo na januar i to sredinu januara.

Ovo je moje misljenje a vi kazite ako gresim.


POZDRAV OD VRAGA

hehehe
13.05.2006, 21:34
Bez sumnje u dobar izbor, prihvatam ideju da se proslava DANA SKI MANIJAKA odrzi posle skijanja/bordanja prve subote iza 14.02. na Igristima iz sledecih razloga:

1. U februaru najcesce ima dovoljno dobrog snega (SKI MANIJACI na asfaltu... ne ide bas, zar ne?)
2. Geografski, ski centar Igrista je najblize sredini prostora na kojem zive SKI MANIJACI
3. Finansijski momenat price moze ispratiti bar 99% SKI MANIJAKA
4. Dovoljno vremena ima do tada, tako da svako ko se oseca SKI MANIJAKOM moze planirati ostale obaveze (eventualni aranzman na nekom drugom skijalistu, spremanje ispita, rodjenje deteta...)

Veliki pozdrav svima!

jovanitZa
13.05.2006, 23:22
mitjo svaka ti cast...

samo jedno...zar moraju igrista?ajmo negde gde nismo jos uvek bili?

hehehe
14.05.2006, 10:10
mitjo svaka ti cast...

samo jedno...zar moraju igrista?ajmo negde gde nismo jos uvek bili?

cifre mitjo, cifre....

vujche
14.05.2006, 13:01
Procitao sam pazljivo sve predloge.

Nije los za 14. 02. ali ...
ja mislim da je vujche u pravu.

Ne mozemo racunati da ce svi moci doci na skijanje sredinom februara.
Onaj predlog vujcheta da se sastanemo na pocetku sezone u Beogradu je najbolji. Po meni.
A mislim da bi to trebalo biti za vikend kada je u Bgd-u EXPOZIM. Tada ce vecina manijaka biti tamo zbog opreme i razgledanja, bice tu i nas shtand, reprezentovali bi nase udruzenje u velikom broju, a navece bi se slavilo, i to ne samo jedan dan.
To je uvek vikendom i obicno je prva nedelja Decembra.
Idealno vreme da se svi okupimo.

Razmislite.

A postoji i jos nesto.

Vecina vas ima klince i zaboravljate da sredinom februara klinci idu u skolu. Dajte da ne zapostavljamo nase "nade manijaka" i da se potrudimo da i oni budu ukljuceni u sve ovo.
Ako pratimo i njih onda se opet vracamo na januar i to sredinu januara.

Ovo je moje misljenje a vi kazite ako gresim.


POZDRAV OD VRAGA

Kako je on mene podrzo moram i ja njega.U potpunosti se slazem sa Vragom(al ne zato sto je on mene podrzo),jer je to je identicno mom prijedlogu,a EXPOZIM dodje kao narucen.Prije podne na sajmu a poslije:cug: :cug: :cug: :cug: :cug: .

pop67
14.05.2006, 23:09
Ljudi lepo mislite svi...
Za EXPO ZIM ce svakako biti posle aktivnosti na sajmu u straobalnim kolicinama:cug: i:dziveli: tako da ne treba mesati DAN SKI MANIJAKA sa jednim takvim dogadjajem kao sto je EXPO ZIM.
DAN SKI MANIJAKA treba da bude na snegu i skijama,zato smo se i odlucili da to bude ski vikend na mestu koje je podjednako udaljeno vecini clanova manijaka,a oni koji su malo dalje imace smestaj u Beogradu dan pre polaska tako da nece biti umorni od puta koji su presli,a isto i povratak vazi.
@VRAG-ti ces obavezno da dodjes gde god da idemo a pravimo takav plan sa puno iznenadjenja.
@VUJCHE-gde god da bude taj ski vikend bice ti daleko 200km od Zagreba!
Pored EXPO ZIMA u planu za sledecu godinu je i zatvaranje ski sezone tako da ce biti prilike da se provodimo!
Ovo za Dan SKI MANIJAKA je pazljivo razmatrano i vasa misljenja su uvazena maximalno.Odluka je da taj dan bude na snegu i skijama!:ski: uz:cug: :bootyshak !
Pozdrav,POP

vrag
15.05.2006, 21:29
U redu veliki poglavico,slazem se i ja:ski:

pop67
18.05.2006, 13:23
U redu veliki poglavico,slazem se i ja:ski:
hm...veliki poglavica....
Das ist interesante...ihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhh

Micki2
20.05.2006, 00:22
svaka cast na ideji. :sm019: apsolutno podrzavam. svidja mi se inicijativa. proslave na snegu su prava stvar. sta ako nas se preko stotinu okupi tamo? da ne pomisle ljudi da se ne radi o nekoj vrsti narodnog protesta ili bunta? :smoke: