PDA

Pogledati punu verziju : Jahorina (kako je sada u odnosu na olimpijske godine)



nerro
10.11.2005, 13:03
Za ovu planinu me vežu lepe uspomene (bilo davno), pa bih da isprobam ove zime. Zna li neko kako je sada? U olimpijskim godinama bilo je stvarno super, a meni se stvarno smučio Kopaonik.

Veliki ski pozdrav!!!! :)

Bata Bane
10.11.2005, 13:06
Voleo bih da znam zasto ti se smucio Kop. kad je tako sve skupo tamo

valdevit
10.11.2005, 13:19
shta god te zanima,pitaj mene :D ja sam prethodne dve godine bio 5 puta :D

amater
11.11.2005, 00:02
... za zbunjivanje. Ne ovo za Jahorinu koja je OK i na koju cemo ici zadnji vikend u Novembru vec ovo preuredjenje foruma.

Kao sto si mozda video najverovatnije da se neki pojedinci (ski manijaci) idu zadnji vikend Novembra na jahorinu pa ako zelis ?

do pisanja ...

wlad
11.11.2005, 00:41
Na svaku promenu se treba navici (ovo je otprilike raspored tema koji je bio i ranije) ali ipak je lakse se navici kada je promena na bolje - ovo je svakako promena na bolje.

Moderator moze da obrise ovu poruku :).

valdevit
11.11.2005, 09:53
naravno da mi se ide na Jahorinu krajem Novembra,al chekam da vidim,shta ce biti sa snegom :confused:

Bata Bane
11.11.2005, 10:43
Snega na Jahorini nece biti do polovine Decembra. Informacija iz Obershofena iz meteoroloskog centra /POP/ prim. aut.:D :D (brate al smo nacitani), tako da Zabljak najverovatnije ce ga imati krajem Novembra.

valdevit
11.11.2005, 15:29
ne ide mi se na taj Zabljak,bio sam jednom i smorio se...ima samo jedna,ali vredna staza...cimati se iz BG-a za jednu stazu...stvarno je glupo... :D

wlad
11.11.2005, 15:36
Jedini (mali ;)) problem je sto zice na Zabljaku pocinju da rade tek pred NG. Valjda cuvaju sneg za NG ;).

Meni licno je dovoljna i jedna dobra staza da se rasturim od skijanja (i budem zadovoljan) :).

duda
12.11.2005, 09:40
Ja sam prosle godine bila par puta na skijanju na Jahorini. Rekose da je tako jos od Olimpijskih igara, tako da to govori da se nista znacajno nije promenilo....al i dalje je lepo.

valdevit
12.11.2005, 15:04
pa,pazi ovako...shto se tiche Jahorine,ne zaboravi da se ti ljudi josh oporavljaju od teshkog rata... :) i josh neshto,gde mozesh za 300 jevreja da odesh na zimovanje 10 dana i da zivish kao car :confused: ljudi su prijatni,kulturni,spremni da pomognu...a shto se tiche prirode,PRELEPA JE...

Milan NS
14.11.2005, 12:28
Snega na Jahorini nece biti do polovine Decembra. Informacija iz Obershofena iz meteoroloskog centra /POP/ prim. aut.:D :D (brate al smo nacitani), tako da Zabljak najverovatnije ce ga imati krajem Novembra.

Hmmm :yay:
Čet 17.11.05. 07 h
oblačno sa snegom
http://vreme.yubc.net/iconice/sneg.gif
-4 °C
4 m/s
severni
97 %
sneg
13.3 kg/m2
Čet 17.11.05. 13 h
oblačno sa snegom
http://vreme.yubc.net/iconice/sneg.gif
-6 °C
4 m/s
severni
96 %
sneg
6.7 kg/m2

valdevit
15.11.2005, 16:21
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... :D to mi reci :D

nerro
21.11.2005, 17:54
Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo :) . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
Toliko za ovaj put!
Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
Ne propustite!!!
Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.
:ski:

Bata Bane
22.11.2005, 06:42
Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo :) . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
Toliko za ovaj put!
Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
Ne propustite!!!
Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.
:ski:


Bata Bane pita, pozdrav

pop67
22.11.2005, 10:22
Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo :) . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
Toliko za ovaj put!
Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
Ne propustite!!!
Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.
:ski:
Ukoliko zelite da idete na Jahorinu sa SKI MANIJACIMA 30.11. molim da to potvrdite,obzirom da se sutra sastajemo u 19.00 mozda bi ste mogli da nam se pridruzite u da se upoznamo!:dziveli:
Pozdrav,POP

wlad
16.12.2005, 23:17
Pitanje, nisam bio nikada na Jahorini, i gledam sada na:

http://www.dalmacijaski.com/content/view/80/114/

vidim izlistano 20 staza, to je bilo verovatno aktivno za olimpijadu ili sl.

Koliko zicara i staza je sada aktivno i koje?

stojke
17.12.2005, 02:12
Има 4 двоседа и 3 ски лифта(тањира).
А тих 20 стаза... то је пођеш са врха једне жице а завршиш на дну друге(има доста комбинација пошто све жице иду ка врху паралелно једна другој). На неким сајтовима и у многим агенцијама тврде да има 7-8 седешница и ко зна колко ски лифтова, али су у питању стари једноседи који ко зна колико дуго не раде.

stojke
17.12.2005, 02:21
Оних 8 жица на DalmacijaSKI раде (чим се скрасе да их пусте).

wlad
17.12.2005, 13:00
Hvala na infou! :)