PDA

Pogledati punu verziju : Apartmani Djokanovic - Uzas!!!



Bandzi
13.03.2006, 12:04
Ono sto smo zatekli veze nema sa slikama na sajtu,budj na sve strane vlaga koja davi,stepenice pod 90 stepeni nagiba,sve sve ali ja mislim da ovi apartmani ne zadovoljavaju minimum standarda za zivot.izbegavajte u sto sirem krugu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Povrh svega je gazdarica koja kaze da treba samo malo vremena da se naviknete na smrad u apartmanima, mislim uzas ali STVARNO

skijah
15.03.2006, 10:47
Hvala na informaciji!:ok:
Najbolje je kada nadjes pristojan smestaj i svake godine odes u njega,ja sam napokon uspeo da nadjem ono sto ispunjava sve moje kriterijume.
Evo za dva sata idem po drugi put na Jahorinu ove godine :ski:
Ovih 2,35m snega me veseli samo da vreme bude kako treba i naravno staze!

nigor
20.01.2010, 21:49
Ono sto smo zatekli veze nema sa slikama na sajtu,budj na sve strane vlaga koja davi,stepenice pod 90 stepeni nagiba,sve sve ali ja mislim da ovi apartmani ne zadovoljavaju minimum standarda za zivot.izbegavajte u sto sirem krugu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Povrh svega je gazdarica koja kaze da treba samo malo vremena da se naviknete na smrad u apartmanima, mislim uzas ali STVARNO

UPRAVO SMO SE VRATILI SA JAHORINE,i ne mogu da verujem da ste to napisali jer SVE OVO STO STE NAPISALI NIJE ISTINA!!!
APARTMANI DJOKANOVIC SU ZA PREPORUCITI!
Nasi komovi vec par godina odlaze tamo, pa smo i mi na preporuku otisli i nismo se pokajali! Docekani smo kao pravi gosti, a ispraceni kao najmiliji rod!
Apartman je cist, topao, kuhinja skroz opremljena, tople vode uvek ima,
teta Jesa super kuva (i ekstra povoljno), a Pedja nas je za 4 dana naucio da skijamo!

wlad
20.01.2010, 23:23
Nigore obratite pažnju kada je prvo post postavljen (13-03-2006), dakle pre četiri godine a od tada se ko zna šta promenilo..

garcia_kg
30.01.2010, 14:04
Covek je bio po utiskom:)