PDA

Pogledati punu verziju : Puko Vez!!!!! Potreban Savet!



yves
29.03.2006, 00:17
LJudi, hitno mi je potreban savet!!!
Kupio sam krajem februara Markerove vezove u Beosportu kod SAVA CENTRA.
Sve je bilo u najboljem redu dok mi vez nije pukao (onaj plastichni deo koji se nagazi da bi se vez zatvorio). Odlepio sam kada sam to video, s"obzirom da nisam retardiran i mi nijedan vez do sada nije pukao.
Shta da radim?
Imam rachun od vezova?
Da li da odem u Beosport i trazim da ih zamene, da li da pishem direkt Markeru da je pukao vez, ili da prosto uhvatim nekoga i prebijem???
Da li ste mozda imali neka slichna iskustva???

Krca
29.03.2006, 07:01
Pucanje plastike na vezovima nije tako neuobicajeno i obicno proizvodjaci vezova menjaju te plastike gratis.

Ako ti u Beosportu ne rese problem, probaj u Planet Bike-u, posto su oni zvanicni za Marker, a mislim da je uvoznik duzan da obradi i podnese izvestaj za sve reklamacije na Marker proizvodu, cak i da si ga kupio u Nemackoj.

Cao

tataratira
29.03.2006, 07:22
ne trebaš biti retardiran da ti pukne vez...pogotovo Markerov vez

ja sam slomio par vezova i sada imam metalne lopatice na zadnjim vezovima i ako oni puknu prestajem da skijam jer ne prave jače :)

CrazyKong
29.03.2006, 08:47
.... ili da prosto uhvatim nekoga i prebijem???

Imam ja listu od nekoliko persona pa ako se odlucis za ovo zadnje da ti je dostavim....
Mislim, da u svakom slucaju treba da odes prvo do BeoSporta, pa ako tamo ne rese problem kod zvanicnog zastupnika. Ako ni to ne pomogne onda lepo mail direktno Markeru pa ako su kompanija koja drzi do sebe vrlo brzo ce ti resiti problem (imao slicna iskustva)

pop67
29.03.2006, 13:14
Pisi direktno Markeru,ustedeces dragoceno vreme i postedeces sebe nepotrebnog nerviranja u INTERSPORTU(normalno beogradskom,to se ne desava u Austriji ili jos zapadnije nego ti zamene odmah vez.Ovde jos mogu da te tuze za nebrigu o vezu prilikom ulaska u isti ili da kazu kako si jacom ugaonom silom delovao na vez od propisane)Pozdrav,POP

CrazyKong
29.03.2006, 14:19
Marker ce te prvo pitati da li si se obratio lokalnom dileru, tako da mislim da je bolje da se ispostuje neka procedura....
Prodavnica->Lokalni diler->Proizvodjac

ski dude
29.03.2006, 15:26
hmmmm zamisli da ti vez pukne pri spustu:awm2: :glavaozid ,nije se saliti sa tim:sm003:

Misko
29.03.2006, 16:02
hmmmm zamisli da ti vez pukne pri spustu:awm2: :glavaozid ,nije se saliti sa tim:sm003:

Meni puce bas pri ludackoj brzini, izgledao je kao rezanac posle, ja lepo kazem da je marker najvece #$%^% od veza, vise puta naglasih to. Ako hoces da budes miran uzmi tyroliu ili neki opaki salomon i nema glava da te boli.

yves
30.03.2006, 19:30
Hvala, ljudi, malo sam se smirio, tako da je sve u redu!
Sutra idem do Beosporta da to sredim!
Nadam se da nece biti problema!
U svakom sluchaju, izvesticu vas shta sam uradio.

daki
30.03.2006, 20:54
Obicno pukne un. mehanizam - opruge i sl.
Nagazni dio da pukne je stvarno rijetkost
U svakom slucaju idi u Beosport
Inace, rekreativni modeli Marker vezova su izuzetno loshi

yves
31.03.2006, 11:05
Ma kakva opruga!
Pukao nagazni deo, onaj koji nagazish da bi inicirao zatvaranje veza!
Danas idem do Beosporta!

stekan
31.03.2006, 12:32
Ma kakva opruga!
Pukao nagazni deo, onaj koji nagazish da bi inicirao zatvaranje veza!
Danas idem do Beosporta!
Nagazi ih!

pop67
31.03.2006, 13:05
Ma kakva opruga!
Pukao nagazni deo, onaj koji nagazish da bi inicirao zatvaranje veza!
Danas idem do Beosporta!
Zelim da ti kazem da imas podrsku SKI MANIJAKA u ostvarenju svojih prava pri kupovini ili reklamaciji ski opreme generalno a u ovom slucaju posebno obzirom da je u pitanju beosport!Pozdrav i srecno,POP

yves
04.04.2006, 00:08
Drugari, sve je u najboljem redu!
Osoblje je bilo veoma ljubazno, rekli su da ce zameniti vezove za 10ak dana, poshto nemaju trenutno na lageru taj model, i hoce da isposhtuju proceduru sa proizvodjachem!
Javicu krajnji ishod ove zavrzlame kada se sve zavrshi!
A vama svima hvala na savetima i podrshci!

CrazyKong
04.04.2006, 10:43
Eto, vidis....a ti se toliko nervirao....
MA sigurno su culi da se pise o njima na forumu pa su hteli da se pokazu u najboljem svetlu :)

tataratira
04.04.2006, 10:51
kada je meni pukao M48, tamo negdje prije 90tih
isto tako serviser na Palama skinuo vez i postavio zamjenski M46
dok sam čekao da poprave ili pošalju novi zaratilo se....tako da
nikad nije kasno da krene naopako

i dan danas te su skije tako rasparenih vezova, evo jarana na njima
u farmerkama i bez rukavica...pravi retro-lola :ski:
http://images.fotopic.net/yggjtk.jpg

yves
05.04.2006, 23:09
Eto, vidis....a ti se toliko nervirao....
MA sigurno su culi da se pise o njima na forumu pa su hteli da se pokazu u najboljem svetlu :)
Moze biti da su chitali! :smile:
Ma, tih dana sam se vratio sa skijanja u Panchevo (to ti je ono mesto gde su svi hemijski tretirani, svetle u mraku i ne mogu da opstanu bez sumpora, merkaptana, benzena, amonijaka, prashkastih materija....), pa sam malo bio nervozan!!
Inache, nisam ni sumnjao da ce biti sve u redu, ali malo panike nije na odmet :smile:
Chisto da se pumpa adrenalin :sm019:

yves
05.04.2006, 23:18
kada je meni pukao M48, tamo negdje prije 90tih
isto tako serviser na Palama skinuo vez i postavio zamjenski M46
dok sam čekao da poprave ili pošalju novi zaratilo se....tako da
nikad nije kasno da krene naopako

i dan danas te su skije tako rasparenih vezova, evo jarana na njima
u farmerkama i bez rukavica...pravi retro-lola :ski:
http://images.fotopic.net/yggjtk.jpg
Hahaha... E, dobra ti je ova :smile:
Ako dodje do :awm2: nece mi biti do vezova!
Mada nije loshe znati da uvek postoji prostor da krene naopako!!