PDA

Pogledati punu verziju : SKIJANJE na Brezovici od 28.04 do 02.05.2006



pop67
13.04.2006, 17:38
Postovani skijasi,imamo priliku da za 1.MAJ skijamo na BREZOVICI i da se osecate kao da je u isto vreme Januar i Avgust mesec.OD 28.04-02.05.2006 u hotelu MOLIKA na Brezovici cemo biti smesteni,a zurke zakazujemo u pizzeriji TINA.Cena je 80 E+prevoz.U cenu je uracunato:4 polupansiona(dorucak svedski sto i vecera),ski pass za 5 dana skijanja i ski skola.Za sada su prijavljeni:
1.POP 67 xy.van konkurencije.....VRAG
2.JovanitZa+1
3.Symon
4.Krecha 86
5.Vlada mekanik
6.JOE BANANA
7.Vesna
8.Matrix
9.ACA 76+3

10.Fauler+1
11.Ogi
Prijavite se pisanjem na ovoj temi!Pozdrav,POP
:cug: :dziveli: :sm018: :sm017:

jovanitZa
13.04.2006, 23:21
woohooooo jedva cekaaaaaaaam

vrag
14.04.2006, 08:39
Evo Pope,
ja se prijavljujem:sm018:
:cug: :dziveli:

pop67
14.04.2006, 08:49
Evo Pope,
ja se prijavljujem:sm018:
:cug: :dziveli:
Evo vraze stavicu te na listu prijavljenih!:cug:

vrag
14.04.2006, 09:06
Bravo Pope:ski:

Jos samo da si dodao
POP - Poglavica
VRAG - VRACH :glavaozid

Ajd ziveli:cug:

pop67
14.04.2006, 10:46
Slazem se VRAZE sa svim sto si napisao,sta ti se javlja za 1.MAJ?

vrag
14.04.2006, 12:15
Vidim ....
Vidim nas kako skijamo ko MANIJACI:ski:

Vidim...
Vidim puno Jelen piva:cug:

Vidim...
Vidim "Gruzanku" ali ovog puta ne u pancerici:glavaozid

Vidim ...
Vidim zurku "DO BOLA"!!!!!!:sm019:

...........

vrag
14.04.2006, 12:16
...
Da "bacim" jos koju bocu "Jelenka":cug: pa cu vam reci sta jos "vidim":ok:

jovanitZa
14.04.2006, 19:28
hehehehehehhehe vraze vraze...ostavi nesto i za nas :P

JoeBananna
15.04.2006, 16:39
Dodjavola, ovo deluje suvise sasavo da bi bilo propusteno.
Racunajte i mene 90%, ostalih 10% potvrdjujem kad se izorganizujem na poslu..

pop67
17.04.2006, 08:30
Dodjavola, ovo deluje suvise sasavo da bi bilo propusteno.
Racunajte i mene 90%, ostalih 10% potvrdjujem kad se izorganizujem na poslu..
Evidentirano,dobro dosao!

Matrix
17.04.2006, 10:01
Prijava i od mene. Jako mi se svidja ideja, pogotovo sto sam dosta lepih stvari cuo o Brezi, a nisam imao priliku da je posetim.
Interesuju me detalji: kada se daje lova ; odakle i kada se polazi itd.
Moguce je da uspem da nagovorim jos nekog kolegu iz firme za ovu akciju...

pop67
17.04.2006, 11:58
Prijava i od mene. Jako mi se svidja ideja, pogotovo sto sam dosta lepih stvari cuo o Brezi, a nisam imao priliku da je posetim.
Interesuju me detalji: kada se daje lova ; odakle i kada se polazi itd.
Moguce je da uspem da nagovorim jos nekog kolegu iz firme za ovu akciju...
Dobrodosao Matrix,
polazi se 28.04. u 5.00 ispred lokomotive na zeleznickoj stanici,a povratak je 02.05. u 16.00,dakle u Bgd smo oko21.30.Novac ce se davati do kraja nedelje,ukoliko imas jos nekih pitanja mozes mi PP pisati!

pop67
18.04.2006, 10:16
Zaboravio sam da kazem da ma koliko da nas odavde krene,tamo se uvecavamo za najmanje 10,a raspolozenje je takvo da ce se pamtiti,pa i novinari ce sa nama!Pozdrav:cug:

Aca76
18.04.2006, 12:55
Pope, evo just for the record i na forumu da ti kazem ono od juce telefonom - ortak i ja potvrdjujemo 80%, zovem te za preostalih 20%.
Jedino lose je sto smo 99% u paru obojica:glavaozid tako da racunate na 4 osobe.

DRAGON
18.04.2006, 13:43
I ja sam razgovarao sa Popom, stvarno bih mnogo voleo da podjem, ali imam nekih privatnih problema. Sad me je Vrag sa ovim najnovijim fotkama jos vise bacio u bedak.

hehehe
18.04.2006, 13:50
Sad me je Vrag sa ovim najnovijim fotkama jos vise bacio u bedak.

Sta mislis zasto li ga zovu vrag...? Verovatno sto prijateljima olaksava teske situacije, :sm021:

vrag
18.04.2006, 14:06
Ajde ljudi nemojte tako!!!!
Evo koliko ja sve vas volim!!!:cug: :cug: :ski: :ski:


362

hehehe
18.04.2006, 14:31
Ajde ljudi nemojte tako!!!!
Evo koliko ja sve vas volim!!!:cug: :cug: :ski: :ski:


362


Egzibicionisto, ovo gledaju i maloletne devojke!

Aman, obuci nesto! :)

vrag
18.04.2006, 15:26
:ski: hehehe,
nemoj tako - nije to stvar egzibicionizma nego UZIVANJA U SUNCU NA BREZOVICI :ski:
A maloletni clanovi neka uce od starijih:ok:

363

stekan
18.04.2006, 15:57
Šteta što nisu umjesto skijaških cipela izmislili skijaške sandale. Dobro bi došle na Brezovici.

pop67
18.04.2006, 18:52
Šteta što nisu umjesto skijaških cipela izmislili skijaške sandale. Dobro bi došle na Brezovici.
Nemoj da se femkas Stekane druze,vec ajde sa nama na Brezu!

pop67
18.04.2006, 18:57
Pope, evo just for the record i na forumu da ti kazem ono od juce telefonom - ortak i ja potvrdjujemo 80%, zovem te za preostalih 20%.
Jedino lose je sto smo 99% u paru obojica:glavaozid tako da racunate na 4 osobe.
To nije problem vec radost da sa voljenim bicima provedete praznik,i dozivite nesto posebno sto mozete dugo da prepricavate!Pozdrav,POP:sm018:

pop67
18.04.2006, 18:59
I ja sam razgovarao sa Popom, stvarno bih mnogo voleo da podjem, ali imam nekih privatnih problema. Sad me je Vrag sa ovim najnovijim fotkama jos vise bacio u bedak.
Ja najbolje znam koliko zelis da ides,ali ako ne mozes da postojece probleme resis OK,ali ako mozes veruj mi da cemo se zajedno radovati tvome dolasku na Brezovicu!Pozdrav,POP:cug: :dziveli:

pop67
18.04.2006, 21:55
Razgovarao sam sa Nidzom,ide i on sa nama,e ljudi videcete sta je dobro foto oko i osecaj za foto sekund!:yay: :sm019:

vrag
19.04.2006, 14:41
Pa ako nekad izmisle i Ski sandale siguran sam da necu imati nikakvih problema da i sa njima skijam:ski: !!!

Pope,

vidi kako to radi profesionalac, nas IGOR

364

pop67
19.04.2006, 14:47
Ma taj profi je vec poznat i nalazi se na Brezi,a ovaj je kod nas u Bgd,a ako nadjes negde sandale za skujanje kupi i za mene broj 41 ili 42!Pozdrav:sm017:

stekan
19.04.2006, 14:56
Nemoj da se femkas Stekane druze,vec ajde sa nama na Brezu!
Vrlo bih volio, ali ne mogu zbog obaveza u firmi:glavaozid . Simply nemerem (il' je ispravnije "nemorem"?):dontknow: .

vrag
20.04.2006, 13:59
Cekajte malo,
ja pregledah listu zainteresovanih i nigde ne videh Crazy-ja:confused:

Gde je taj covek? Nece valjda da nas ispali!

Safete, javi se!!!!:ski: :ski:

hehehe
20.04.2006, 14:05
Pa ako nekad izmisle i Ski sandale siguran sam da necu imati nikakvih problema da i sa njima skijam:ski: !!!

Pope,

vidi kako to radi profesionalac, nas IGOR

364


Ej ljudi... Obratite paznju na ugao vizure objektiva u odnosu na horizontalu!!! Taj pravac je PARALELAN sa stazom.... :hair: :hair: :hair:

CrazyKong
20.04.2006, 14:44
Evo me Mija,
Nisam hteo nista da pisem dok ne budem siguran, ali kako to biva stvari se i dalje komplikuju. Mia dobila boginje pa sad nema ko da je cuva :( tako da mislim da cu tesko naci tih 5 dana da dodjem. Mozda napravim neku varijantu na 2-3 dana....
Kako bre da propustim skijanje sa vama i sto je najvaznije .....GRONIK :glavaozid :glavaozid

Videcemo jos,

Pozdrav

vrag
20.04.2006, 15:31
Pazi ti na Miju pa ako joj bude bolje dodji da se malo zezamo, makar na dva dana!
Veliki pozdrav:sm018:

vrag
24.04.2006, 09:54
Samo da pozdravim ljude koji dolaze na Brezu i da kazem da ovog vikenda zica nije radila jer je padala kisa a i nije bilo ljudi.
Takodje, desio se nesretan slucaj u kom je nastradao jedan radnik zicare (desilo se kod kuce, ne na zicari) a POP i ostali koji su bili ovde znaju ko je to. To je tip koji vas je vozio kombijem do Gracanice.

Sad ono sto vas interesuje.
Snega ima i bice ga sigurno za 1. Maj.
O vremenu necu da komentarisem jer POP dolazi tako da je sve sad stvar "vise sile".;)

pop67
25.04.2006, 10:00
Samo da pozdravim ljude koji dolaze na Brezu i da kazem da ovog vikenda zica nije radila jer je padala kisa a i nije bilo ljudi.
Takodje, desio se nesretan slucaj u kom je nastradao jedan radnik zicare (desilo se kod kuce, ne na zicari) a POP i ostali koji su bili ovde znaju ko je to. To je tip koji vas je vozio kombijem do Gracanice.

Sad ono sto vas interesuje.
Snega ima i bice ga sigurno za 1. Maj.
O vremenu necu da komentarisem jer POP dolazi tako da je sve sad stvar "vise sile".;)
Nemoj bre tako ostro po meni,bice tako lepo vreme da ces i ti moci kao Krecha 86 i ja da se skines u SORC.Nego mali MITJA i ja ti zakazujemo sudar sa JELENKOM iliti ROGONJOM x 21 :dziveli: ,a GRONIK je ugasio 30.04 slobodno mu kazi!Pozdrav svima!:sm017:

vrag
27.04.2006, 09:01
Kako sada stvari stoje, bice na Brezovici jako puno pijanih SKI MANIJAKA.:cug:
Pop i Igor kapiraju zasto:sm004:

Symon
27.04.2006, 09:16
Kako sada stvari stoje, bice na Brezovici jako puno pijanih SKI MANIJAKA.:cug:
Pop i Igor kapiraju zasto:sm004:
Svi samo nesto janpi janpi oce bre tamo biti skijanja:ski: :ski: uopste ima li snega rade li zice daj neku informaciju i o tome .Pozdrav za vrag-a pa se vidimo:yay:

vrag
27.04.2006, 09:27
Ono JANPI - PIJAN je internog karaktera i POP i Igor kapiraju o cemu se radi.

Snega ima dovoljno i ako Bog da lepo vreme i da zice rade bice skijanja i to kakvog!!!!:ski:

OTPOZDRAV:sm018:

pop67
27.04.2006, 10:37
Vraze,hajde napisi nam sve,ima li snega oko hotela i sa polazne nove dvojke i da li je u funkciji staza ispred hotela(sidro)jer imamo i nekoliko pocetnika.Kakva je situacija sa Lavljim vratima da li sa te strane ima snega,pitam zbog Tepsije i naravno imam informaciju da ce za 1.Maj biti jako puno ljudi na Brezi,a mi druze stizemo oko 11.00 i nakon smestaja odmah na stazu!Pozdravi Igora i kazi mu da sam spreman za sva iskusenja sa GRONIKOM,a ti i ja cemo rogove da skidamo kao u MARTU!:dziveli: :cug: :sm017: :glavaozid Pozdrav uz jos jedno:cug:

vrag
27.04.2006, 11:06
Auuuu... Gde nadje ovu fotku majke ti. Poplasicemo i to "malo" (ovih dana) gostiju ovde na forumu:glavaozid

Snega ima do hotela i do polazne, a bas smo juce sa Medom komentarisali da se odavno nije desilo da i na sidru ima snega za skijanje. Za mene, tebe, krechu, Igora, Crazy-ja (ako dodje, a nadam se da hoce), Medu ... nema nikakvih problema i moci cemo i na tepsiju i gde hoces. Ostali neka se ne uvrede ali ne znam kako skijaju tako da ih ne pominjem.
Mene samo vreme brine.
Samo da ne pada kisa a sve ostalo je podnosljivo. Nek bude oblacno ali samo ne kisa:sm017:
Kako planiras majke ti da sutra stignete do 11 ??? Jel dolazite avionom ili ...???
Ja radim do 4 i negde oko 7 navece vam se pridruzujem.

Javi mi danas sta je bilo na osnivanju udruzenja i ne zaboravi "kapicu" da poneses!

VOZDRA:cug:

oggy
27.04.2006, 22:56
Evo ja krecem iz kuce za koji minut, pa se ako bog da vidimo sutra ujutru. Vraze, ja sam se uhvatio za tvoju reklamu i ponio bermude; torba mi puca koliko je puna pa sam i flasicu sa vodom morao da uguram u pancericu :couto: . Ako riknem od smrada drzim te licno odgovornim ;)

hehehe
29.04.2006, 15:34
Ljudi, Pop javlja da na Brezi trenutno pada sneg!!!

Shto rek'o onaj iz vica: "...kad te oče, oče te..."
Ja bih josh dodao: "da, ali morash biti Manijak, Ski Manijak!"

:dziveli: :sm021: :dziveli:

JoeBananna
03.05.2006, 01:55
Izgleda da su su svi ostali iz ekipe po povratku bacili na, odmaranje, prepricavanje (ili na "bliznje svoje" ), pa da prenesem svoje utiske:

Putovali smo dobro. Nije bilo vecih problema na administrativnoj granici. Posto su sa srpske strane vratili neko kosovsko vozilo kad smo mi naisli,
malo je bilo "sta imate u ovoj torbi?" - "pa, gace, carape, maj'ce.." "a ovde?" "skije, stapove.." no sve u granicama kulturnog. Cak su nas posle i jurili patrolnim kolima.. :) Ne zato sto smo nesto skrivili, nego smo krenuli pre nego sto su nam vratili Ogijev pasos..

U hotelu Molika, gde odredjeni kreveti skripe i kad je u njima samo jedna osoba, cuvali su nas kao malo vode na dlanu. Smestaj je pristojan, a za dorucak se nije stedelo na jajima na razne nacine i ostaloj visokokaloricnoj hrani. Bela vesalica i muckalica su takodje za preporuku.

Planina je zaista izuzetna. Kao da je neko namerno napravio ovako strme padine da bi ljudi mogli da uzivaju u skijanju. Ista staza (livada), klasifikovana kao crna, iskusnim skijasima (a i borderima) nudi da se strmoglave, dok onim manje iskusnim, zbog svoje sirine omogucuje da se lagano dogegaju do podnozja. Tj. pretpostavljam da je tako i u sezoni, posto mi je ovaj prvomajski pohod prvi odlazak na Brezovicu.

Ekipa ski manijaka je sarolika i standardno dobra. Ma k... dobra - odlicna ! :) Svi smo bili toliko slozni da je to milina jedna. Narocito kad je trebalo da se medjusobno testiraju skije i posle toga uz razmenu misljenja, gitaru i ponekog pokojnog jagura ispijaju neogranicene kolicine (bez)alkoholnih napitaka :dziveli:


Ali vise od Ski manijaka i planine, koji su se dali predvideti, odusevila me je ta iskrena srdacnost i neiskvarenost tamosnjih ljudi. Susta suprotnost preterano komercijalizovanom Kopaoniku i tamosnjim "asistentima za parkiranje" koji ce vam uzeti pare da se parkirate na javni parking..

Sve u svemu, Brezovicu svakako vredi posetiti. Nadam se da ce joj doci srecnija vremena, ali da ce ljudi ostati kakvi su sad.

Puno pozdrava za tamosnju ekipu, ekipu ski manijaka i narocito za "bordere iz coska" :)

hehehe
03.05.2006, 07:20
Bravo, srecno stigli!!!

Aca76
03.05.2006, 11:01
Evo ja sam preziveo...a utisci:
Znaci, vrh!
...sneg u maju, ozbiljna planina, dobra ekipa i egzoticno okruzenje su mi tako legli za kraj sezone, da to nije normalno!
Za razliku od iskusnih manijaka, ja sam se u pocetku malo mucio sa mokrim snegom ali sam se onda polomio ko nesreca i zatim "prokinuo":) Svakako sam naucio novu tehniku, ranije sam samo isao po uredjenim stazama i sezonskim snegom...
Breza mi je posle ovog iskustva "MUST GO" za dogodine, i to u sred sezone!

Manijaci su skroz cool - sarolika a opet kompaktna ekipa, dobro zezanje, mnogo prakticnog iskustva i "fora" za skidanje. Pop je lik za 10! Tako posvecen i odgovoran lik, a opet lud ko struja, se retko srece:ok:
Ekipa sa Breze takodje, potpuno ludilo, veliki pozdrav za ekipu iz Tine, a posebno lakse povredjenog Vraga. Generacijo ne daj se!

jovanitZa
03.05.2006, 12:31
eeeeevo i mene... :)

ej bilo je fenomenalno!!!drustvo je bilo skroz super,planina divna,sneg manje vishe dobar...ali moglo je lepo da se vozi..Ma ja sam odusevljena...samo mi je zao sto arsa i jos jedna osoba cije ime necu reci,prepoznace se sam, nisu krenuli sa nama..Drago mi je sto sam ovako divno iskustvo podelila sa mnogo dobrom ekipom.. :)

ps.s imate velike pozdrave od mog tate,kaze da smo bili super na tv-u..

Koma
03.05.2006, 12:47
Drugari,
evo i mene (ko ne prepozna nick - to sam ja: Jelena/Jeca Pereca/kad se Aca naljuti i Jel'na)...
Sto se mene tice, sve je bilo strava - ekipa, planina, skijanje...Poslednji dan me tako dobro krenulo da sam teska srca skinula moje speedwave-ce:sm021:
Pozdrav svima,
i jedva cekam da vidim sve fotografije i snimke koje smo napravili

jovanitZa
03.05.2006, 12:55
jecooooooooooooooooooooooooooo heheehhehe dajte i vi snimke sa vase kamere :P

Matrix
03.05.2006, 13:59
Cao Ekipo,
Breza je cudo, nisam odavno uzivao ovoliko na snegu (bez obzira na kvalitet) i u dobrom drustvu.Kada se ide PONOVO ???
Izvinjavam se ako sam nekoga smorio sa svirkom. Gde je DECAK IZ VODE (mico bre).
Ko ima neka postavi i snimke sa UNMIKovcima od zadnjeg dana (revija likova).

pop67
03.05.2006, 14:06
Pozdrav super ekipi SKI MANIJAKA i ljudi koji su nas i ovaj put ugostili kao svaki dobri domacini.Utiske cu kasnije da napisem dok dodjem do vise slobodnog vremena!

Zaki
03.05.2006, 14:07
Hello, everybody!

Matrix kaze da je na Brezi bilo fenomenalno! Odusevljen je planinom i skijanjem, ekipom i druzenjem, smestajem i klopom i naravno, uslugom i gostoprimstvom nasih ljudi iz Strpca.
Na moju veliku zalost, i pored velike zelje da posle sto godina skijam na Brezovici, ovoga puta nisam uspela da se organizjem. :sm022:
Vise srece u sledecem izvlacenju!
Anyway, drago mi je da ste uzivali i nadam se da cu imati prilike nekada da "manijacim" sa vama.
Pozdrav svima,
Zaki.

PS Dajte malo slika, bre!

stevan
03.05.2006, 14:36
eeeeevo i mene... :)
samo mi je zao sto arsa i jos jedna osoba cije ime necu reci,prepoznace se sam, nisu krenuli sa nama..

Dobro arsa i taj jos jedan, OK... A za mene ti nije zao, je li:confused:

pop67
03.05.2006, 15:00
Dobro arsa i taj jos jedan, OK... A za mene ti nije zao, je li:confused:
Brate meni je tebe zao i pominjao sam te u najpozitivnijem smislu,kao i hehehe i Symona(mada je on bio prisutan)Sekretaru moras poceti da radis,imam pristupnice koje vape da budu obradjene!:sm022: :yay:

fauler
03.05.2006, 16:46
Evo i mene. Pozdrav celoj ekipi koja je do jaja kao i ljudima sa Breze.
Bilo je super.

oggy
03.05.2006, 17:01
Evo i mene, polako dolazim sebi nakon 13 sati voznje. Noge i dupe me toliko bole da mislim da ce mi trebati transplantacija. Dao bih oglas "trazi se dobrovoljni davalac dupeta" ali moglo bi pogresno da se shvati...

Elem, sta reci sto ostali nisu rekli. Jeste da su moj reper samo lokalni ski centri, ali planina je stvarno fenomenalna. I ovo sto vec ima je odlicno, a potencijal je nevjerovatan. Breza je definitivno u planu za iducu sezonu, mogu da zamislim kako tek izgleda u punom zimskom sjaju.

Naravno, ni onoga "osim skijanja" nije nedostajalo :dziveli: . Mozda je cak malo i preteklo :cug: :ok:

Pozdrav ljubaznim domacinima i cijeloj super ekipi, uz nadu u skoro ponovno druzenje! :sm018: Ivane, Kreco, cujem li vas to negdje...

http://www.weatheronline.co.uk/cgi-bin/schneekarten?S=3&ART=0&LAND=aust&CREG=glaz&GEBIET=gddd&LANG=en

Posebni pozdravi za "ranjenike" Popa i Miju, kojima zelim brz oporavak.

Krecha_86
03.05.2006, 17:30
Tjao swima, hteo sam vetj nocas da napisem nesto ali nisam smeo jer bi me veliki Mitja proglasio da sam janpi :PBilo je EXTRA, ekipitza odlicna, klopa fina (citaj: Ljuljijew jaguar na razhnju), sneg malo mokar ali sa ATOMIC-om nema problema. Veliki pozdrav za Miju i zelim mu brz oporawak!

vrag
03.05.2006, 18:32
Oggy, Krecho

veliki pozdrav :ski:

Vidim da ste svi zadovoljni i drago mi je zbog toga. Meni se desilo ono sto se desilo ali nadam se da cemo svi zajedno januara "protutnjiti"`stazama na Brezovici a i shire:dziveli:

Krecho? Jesi li dobro? Ne mogu da verujem da postujes a nisi JAN-PI:bootyshak

pop67
03.05.2006, 18:50
Hvala Ogi i Krecho(mali MITJA)na zeljama za brz oporavak,ne znam za Miju,ali meni nece biti mnogo brz...nego hajde na CHAT da se dopisujemo uzivo

vrag
03.05.2006, 18:59
Ja na chatu a tamo nigde nikog

jovanitZa
03.05.2006, 19:39
Mitjoooooooooo daj slike bweeeeeeeee

pozdrav jos jednom sa ekipu sa Breze i sve manijake koji su ucinili da ovo skijanje bude nezaboravno :)

jovanitZa
03.05.2006, 19:43
Dobro arsa i taj jos jedan, OK... A za mene ti nije zao, je li:confused:

ej stevane..posebno mi je zao sto ti nisi bio sa nama..bas si nam nedostajao ;) nadam se da cemo se uskoro videti :)

p.s.Mali Mitjo nadam se da si uzivao :P :sm018:

mija kako ti je noga?nadam se da se oporavljas :(

hehehe
04.05.2006, 08:14
Ej ljudi, evo mene...
Zamolio bih vas da ovde upotrebljavamo samo sluzbene nadimke, tzv. nickove kako bi i shire chlanstvo znalo o kome se radi. Recimo jovaniTza pominje nekog arsu, a ja sam chuo da se isti zove Nenad, mada ako ga ona pominje verovatno taj postuje ovde, a ako postuje mora da ima i neki nick manijachki...., a i taj neko chije ime ona netje da pomene... mislim, nema smisla...

Dakle, na forumu je dozvoljeno pominjanje samo sluzbenih nickova ili ovih Mitja raznih, malih, velikih i janpi Mitja...

Eto, ja toliko ovom prilikom, a nadam se da cete me podrzati.:sm021: :sm022: :sm021: :sm022: :sm021:

fauler
04.05.2006, 12:23
Pozdrav ljubaznim domacinima i cijeloj super ekipi, uz nadu u skoro ponovno druzenje! :sm018: Ivane, Kreco, cujem li vas to negdje...


Cuj cujes... Ima da nas gledas (i to Krechu na njegovom Head-u a mene na Atomic-u :) ).

Pozdrav

vrag
04.05.2006, 12:38
Danas idem do doktora da vidim kakvo je stanje sa povredom:glavaozid

hehehe, apsolutno te podrzavam :yay: :yay:

Aca76
04.05.2006, 12:56
respect, podrska, cool...

Ne daj se Vraze, generacijo!
Ne znam dal' je subjektivno al ja od kad sam usao u klub30 zarastam drasticno sporije:(
Sinoc sam, nastavljajuci tradiciju opijanja sa Breze, ortacima na pitanje dal' sam negde zesce pao, demonstrirao svoje INDIGO dupe...jebote, i sam sam se uplasio koliko sve gore i gore izgleda! Godine, brate, godine:)

Symon
04.05.2006, 13:02
respect, podrska, cool...

Ne daj se Vraze, generacijo!
Ne znam dal' je subjektivno al ja od kad sam usao u klub30 zarastam drasticno sporije:(
Sinoc sam, nastavljajuci tradiciju opijanja sa Breze, ortacima na pitanje dal' sam negde zesce pao, demonstrirao svoje INDIGO dupe...jebote, i sam sam se uplasio koliko sve gore i gore izgleda! Godine, brate, godine:)
A vi se smejete kad ja kazem da sam sa 43 godine penzioner i stariji covek hm hm . Ali volim :ski: pa sta cu.Pozdrav

vrag
04.05.2006, 13:07
Aco,
nemoj tako, sad smo u najlepsim godinama:yay:
Ako ne zbog "zarastanja" onda zbog ... ma razumes vec, uklapamo se u sve profile:
18
25
30
35
40
...

:sm004: :sm004: :sm004:

vrag
04.05.2006, 13:10
Symone,
ti star????
Ma dajte ljudi sta vam je???:glavaozid

U najlepsim godinama vi kukate! :glavaozid

Bicemo svi mi STARI ali ima vremena za to:cool:

Matrix
04.05.2006, 13:17
Ooo, koliko clanova na forumu odjednom; odavno nije bilo;)
Symone kako da skinem tvoj avatar (i popov i vragov) pa da ga zakacim ispod mog nicka. (ili to samo clanovi koji su dobili kackete imaju privilegiju, sala mala).
Vraze kada dolazis u Bg?
Za sve Ski manijake: mozemo da se skupljamo u Nasem kafancetu (Zaplanjska kod stad. Vozdovca) gde ima jos manijaka za skijanje, ali ne znaju za ovaj forum i udruzenje.
Pozdrav za cimera JoeBananu i nove clanove Zaki i Aleqpikija (moje drugare)
koji su ljubomorni kad sam im ispricao da smo 2 jaguara utamanili.
Sledeci put prasence a moze i pragnje (prase i jagnje) ako nas bude vise (uz metre spricera)

vrag
04.05.2006, 13:28
Ja dolazim u Bg tokom ovog meseca (nadam se).
Kad dodjem obavezno idemo u tu kafanu da malo "sredimo utiske sa skijanja"!:cug: :cug: :cug:

Matrix
04.05.2006, 13:36
Vazi lave. Ostalima je takodje upucen poziv, samo da se dogovorimo oko termina. Dajte predloge, u "kafancetu" sve moze.

Zaki
04.05.2006, 13:50
Hvala na pozdravima i dobrodoslici nama - novim clanovima.
Na forumu je, kako vidim, guzva... i puno pozitivne energije!
Lepo!
Da li se to meni cini ili ovde ima i nekih "starijih" clanova, da ne kazem ljudi u ozbiljnim godinama (30+) kojima rane sporo zarastaju?
Mi "mladi" nemamo taj problem!
Matrix, jesi dobar? Gde su te slike, covece? Nije valjda da si i nove drugare smarao svirkom? Ja sam mislila da to radis samo nama...
Ljubi te drugarica tvoja.
Pozdrav svima.
:)

hehehe
04.05.2006, 14:08
Matrix, jesi dobar? Gde su te slike, covece? Nije valjda da si i nove drugare smarao svirkom? Ja sam mislila da to radis samo nama...
Ljubi te drugarica tvoja.
Pozdrav svima.
:)

Da, da... samo Matrix neka bude ljubljen... a nama moze i pozdrav...:sm021: :glavaozid

P.S. kad su ovi 30+ stariji... sta mi da kazemo... Symone, Stekane... :hair:


hehehe, dobro nam dosla Zaki... :sm018:

hehehe
04.05.2006, 14:11
Aco,
nemoj tako, sad smo u najlepsim godinama:yay:


Mozda ste vi u najlepsim (jeste sigurno)... al sto zene kazu da smo Symon, Stekan i ja u NAJBOLJIM godinama, nije mi jasno... :ok:

vrag
04.05.2006, 14:29
vidim da je hehehe odmah ukapirao:sm004:

ja sam se ogranicio i rekao da smo ja i Aca u "najlepshim" godinama, a to sto zene za VAS kazu da ste u "najboljim" godinama ... to ONE i VI najbolje znate:sm004: :sm004: :sm004:

A ovi novi chlanovi sto odmah salju poljupce samo "odabranim" clanovima ... to nece moci tako!
Zar ne??!!!!!

hehehe
04.05.2006, 14:34
A ovi novi chlanovi sto odmah salju poljupce samo "odabranim" clanovima ... to nece moci tako!
Zar ne??!!!!!

Pa naravno da nece moci... a kako ce moci... videcemo... :sm003:

A ti budi miran, i u Americi ima internet....

jovanitZa
04.05.2006, 15:03
hehehe sta bre kukate samo? :)

nego stvarno bi mogli da se okupimo i sredimo utiske sa skijanja...

ja sutra idem da snimam ruku..sve vishe i vishe otiche :(

SkiBata
04.05.2006, 15:15
Ovde ima da padne „branje ušiju”!!!!:sm004: Stevane, vide li ti to??? To se šalju poljupci, to se žale poimence a i u potaji... A ti i ja, da sređujemo papire i arhive! E, pa neće da mogne tako. Sredićemo mi to, a onda... drž'te se dogodine, jerbo ćemo majstor Steva i ja celu zimu samo da :ski:, a vi ćete da sređujete pristupnice i papire.
Šala mala, naravno. Pozdrav svim MANIJACIMA koji su overavali Brezu! Vidim da je palo žešće „overavanje”, jer, sudeći po postovima, lekari i kostolomci imaju pune ruke posla:sm021:. Šta da vam kažem, braćo i sestre, sem MANJE :dziveli: = više :ski:.
P.S. Kolega hehehe je potpuno u pravu što se nickova tiče.

Symon
04.05.2006, 15:17
Mozda ste vi u najlepsim (jeste sigurno)... al sto zene kazu da smo Symon, Stekan i ja u NAJBOLJIM godinama, nije mi jasno... :ok:
Pravo da ti kazem do 40-e sam se osecao u "najboljim godinama" ali sada preko 40-e nesto i ne ovo je za mene sada silazna putanja i nista od tog " u najboljim godinama"...

stekan
04.05.2006, 15:20
Nije mi jasna priča o godinama. Ja sam dovoljno mlad, tek sam nedavno ušao u petu deceniju. S obzirom da planiram skijati bar do osamdesete, smatram se podmlatkom Manijaka:sm019: .

ja sutra idem da snimam ruku..sve vishe i vishe otiche :(
A šta ste vi to radili na Brezovici: povređena dva koljena, jedna ruka, jedno utrnulo dupe... Ima li još neprijavljene kolateralne štete?

jovanitZa
04.05.2006, 15:21
moja povreda nije bila uzalud...zbog nje je manje vishe jagnje bilo fenomenalno :)

svi smo imali vatreno krstenje ... kako kaze jedan dechko

SkiBata
04.05.2006, 15:32
Brezovicu slobodno mogu da prekrste u „bolnicu”!:yay: To, izgleda, samo ko nije imao vremena (od pića) nije nagnječio, polomio ili priklještio nešto. Ali, nadamo se da je JovanitZa u pravu, da žrtve nisu bile uzalud.... A što se godina tiče, Stekan je potpuno u pravu. A i Symon. Evo i meni godine krenule naniže. Sad se osećam otprilike kao da mi je 19 (Sve do pre mesec dana mislio sam da imam 18!:yay::yay::dziveli:)

jovanitZa
04.05.2006, 15:34
ahahahhaha blago vama ako se tako osecate :P

a sto se jagnjetine pitajte ostatak ekipe koja ju je jela pa nek oni kazu kakva je bila i da li je vredelo :)

Symon
04.05.2006, 15:40
ah ah ah jagnjetina

jovanitZa
04.05.2006, 15:45
hehehe stvarno je bila fenomenalna...

hehehe
04.05.2006, 15:46
Godine su sasvim OK... osim ovima sto padaju.... i povredjuju dupeta, shake, noge... nedepilirana kolena...:sm021: :sm021: :sm021:

stevan
04.05.2006, 16:10
Ovde ima da padne „branje ušiju”!!!!:sm004: Stevane, vide li ti to??? To se šalju poljupci, to se žale poimence a i u potaji... A ti i ja, da sređujemo papire i arhive! E, pa neće da mogne tako.

Gledam, gledam, i ne verujem svojim ocima:eek:


Sredićemo mi to, a onda... drž'te se dogodine, jerbo ćemo majstor Steva i ja celu zimu samo da :ski:, a vi ćete da sređujete pristupnice i papire.

Jao, Bato...:sm017: Al' neka, ne moraju oni da sredjuju papire, sredicemo mi do tada, pa da svi zajedno :ski:

vrag
04.05.2006, 16:19
Auuuu.....
Ala ovde pada prozivanje:sm021:

Godine, pa kolena, pa shake, pa JANPI, pa ....:glavaozid

Ja sad cekam jos jednog manijaka koji je zakasnio na Brezovicu.

Pretpostavljam da ce sad od "nekog" :bootyshak pasti pozdravi za njega!:sm018:

hehehe
04.05.2006, 16:25
Ja sad cekam jos jednog manijaka koji je zakasnio na Brezovicu.

Pretpostavljam da ce sad od "nekog" :bootyshak pasti pozdravi za njega!:sm018:


Evo, ja ga pozdravljam...:sm022: :sm022:

vrag
04.05.2006, 16:39
Naravno, savetodavac:sm004:

hehehe
04.05.2006, 16:42
Naravno, savetodavac


E da mi sad nije ushiju, smejao bih se oko glave...

Naravno ...:sm019: :sm019: :sm019: :sm019: :sm019: da nesto ispadne...

jovanitZa
04.05.2006, 17:55
hhehehehe nadam se da je stigao taj kog cekas :P :P :P

vrag
04.05.2006, 18:07
Aha, i sad ce nesto da "otkuca":bootyshak


STIGAO SAM !!!!!!!!!!:awm2:

Bio je jako karatak i ko sto vidis, PRETI !!!!

jovanitZa
04.05.2006, 18:08
sta mu je? :(

Flow
04.05.2006, 21:48
ja sutra idem da snimam ruku..sve vishe i vishe otiche :(


Ma sta ti je covece, ne moras, kad onda nisi snimala glavu sad mi je prosto cudno sto hoces ruku ?! :ok:

SkiBata
04.05.2006, 23:06
Ne znam što bi snimala glavu??? Vama borderima dijagnoza ne treba:sm021:!!!! Šala mala, no hard feelings:sm018:.
P.S. Flow, avatar ti je STRAVA. VRH JE!:sm017:

jovanitZa
04.05.2006, 23:59
ej bre otekla mi je ruka neverovatno i pocinje da modri :( a glavu me mrzelo da snimam posto sam znala da mi nista nece biti,a sada su mi se prsti iskrivili i otekla mi je cela saka i svakim danom sve vishe i vishe :(

skibato ;)

pop67
05.05.2006, 10:16
Ma sta ti je covece, ne moras, kad onda nisi snimala glavu sad mi je prosto cudno sto hoces ruku ?! :ok:
Majstore 10 za avatar...pa devojke sada znate sa kime imate posla,ma nije on dzabe FLOW...
Pozdrav druze!

CrazyKong
05.05.2006, 10:30
Majstore 10 za avatar...pa devojke sada znate sa kime imate posla,ma nije on dzabe FLOW...
Pozdrav druze!
Provali kako je izabrao boju odela :sm017: , taman u skladu sa dolazecim letom :sm021: :sm021:

pop67
05.05.2006, 10:40
Provali kako je izabrao boju odela :sm017: , taman u skladu sa dolazecim letom :sm021: :sm021:
Brate gleda on malo dalje,to je boja za dolazecu zimu 2006/07:sm017: a j..iga,covek je :bootyshak i dobro mu stoji!

Misko
05.05.2006, 10:48
ej bre otekla mi je ruka neverovatno i pocinje da modri :( a glavu me mrzelo da snimam posto sam znala da mi nista nece biti,a sada su mi se prsti iskrivili i otekla mi je cela saka i svakim danom sve vishe i vishe :(

skibato ;)

Znala si da ti nece biti nista jer si popila malo Popove rakije za koju sam cuo da leci i ebolu kolko je dobra :cug:. pozzz

pop67
05.05.2006, 10:51
Znala si da ti nece biti nista jer si popila malo Popove rakije za koju sam cuo da leci i ebolu kolko je dobra :cug:. pozzz
Brate nema je vise cak ni za slavu,kumovi ce me ubiti,a za EBOLU imas :cug: ,nego da li si ti ziv?

vujche
05.05.2006, 11:22
Brate nema je vise cak ni za slavu,kumovi ce me ubiti,a za EBOLU imas :cug: ,nego da li si ti ziv?

Al ste se raspisali,sreca moja pa ne pijem,pa mi i nije toliko zao:glavaozid :glavaozid :glavaozid .

JoeBananna
05.05.2006, 13:40
A šta ste vi to radili na Brezovici: povređena dva koljena, jedna ruka, jedno utrnulo dupe... Ima li još neprijavljene kolateralne štete?

Dodaj jos jedno desno koleno, mada moje ne boli kad hodam pravo. samo kad
ga slucajno uvrnem i kad idem niz stepenice.. Interesantno je da smo svi pokvarili
desna kolena, mora da ima nesto veze sa putnajom kojm staze idu?

Samo nemoj da siris pricu, ako Aca76 cuje, reci ce: pa ta kolena vam ionako vise
ne vrede ni za sta, daj da napravimo kolenice od njih. :sm022:

pop67
05.05.2006, 13:46
Nije mi jasna priča o godinama. Ja sam dovoljno mlad, tek sam nedavno ušao u petu deceniju. S obzirom da planiram skijati bar do osamdesete, smatram se podmlatkom Manijaka:sm019: .

A šta ste vi to radili na Brezovici: povređena dva koljena, jedna ruka, jedno utrnulo dupe... Ima li još neprijavljene kolateralne štete?
E moj Stekane sada ti je jasno zasto MORAS(citaj MUST)otici na Brezovicu i isprobas HEAD na pravim strminama.Samo napravio si gresku na spisak povreda treba da dodas i jedno modro dupe,odnosno trticna kost!Pozdrav,druze moj!:sm018:

stekan
05.05.2006, 13:59
Vidim ja da moram ići sa vama sledeći put. Mnogo ste nestašni i treba vam neko ozbiljniji da vas uvede u red (ako ne u red za žičaru, onda u red za pivo).

jovanitZa
05.05.2006, 14:10
Znala si da ti nece biti nista jer si popila malo Popove rakije za koju sam cuo da leci i ebolu kolko je dobra :cug:. pozzz

hahaha mishko mishko..oces li se ti ikada promeniti..:sm021:

oggy
05.05.2006, 17:49
Vidim ja da moram ići sa vama sledeći put. Mnogo ste nestašni i treba vam neko ozbiljniji da vas uvede u red (ako ne u red za žičaru, onda u red za pivo).

U red za pivo smo se uvodili sami bez ikakve prisile, doduse mozda je bilo malo guranja. Za zicaru je vec neophodno uvodjenje u red u jutarnjim casovima (kraj raznoraznih "Lala iz Banata sto volu da spavaju").

oggy
05.05.2006, 17:50
hahaha mishko mishko..oces li se ti ikada promeniti..:sm021:

Joco, sta bi sa rukom na kraju... hocemo li je uskoro skinuti sa liste "posljedica Brezovice"?

jovanitZa
05.05.2006, 18:34
oggy hvala na pitanju ali bojim se da necete..sve je gore i gore :( ali procice uskoro ;) :sm019: :sm019: :ok:

Misko
05.05.2006, 23:07
Brate nema je vise cak ni za slavu,kumovi ce me ubiti,a za EBOLU imas :cug: ,nego da li si ti ziv?

Ziv sam kako drugacije, nego nema snega pa nisam toliko aktivan, Pope kad budes isao da peces rakiju racunaj na jos jednog pomagaca treba ce mi 10tak l, pa ako nije problem posto ja nisam bolju pio, :cug: :dziveli:

Matrix
05.05.2006, 23:27
Misko predlazem da probas ono sto sam nosio tamo. 2 l je puklo za 2 dana; Kajsija 2004. Kada bude sledeci susret donosim.
Pope ima li kakvih vesti o disku, tj kada ce moci da se preuzme kopija ili da mi das na quick record. Sve sam prebacio na disk koji je kod tebe i pajtosi mi nece verovati da sam bio tamo bez dokaza (sala mala).
Ej srecna slava domacine.

pop67
05.05.2006, 23:49
Misko predlazem da probas ono sto sam nosio tamo. 2 l je puklo za 2 dana; Kajsija 2004. Kada bude sledeci susret donosim.
Pope ima li kakvih vesti o disku, tj kada ce moci da se preuzme kopija ili da mi das na quick record. Sve sam prebacio na disk koji je kod tebe i pajtosi mi nece verovati da sam bio tamo bez dokaza (sala mala).
Ej srecna slava domacine.
Druze moj nikakav problem za disk, a zahvaljujem se mna cestitki za slavu!Cujemo se u nedelju da se dogovorimo oko planirane akcije i da se doigovorimo za vidjenje!Pozdrav,POP:sm018:

pop67
05.05.2006, 23:58
Evo jedne slicice koja ce docarati nocni zivot...

hehehe
06.05.2006, 08:58
Jebote, jedan dan odem na put a vi se raspisete pa mi treba 2 dana da procitam sve...
Imao bih komentara onoliko al sve su :sm023: .

Bravo, samo nek je zivo i zdravo (koje iskreno zelim nekima odavde)...

hehehe, gde su mladi, tu je i shala, zar ne???

Ziveli!:dziveli:

jovanitZa
06.05.2006, 10:02
Dobro Jutro!!!

SRECNA SLAVA SVIMA KOJI SLAVE Djurdjevdan!!

Misko
06.05.2006, 10:06
Evo jedne slicice koja ce docarati nocni zivot...

Po slici (gitara) vidi se koliki je prosek godina ekipi 35+ :sm022: :bootyshak :D

Misko
06.05.2006, 10:07
Misko predlazem da probas ono sto sam nosio tamo. 2 l je puklo za 2 dana; Kajsija 2004. Kada bude sledeci susret donosim.


Uvek uvek!

hehehe
06.05.2006, 10:51
Po slici (gitara) vidi se koliki je prosek godina ekipi 35+ :sm022: :bootyshak :D


A shta fali gitari u dugim sneznim notjima (dodushe u maju, al niko nije savrshen), medju prijateljima, a?

jovanitZa
06.05.2006, 11:39
gitara je bila senzacija !!!

Misko
06.05.2006, 12:27
A shta fali gitari u dugim sneznim notjima (dodushe u maju, al niko nije savrshen), medju prijateljima, a?

Nista ko je rekao da fali? poz

pop67
07.05.2006, 10:44
U pravu si po godinama je bilo sareno,ali mi smo se slagali,pomagali,pevali,jeli i skijali kao da idemo zajedno u gimnaziju.To je valjda MAGIJA planine i SKI MANIJAKA,bez svadje samo sa uzitkom i zadovoljstvom...:sm019: :sm017:

pop67
07.05.2006, 10:48
Oni su odvalili ove iz ... neznam otkuda

SkiBata
07.05.2006, 10:54
Šta je ovo, nije valjda da su i ovi kosooki su skijali???

pop67
07.05.2006, 11:15
Šta je ovo, nije valjda da su i ovi kosooki su skijali???
Ovo je snimljeno 02.05. a ja sam sa VRAGOM sedeo u pizzeriji TINA povredjen,dok je ekipa bila sa medjunarodnim snagama!

oggy
07.05.2006, 14:59
Šta je ovo, nije valjda da su i ovi kosooki su skijali???

Jok, oni su gubili motorole, ali su ih na veliku zalost zicara odmah i nasli...

Ali hrabri su sa kratkim rukavima :)

Flow
07.05.2006, 16:06
Pardon,
ko je lik iza kosookog?
Orange jakna i Oakley (Wisdom?) naocare...

pop67
07.05.2006, 16:11
Pardon,
ko je lik iza kosookog?
Orange jakna i Oakley (Wisdom?) naocare...
Zove se Nikola,a nadimak mu je KOLJA sa Brezovice je!

hehehe
07.05.2006, 18:02
Zove se Nikola,a nadimak mu je KOLJA sa Brezovice je!

Inace je boarder, ako je nekom bitno....

Krecha_86
07.05.2006, 19:25
U red za pivo smo se uvodili sami bez ikakve prisile, doduse mozda je bilo malo guranja. Za zicaru je vec neophodno uvodjenje u red u jutarnjim casovima (kraj raznoraznih "Lala iz Banata sto volu da spavaju").
'Previse smo notjas pili, sve se oko mene vrti, do vjechnosti pa i do smrti......pusti me da spawam'

/me slusha 'Pusti me da spawam-Gabi Novak'

jovanitZa
07.05.2006, 20:42
Inace je boarder, ako je nekom bitno....

odlican border ;)

hehehe
07.05.2006, 21:15
'Previse smo notjas pili, sve se oko mene vrti, do vjechnosti pa i do smrti......pusti me da spawam'

/me slusha 'Pusti me da spawam-Gabi Novak'

Mitjo, nisi valjda o5 janpi?

Krecha_86
08.05.2006, 00:43
Hmmmmm, dok sam to pisao nisam bio ali sad me vetj malo hvata ;)

oggy
09.05.2006, 00:09
'Previse smo notjas pili, sve se oko mene vrti, do vjechnosti pa i do smrti......pusti me da spawam'

/me slusha 'Pusti me da spawam-Gabi Novak'

Hahaha, umrijecu od smijeha... ta ti je bas krojena po mjeri :)

vrag
09.05.2006, 13:23
Krecho,
dejsi LAVE:cug: :cug:

Opet JANPI, a???? :sm022: :sm022:

pop67
18.05.2006, 13:16
Kako nije Mitja je kapacitet!:sm022: :sm022: :sm022: :sm022: