PDA

Pogledati punu verziju : ski naocare



Unicorn
17.03.2006, 12:00
Molila bih za savet, da li neko ima iskustva sa scott -ovim ski naocarama koje se recimo prodaju u planet bike-u, pri cemu mislim na one koje kostaju 2500 din. pa na vise?
Koje bi mi vi preporucili?
Pocetnica sam u skijanju, ali bih volela da kupim neke koje bi me posluzile u narednih par godina pri cemu racunam na/debelo cu se potruditi da u skijanju dosta napredujem :).
Skije, pancerice i stapove za sada samo iznajmljujem.
Takodje me zanima da li je pametno da sada trazim naocare za sledecu sezonu imajuci u vidu pad cena mada i smanjenu ponudu?
Svidjaju mi se i carrera mada ih nesto ne videh po Beogradu, a o oakley da i ne pricam...:(
Ako neko zna gde se one to prodaju bila bih veoma zahvalna na informaciji...
Pozdrav i drago mi je sto sam nasla ovaj forum i sajt jer mi je skijanje za vrlo kratko vreme uslo pod kozu.

nidza
17.03.2006, 14:03
Odlične su scott naočare, tj. brile. Ne znam zašto je takva cena, ali ja sam aktuelan model krajem januara platio oko 1700 dinara, duplo staklo, anti fog, amplifier spoljno staklo, anti UV... Staklo je izmenljivo, a dobiješ i malu crnu torbicu.

Ukoliko nađeš model koji ti odgovara, svakako nećeš pogrešiti kupovinom u Planet Bike-u.

Symon
17.03.2006, 17:10
Odlične su scott naočare, tj. brile. Ne znam zašto je takva cena, ali ja sam aktuelan model krajem januara platio oko 1700 dinara, duplo staklo, anti fog, amplifier spoljno staklo, anti UV... Staklo je izmenljivo, a dobiješ i malu crnu torbicu.

Ukoliko nađeš model koji ti odgovara, svakako nećeš pogrešiti kupovinom u Planet Bike-u.
Pozdrav za nidzu, jesi ih kupio u Planet Bike-u?

nidza
17.03.2006, 18:51
Jesam. I sam sam bio zbunjen cenom, pošto su iste naočare u drugoj boji bile 3500 dinara. Sa svih strana sam ih pogledao, pročitao podatke - potpuno isti modeli su bili u pitanju.

Ni prodavac u Planet Bike nije znao da mi objasni razliku. U stvari, jedina uočljiva razlika je bila u sunđeru, koji mi se čak učinio kvalitetnijim na ovim mojim brilama u odnosu na one skuplje.

Unicorn
17.03.2006, 20:52
Hvala na odgovoru, ako ti nije problem, mozes li da postavis link ka slici tvojih naocara?

nidza
18.03.2006, 03:23
http://www.scottusa.com/product.php?UID=6773

Unicorn
18.03.2006, 12:47
Da,te su sad nesto preko 2000 dinara, ne razumem, izgleda da svaka boja istog modela ima razlicitu cenu...?! Doduse, vidjala sam i to kod mnogih artikala, ali mislim da ga preterase ovde...