PDA

Pogledati punu verziju : ocena sezone



uti
03.04.2006, 21:55
ekipo,pozdrav sima,nova sam ,pa se ne snalazim najbolje..kaj se tiče kod mene ova sezona,mi je bila onak,ni vrit ni mimo..U siječnju sam bila u Val T'horans-u,aprije toga sam obnovila ski licencu u italiji,pa sam se skijala na Sljemenu, a za proljetne praznike, gibam u Francusku (les2alpes),po treći put
..ak se misli na sezonu ,opećnito u smislu snijega,bilo ga je ,a bogami ga ima još,tak de će se sezona produžit i na ljetno skijanje..
ppozdrav i ne zamjerite mi,ak sam nekaj krivo napisala...
UTI

bojo
03.04.2006, 22:04
ekipo,pozdrav sima,nova sam ,pa se ne snalazim najbolje..kaj se tiče kod mene ova sezona,mi je bila onak,ni vrit ni mimo..U siječnju sam bila u Val T'horans-u,aprije toga sam obnovila ski licencu u italiji,pa sam se skijala na Sljemenu, a za proljetne praznike, gibam u Francusku (les2alpes),po treći put
..ak se misli na sezonu ,opećnito u smislu snijega,bilo ga je ,a bogami ga ima još,tak de će se sezona produžit i na ljetno skijanje..
ppozdrav i ne zamjerite mi,ak sam nekaj krivo napisala...
UTI
Slazem se sa tobom,stvarno je bila super sezona ali mi je drago zbog toga sto jos uvek traje i nadam se da ce potrajati do maja meseca...:ski:
:dziveli:
Pozdrav za UTI od mene i ski manijaka

uti
04.04.2006, 08:44
OJLA bojo,je idemo se skijat još,samo lova je problem

problem,no to ćemo nekak izmislit kad je skijanje u pitanju.......
pozdrav
have a ice day
UTI

bojo
04.04.2006, 22:48
OJLA bojo,je idemo se skijat još,samo lova je problem

problem,no to ćemo nekak izmislit kad je skijanje u pitanju.......
pozdrav
have a ice day
UTI
lova je svuda problem ali problem koji se da resiti...naravno da ce biti jos skijanja...
jesi li skijala u Srbiji ili Bosni?
poseti nasu temu Ski manijaci i pridruzi nam se?:yay:

uti
05.04.2006, 11:39
lova je svuda problem ali problem koji se da resiti...naravno da ce biti jos skijanja...
jesi li skijala u Srbiji ili Bosni?
poseti nasu temu Ski manijaci i pridruzi nam se?:yay:

ojla bojo,kad je bila Juga,onda sam skijala na jahorini,Bjelašnici, I Igmanu,na žalost nisam skijala na Kopaoniku,ali sam čula da je prekrasno,no možda jednog dana posjetim i vaša skijališta..nadam se ,a kažu u nadi je spas....pišemo si..pa,pa

uti
05.04.2006, 11:43
ej,bojo,opet ja sorry ne snalazim se najbolje..kak da posjetim vas manijake,kak dođem do toga........mislim na temu
..UTI

vujche
05.04.2006, 13:05
ej,bojo,opet ja sorry ne snalazim se najbolje..kak da posjetim vas manijake,kak dođem do toga........mislim na temu
..UTI

Idi na Ski Clubbing,tamo je tema SKI MANIJACI,nego jel ti sa Avanturistom ides od15-22 04. u Les2Alpes:sm018: .

Ivan
05.04.2006, 13:08
koji beše siječanj? :) jes da sam bio pionir, al nekako nikad nismo stigli do hrvatskog kalendara, zapucalo se :/

uti, evo linka za ski manijake: http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=42

uti
05.04.2006, 18:38
Idi na Ski Clubbing,tamo je tema SKI MANIJACI,nego jel ti sa Avanturistom ides od15-22 04. u Les2Alpes:sm018: .
..evo me,ne ne idem s Avanturistm,nego sa Izazovom,kaj i ti isto ideš tam..super,ćemo se vidjet....idem sad na link,Ivan,mi ga je poslao..ekipo..c ya

uti
05.04.2006, 18:40
koji beše siječanj? :) jes da sam bio pionir, al nekako nikad nismo stigli do hrvatskog kalendara, zapucalo se :/

uti, evo linka za ski manijake: http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=42

..ojla,pa i ja sam bila pionir..znam u kojem smislu misliš pionir..anyway siječanj=Januar.....

bojo
05.04.2006, 19:47
ej,bojo,opet ja sorry ne snalazim se najbolje..kak da posjetim vas manijake,kak dođem do toga........mislim na temu
..UTI
pa posetila si...:sm018: :ski:

Misko
05.04.2006, 23:24
ojla bojo,kad je bila Juga,onda sam skijala na jahorini,Bjelašnici, I Igmanu,na žalost nisam skijala na Kopaoniku,ali sam čula da je prekrasno,no možda jednog dana posjetim i vaša skijališta..nadam se ,a kažu u nadi je spas....pišemo si..pa,pa

Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?

nidza
06.04.2006, 01:06
Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?

:eek:

U ćošak, jedan!

vujche
06.04.2006, 15:24
Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?

Izvini al moram pitat,jel ti to nas zaje....s ili si ozbiljan.

ski dude
06.04.2006, 16:06
Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?

od kad sad pa to,ne verujem da postoje tolika klizista ,pogotovo za planine:sm022: :sm008:

stekan
06.04.2006, 16:10
Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?
Jesu, ako zanemariš udaljenost od 5 km.

Misko
06.04.2006, 18:09
Mislio sam da kad kazes bjelasnica/igman mislis na jedno isto skijaliste izgleda da nisam bio u pravu.

uti
07.04.2006, 12:08
Mislio sam da kad kazes bjelasnica/igman mislis na jedno isto skijaliste izgleda da nisam bio u pravu.

ne vjerujem,kak mogu biti Bjelašnica i Igman,jedno te isto..ej to su dvije prekrasne planine,sa svojim Iimenima..ne zafrkavaj

pop67
09.04.2006, 11:07
Mislio sam da kad kazes bjelasnica/igman mislis na jedno isto skijaliste izgleda da nisam bio u pravu.
Mozda bi bilo isto da u osnovnoj skoli nismo ucili iz istorije da je za vreme II svetskog rata bio i Igmanski mars,a malo kasnije za 1984.g i Olimpijadu napravljena skakaonica,dok,gle cuda na Bjelasnici se neko doseti i napravi muski spust!Pozdrav za tebe Misko,skijacemo mi tamo i otloniti sve dileme koje imas!

hehehe
09.04.2006, 18:27
kad je bila Juga,onda sam skijala na jahorini,Bjelašnici, I Igmanu,na žalost nisam skijala na Kopaoniku,ali sam čula da je prekrasno,no možda jednog dana posjetim i vaša skijališta..nadam se ,a kažu u nadi je spas....pišemo si..pa,pa

Čuj, naša-vaša skijališta...???!!!

Pa sva skijališta na Svetu su NAŠA, tj. SKI MANIJAKA. Nadam se da i ti deliš ovo mišljenje, uti?

pop67
09.04.2006, 20:03
Čuj, naša-vaša skijališta...???!!!

Pa sva skijališta na Svetu su NAŠA, tj. SKI MANIJAKA. Nadam se da i ti deliš ovo mišljenje, uti?
...sve osim konstatacije hehehe-a je promasaj...
...gde se skija to je za skijasa,a skijasi istu tecnost ili tekucinu u venama imaju...


Pozdrav,POP:sm017: :dziveli: :cug:

bojo
10.04.2006, 17:06
Zar nisu Bjelasnica i Igman jedno te isto?
Ako nadjemo 5-6 jacih rumuna da preguraju planinu bice jedno skijaliste...:sm022: :glavaozid :awm2:

Misko
10.04.2006, 17:12
Pozdrav za tebe Misko,skijacemo mi tamo i otloniti sve dileme koje imas!

i ja mislim da je to jedino resenje. :ski:

stevan
11.04.2006, 04:00
Ja u zivotu nisam imao bolju sezonu od ove:yay: Mozda zato sto u zivotu nisam imao ni jednu sezonu pre ove:sm022:

vrag
11.04.2006, 14:25
Dok ima snega makar i za dva okreta, ja ne privodim sezonu kraju. Kod nas na Brezovici je tek sad postalo interesantno; bermudice, sorcevi, majice kratkih rukava ... :ski:
Jos malo pa krecemo sa nudizmom na stazi. Ski - Manijaci - Nudisti:bootyshak

uti
11.04.2006, 18:27
Čuj, naša-vaša skijališta...???!!!

Pa sva skijališta na Svetu su NAŠA, tj. SKI MANIJAKA. Nadam se da i ti deliš ovo mišljenje, uti?

..bravo,tako je naša skijališta,imaš pravo.manijače;-))

hehehe
12.04.2006, 07:54
..bravo,tako je naša skijališta,imaš pravo.manijače;-))


Pozdrav uti, i daj Boze da se vidimo na nekom od skijališta, videćemo vec čija su...:sm021: :yay:

vrag
14.04.2006, 12:20
Sva su skijalista nasa:ski: :ski: :ski: :ski:

stekan
14.04.2006, 14:03
I Trst je nekad bio naš.;)

hehehe
15.04.2006, 21:09
I Trst je nekad bio naš.;)

:sm023:
Dobar, dvosmislen štos, ako razumem dobro. Onaj posleratni zanos (Trst je naš, Trst je naš!!!...) je sličan ovoj priči naša-vaša skijališta i taj me deo ne zanima, bliže mi je ono kad smo otuda dovlačili Levis, Lee i ostale jeans brendove (tada sam ga stvarno osecao svojim, kao što sada osećam svojom svaku planinu pokrivenu snegom na koju imam para otici).

Pozdrav!

tataratira
18.04.2006, 12:51
u subotu na Jahorini bio poslednji dan sezone, radilo lift Željo i dvosjed Ogorjelica II..staze držale do 12

datum:
14.IV 'o6

uti
23.04.2006, 18:32
ekipo,ja se vratih danas iz Francuske(les2alpes),bilo nam je savršeno,skijanje,vrijeme,ekipa,ma ludiloooo..tak da mislim,kaj se mene tiče, ova sezona je gotova,no nikad se ne zna..možda upali još,koji dan,ak ne bacam se na rolanje i bic...pozdrav
UTI

pop67
25.04.2006, 10:07
Jedino sto za sada mogu reci je da snega i dalje ima za skijanje i da ne pamtim sezonu koja je bila ovako dobra,a koliko smo se samo sekirali pocetkom i krajem Novembra sto snega nije bilo!

SkiBata
26.04.2006, 09:53
Za mene – najbolja u poslednjih 15 godina!!!! (tj. prva posle 15 godina u kojoj sam stao na sneg;)) I to samo, jedino i isključivo zahvaljujući SKI MANIJACIMA! Da nisam počeo da MANIJAČIM, ništa od snega ni ove zime. :ski::ski: A iduće, po dogovoru s Popom, fokus na „prikolice”. Mora neko tatu da nasledi! :smoke:

vrag
26.04.2006, 14:41
Ostalo je jos prvomajsko skijanje pa cemo nesto i prokomentarisati.
Svakako, ostaje za secanje skijanje u dubokom snegu zajedno sa Ski Manijacima. To je nesto sto ce se pamtiti:ski:

vrag
05.06.2006, 12:49
E sad mogu da sumiram sezonu posto sam zvanicno zavrsio sa skijanjem za ovu godinu.
Sezona je bila dobra i losa!
lose je sto sam na prvomajskom skijanju povredio koleno a
dobra sto sam upoznao SKI MANIJAKE (ja sam to bio i pre al sad sam zvanicno:sm004: ) i posebno mi drago sto su sve to "normalni" likovi a ne naduveni itd ... likovi.
Pozdravljam sve koje poznajem, a koje ne - upoznacemo se!
:dziveli: :ski: :cug:

nidza
05.06.2006, 15:22
Svakako, ostaje za secanje skijanje u dubokom snegu zajedno sa Ski Manijacima. To je nesto sto ce se pamtiti:ski:

Apsolutno. Potpuno neverovatan doživljaj nam je priredila Brezovica u martu. Sad ću morati da jurim dubok sneg gde god budem skijao. :D

oggy
05.06.2006, 18:29
... a dobra sto sam upoznao SKI MANIJAKE


Najduza i definitivno najbolja sezona u zivotu, izmedju ostalog zbog ovog gore!