PDA

Pogledati punu verziju : Trka na Kopaoniku!!!



Tek-FLo_abc
31.03.2006, 11:04
Cujte i pocujte kao sto je svima poznata fisova trka na kopaoniku odrzace se prekosutra ,a trening cinimi se sutra nisam siguran.trka ce biti odrazana na stazi Gobelja i staza za borderkros je odlicno napravljena mislim ja vam ne mogu objasniti preko foruma dodjite i uverite se sami...

Symon
31.03.2006, 14:25
Cujte i pocujte kao sto je svima poznata fisova trka na kopaoniku odrzace se prekosutra ,a trening cinimi se sutra nisam siguran.trka ce biti odrazana na stazi Gobelja i staza za borderkros je odlicno napravljena mislim ja vam ne mogu objasniti preko foruma dodjite i uverite se sami...
Ma jel moguce, ima li tamo uopste snega dovoljno za ski :) hm hm ja mislio da idem na dan - dva ali odustah po nekim informacijama gola voda i bljuzga, sta sad da radim da idem ili ne?pozdrav:ok: :ski: :yay: :yay:

Bojan87
31.03.2006, 15:15
Po mom misljenju ne vredi ici na Kop jer je temperatura svaki dan oko 10 stepeni, pa je i sneg koga ima 1m verovatno nikakav. Idite na www.hidmet.sr.gov.yu i videcete da ce i dalje da budu visoke temperature, tako da je ski sezona na kopu zavrsena.

jovanitZa
31.03.2006, 21:17
da ne idem na brezovicu verovatno bih se iskombinovala da odem...ali jbg

Tek-FLo_abc
04.04.2006, 00:58
e ovako trka je odrzana ali je border cross otkazan zato sto je neki "srbin" ukrao start masinu tako da je odrzan samo vele slalom a paralel slalom je otkazan zato sto nisu imali dovoljno kapija.staza je bila zaledjena da se ne bi sjebala posle prvog run-a i da ne bi morali da premestaju kapije.snega ima i imace ga jos dve nedelje po mojoj proceni.los je ali nije toliko koliko vi pricate zato sto uvece pada temperatura zajedno sa kisom sto znaci da prvi sloj snega uvece zaledi i sutradan moze onako solidno da se vozi...