PDA

Pogledati punu verziju : Skijanje na Kopu od 16.04-23.04?



supaca
14.04.2006, 19:20
Hey ljudi,

Trebaju mi expresne informacije.
Planiram da odem sad u nedelju 16.04.2006 na Kop, i da ostanem jedno nedelju dana....E sada imam pitanja:

Vredi li da nosim SKI-OPREMU? Da li neko ima neke pouzdane informacije hoce li raditi neke zicare u tom vremenskom periodu? Da li jos uvek ima snega na stazama? Jednom recju, vase prognoze ili bilo kakve informacije da li ce biti moguce skijati se u tom vremenskom periodu?


Hvala unapred.:sm018:

bojo
14.04.2006, 22:52
Hey ljudi,

Trebaju mi expresne informacije.
Planiram da odem sad u nedelju 16.04.2006 na Kop, i da ostanem jedno nedelju dana....E sada imam pitanja:

Vredi li da nosim SKI-OPREMU? Da li neko ima neke pouzdane informacije hoce li raditi neke zicare u tom vremenskom periodu? Da li jos uvek ima snega na stazama? Jednom recju, vase prognoze ili bilo kakve informacije da li ce biti moguce skijati se u tom vremenskom periodu?


Hvala unapred.:sm018:
Slobodno ponesi opremu,ja sam hteo da idem ali moram da rmbacim...
snega imas dovoljno,trudi se da u 9 budes na zici i lepo skijas do 12,mozes i posle toga ali do 12 je super! :yay:

supaca
14.04.2006, 23:31
E pa hvala na odgovoru!

Malopre sam se cuo sa nekim ljudima iz Genexa i dobio informaciju da zicare rade samo jos sutra?!!! Pa da li je to moguce ??? :eek: Ne mogu da verujem. Pa sto ne puste jos zicare da rade ako ima snega i mogucnosti :confused:

dim
15.04.2006, 07:55
I ja se pitam. Odustali smo od vikenda ove nedelje jer smo u cetvrtak dobili tu informaciju da se skijaliste zatvara u subotu 15 aprila.

pop67
15.04.2006, 09:10
E pa hvala na odgovoru!

Malopre sam se cuo sa nekim ljudima iz Genexa i dobio informaciju da zicare rade samo jos sutra?!!! Pa da li je to moguce ??? :eek: Ne mogu da verujem. Pa sto ne puste jos zicare da rade ako ima snega i mogucnosti :confused:
Evo zasto,zato sto NAS SKIJASE I POSETIOCE NE POSTUJU NI MALO,ali otvorice se i drugi ski centri u Srbiji pa ce tada da shvate sta su i kako radili!Nemoj se nervirati vec nam se prikljuci na skijanju za 1.Maj na Brezovici i uzivaj sa SKI MANIJACIMA!Pozdrav,POP:cug:

supaca
22.04.2006, 15:33
Evo me ja se vratih sa mojih putesestvija sa Kopa. Mogu vam reci da je bilo extra.

Dosao sam tamo prosle subote, a mali Karaman je radio jos samo u nedelju. Ali, uspeo sam da se snadjem....Dobio sam na koriscenje motorne ski-sanke...I od ponedeljka pa do cetvrtka, devojka me je vozila motornim sankama do vrhova, a ja skijao po ceo dan...Sta da vam pricam. Extra. Sam sam bio na celoj planini. Nigde zive duse....

I tako....:)


E, pa kakva je to varijanta za Brezovicu. Tamo jos nisam bio...To bese na Kosovu...Jel bezbodno tamo? Kakvi su uslovi? Ima snega???



Pozdrav od Su-a

Krecha_86
22.04.2006, 21:41
Evo me ja se vratih sa mojih putesestvija sa Kopa. Mogu vam reci da je bilo extra.

Dosao sam tamo prosle subote, a mali Karaman je radio jos samo u nedelju. Ali, uspeo sam da se snadjem....Dobio sam na koriscenje motorne ski-sanke...I od ponedeljka pa do cetvrtka, devojka me je vozila motornim sankama do vrhova, a ja skijao po ceo dan...Sta da vam pricam. Extra. Sam sam bio na celoj planini. Nigde zive duse....

I tako....:)

E, pa kakva je to varijanta za Brezovicu. Tamo jos nisam bio...To bese na Kosovu...Jel bezbodno tamo? Kakvi su uslovi? Ima snega???

Pozdrav od Su-a

E bas mi je drago sto si se lepo proveo, inace Brezovica je extra za skijanje, Kop je livada u odnosu na nju, 100% je bezbedno, SKI-MANIJACI idu vetj 3. put ove godine, snega ima pooooonooo i bitje ga za 1 maj sigurno. Ako si zainteresovan, prijavi se kod Pop-a na 063/776-19-34
Pozz