PDA

Pogledati punu verziju : staza na kopu za pocetnike



target
05.03.2006, 22:10
Pozdrav,
Ljudi moze li neko da mi preporuci koje su to staze na kopu koje mogu da koriste pocetnici?

www.kps-target.org.yu

milos79
05.03.2006, 23:42
Osim Gvozdca, Ledenice, Bele Reke 2, Duboke (obe) i Gobelja apsolutno sve ostale.

Ove gore nebrojane su za prosecne rekreativce.

Gruja
06.03.2006, 11:00
Za bas bas pocetnike imas bebi lift :) gde doduse mora sa instruktorom. Posle toga mashinac. Posle bi po tezini isli valjda jaram i karaman, ali posto su oni dalje od centra ostaju ti karaman greben, malo jezero, itd. I za suncanu dolinu svuda pise da je laka ali se cesto desi da je nesredjena pa je ne bih preporucio.
U svakom slucaju za pocetnika ima dosta toga!

Misko
06.03.2006, 11:40
Najblaza "staza" na kopu je definitivno Jaram, pa posle svejedno BR1, malo jezero, masinac, karamani, pancici, suncana dolina...... Osrednje gobelje, Crvena duboka pa i crna, teske gvozdac, BR2, ledenice (kad radi). Zavisno od smestaja karaman greben, mali karaman su idealani za pocetnike, sto board sto skijase.

target
06.03.2006, 12:14
Pozdrav drustvo,
Hvala vam na pomoci,bio sam na kopu kao klinac ali je to bilo odavno a u skorije vreme sam skijao na planinama koje su blizu Arandjelovcu goc,divcibare trebalo bi da odem sutra do rudnika sa obzirom da je ovde pao sneg jutros od 30cm pa bi trebalo i tamo da ga ima.
Planiram i jedan vikend na kopu pa mi je zbog toga trebala informacija koje su staze a mene posto sam jos uve pocetnik ne bas bas pocetnik ali neznam kako bi se snasao na teskoj stazi sve u svemu jos jednom hvala.

www.kps-target.org.yu:smoke::dziveli: