PDA

Pogledati punu verziju : Torino zavrsen



cdx
27.02.2006, 02:06
Vasi utisci o skijanju na ovogodisnjoj olimpijadi u Torinu....



Ja nisam nesto ODUSEVLJEN, zato sto je nasa glupaca bila 30 ili tako nesto na listi.
:glavaozid :couto:
Ali bilo mi je lepo gledati skokove i ostala takmicenja.

Misko
27.02.2006, 10:12
Vasi utisci o skijanju na ovogodisnjoj olimpijadi u Torinu....



Ja nisam nesto ODUSEVLJEN, zato sto je nasa glupaca bila 30 ili tako nesto na listi.
:glavaozid :couto:
Ali bilo mi je lepo gledati skokove i ostala takmicenja.

Sve sve ali devojka uopste nije glupaca, sa onim cime raspolaze (sredstva) i 30to je super mesto. Mene je vise iznervirala sto nije vozila spust, kao strma joj staza pa da se ne povredi ccc.

daki
27.02.2006, 10:27
Lola je dala sve od sebe.
Jedva je skupila pare da uopste ode na olimpijadu.

Misko
27.02.2006, 12:08
Lola je dala sve od sebe.
Jedva je skupila pare da uopste ode na olimpijadu.

Slazem se Daki ali mi nije jasno zasto nije vozila spust, takva prilika ti se ukazuje jednom u 4 god, i time bi mnogo dobila po mom misljenju na psiholoskom planu, nije mi jasan njen gest.

nsw
27.02.2006, 23:54
Sve sve ali devojka uopste nije glupaca, sa onim cime raspolaze (sredstva) i 30to je super mesto. Mene je vise iznervirala sto nije vozila spust, kao strma joj staza pa da se ne povredi ccc.

je bio u pitanju. Devojka je bila samo oprezna za razliku od nekih kamikaza koji se povremeno pojave na stazi !;)

milos79
28.02.2006, 00:24
Lola je dala sve od sebe.
Jedva je skupila pare da uopste ode na olimpijadu.

Uz sve duzno postovanje, posto znam da je znas sa Zabljaka, ali to bas i nije istina, ovog puta je drug Curkovic potegao malo vise, jer je mislio da moze da izvuce par poena na svoj racun za funkciju u OK, al mu izgleda nisu rekli da postoji razlika izmedju Univerzijade i Olimpijade. Zato su se i forsirali olimpijci toliko ove godine (medijska paznja i ostalo).

A sto se Lolovicke tice, jako lose, ne u poredjenju sa Dorfmaster, Janicom i sl.(posto je sa njima nema smisla porediti), nego u poredjenju sa onima u njenoj kategoriji (oko 100. mesta na FIS listi), bolji plasman od nje ostvarilo je mnogo takmicarki koje su mnogo losije na FIS listi, a ona nije bila bolja ni od jedne jedine bolje rangirane takmicarke od svih koje su zavrsile trke u slalomu i veleslalomu.
Cak i u veleslalomu kad se pogledaju FIS bodovi takmicarki koje su zavrsile trku, trebalo je da zavrsi bolje od 20. mesta, a ne sa 30.
A u slalomu je npr. Mojica iz BIH sa kojom je pre samo mesec dana bila egal na Jahorini bila bolja za 8.5s.

Jedino je donekle popravio utisak ovaj mali Vukovic u slalomu, vozio je agresivno i srcano i zaista se moze reci da je dao sve od sebe (a i disikutabilno je sto mu nisu priznali to sto se vratio kroz promasenu kapiju, pa je skroz ostao bez plasmana), takodje izjave koje je davao za stampu su mnooogo zrelije od Jeleninih iako je decko mladji.

daki
28.02.2006, 21:22
brate nadao sam se u nju, da ona jedina u ovoj smrdljivoj zemlji moze pokrenuti stvari sa mrtve tacke!
jednostavno, cekao se dobar rezultat, pa da se krene sa ozbiljnijom pricom o skijanju ovdje!
Pogledajte sta su uradili Kostelici!
Tamo je skijanje sport broj 1
Sada se u CRO ulaze mnogo u skijanje i napravice nove sampione
Nadao sam se tome i ovdje, ali...

daki
28.02.2006, 21:23
Sto se tice muskog skijanja i Vukovica, to su vec snovi...
Musko skijanje je mnogo ozbiljnije

KOP_MANIA
01.03.2006, 11:42
Ja sam samo gledao skijanje i hokej a ono ostalo........

bosanac
01.03.2006, 14:26
Napravice Hrvatska jos dobrih skijasa,ali novu Janicu-nikad.

Arijel
01.03.2006, 17:05
Tamo je skijanje sport broj 1
Sada se u CRO ulaze mnogo u skijanje i napravice nove sampione
Nadao sam se tome i ovdje, ali...

Pre Janice se ni tamo nije nista ulagalo. Pa njeni su roditelji prodali stan u ZG da bi Janica mogla da trenira!

Srecom nakon slucaja "Janica" u cro ce malo da se promene stvari...

bosanac
01.03.2006, 17:45
Sto se Bosanaca tice (da ne stavljam Bosance pod upitnik,jer i Mojca,a i Marko cini mi se su "uvozni") prilicno solidno:
Mojca Rataj 31.,Marko Shaferer 30,oboje u slalomu.
Imam utisak da skijanje u BiH dobija na popularnosti,a govori se da bi u narednih 3-4 godine mogla doci i neka od trka svjetskog kupa u Sarajevo...