PDA

Pogledati punu verziju : Zeleno plave staze u FR



logikas
08.11.2012, 12:33
Da ne bih otvaro novu temu pitam ovde.
Ja skijas ,ne neki skspert, ali sam spreman na izavove ;) Nisam bio preko na skijanju, planiramo da idemo ja i prijateljica.
Ona ne skija, hoce da nauci.
Posto sam slusao o Val Torensu naprzio sam se prosto receno, voleo bih tamo da skijam i da vidim to. Ali mi je problem sto nema skijasa pored sebe.
Ako se ide u ovakvoj varijanti-uslovima, sta preporucujete onda tamo od ponudjenih opcija, a da ima za pocetnike zeleno-plave staze za vezbanja i sl.
Planiramo sad u decembru da odemo , tako je datum namesten zbog odmora.
Sta preporucujete? :)

vujche
08.11.2012, 13:00
Da ne bih otvaro novu temu pitam ovde.
Ja skijas ,ne neki skspert, ali sam spreman na izavove ;) Nisam bio preko na skijanju, planiramo da idemo ja i prijateljica.
Ona ne skija, hoce da nauci.
Posto sam slusao o Val Torensu naprzio sam se prosto receno, voleo bih tamo da skijam i da vidim to. Ali mi je problem sto nema skijasa pored sebe.
Ako se ide u ovakvoj varijanti-uslovima, sta preporucujete onda tamo od ponudjenih opcija, a da ima za pocetnike zeleno-plave staze za vezbanja i sl.
Planiramo sad u decembru da odemo , tako je datum namesten zbog odmora.
Sta preporucujete? :)Post iznad,sve ti je receno.Veci izbor zeleno-plavih neces nigdje naci :dziveli:

logikas
08.11.2012, 13:15
Da li onda da idem bilo gde tamo sa njom ? Plasim se da se ne smorimo .jer ona treba da uci.
Mada sam pre par godina imao drugara koji je za dva dana naucio,i cepao je i crvene i crne..bez posebnog straha..Kad bih znao da ce takva biti ne bih se sekirao..:)

wlad
08.11.2012, 13:39
Sledeći put otvori novu temu ;), prebacio sam vam poruke u novu - ne može da se piše ovako opšte pitanje u temi Tignes :sm004:

A sad komentar na temu, nisam siguran da ti se isplati (ili barem drugarici) da poteže toliki put (~20h) do Francuske da bi skijala na zeleno-plavim stazama. Za početnika ne vidim razlog da ide u "mega centar" u FR, to je moje mišljenje, lomatanje 20 sati tamo i nazad da bi se skijalo na par zeleno-plavih staza?

logikas
08.11.2012, 14:01
Idemo avionom, sto se tice toga..do Zeneve pa voz sta li ima vec. Ona iz Afrike..trebali smou Juznu afriku na more, al je ja nagovorio na skijanje :D
Ne znam, meni se ide.. al bi se smorio mozda ako joj ne krene.
No sve racunam skontace brzo, to da crvene vozimo .
Al sve mi govori da nece biti to sto ocekujem ako odem .. da gledam onalike staze, a da ih ne vozim(jer ne ide da je ostavim..) ..:(

Grazer
08.11.2012, 15:05
val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo

BRKA
08.11.2012, 15:14
dve reci ISOLA AURON

logikas
08.11.2012, 16:30
val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo

Tako sam i mislio. Samo ne znam za te nase instruktore, gde ih naci..
Vec su nam poslali neku ponudu na mail sa sajta , sa njihovim instruktorom http://www.valthorens.com/
Ali videcemo nadalje, evo vec danas je promenjen termin odmora umesto 04.12, na 11.12.
Skijanje po crvenim je zadovoljavajuce pa i da cekam pomalo dok ona se spusti..
No danas mi kuka kako je velika vremenska razlika, izmedju Afrike i planineske zimske temperature na preko 2 i 3 iljade m. :(

dzoninho
08.11.2012, 16:48
val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo

Ziva istina, ista prica kod nas. Nikad stala na skije, 6i dan vozila ispod zicara, jurili smo je po stazi... Sve je u tome da se neko solobodi straha...