PDA

Pogledati punu verziju : ELAN u Bgd?



Aca76
25.02.2006, 19:21
Gde se moze pronaci njihova oprema u gradu?
Trazim proslogodisnji S8 Fusion sa odgovarajucim vezom. Mozda i polovna...

daki
25.02.2006, 19:27
Pogledaj u MERKATORU u Intersportu.
ako nema tamo, onda ces tesko naci u BG.
Mislim da ima u NS u Spensu i u Nishu.
Elan pocinje ozbiljno da radi u Srbiji od jeseni
Pozdrav

Aca76
25.02.2006, 19:36
Hvala. Nego, sta znaci ovo "pocinje ozbiljno da radi"? Da ipak sacekam sledecu sezonu?

daki
26.02.2006, 19:30
P vidio si da na EXPO zimu skoro i nije bilo ELANA, kao ni po prodavnicama u BG(mislim na nove modele)
B.T.W. S8 je super skija

KOP_MANIA
26.02.2006, 19:40
Ima neka prodavnica mislim da je elanova kod sava centra

cdx
27.02.2006, 02:13
Pogledaj u MERKATORU u Intersportu.
ako nema tamo, onda ces tesko naci u BG.
Mislim da ima u NS u Spensu i u Nishu.
Elan pocinje ozbiljno da radi u Srbiji od jeseni
Pozdrav
da, ima na Spensu, ja sam tamo kupio skije.

daki
27.02.2006, 10:19
Ima neka prodavnica mislim da je elanova kod sava centra
Nema vise.
tamo je sada Beosport(Atomic,Fischer)

KOP_MANIA
27.02.2006, 10:30
Pa bio sam tamo pre nekih 4 godina

Aca76
27.02.2006, 10:34
Za zatvaranje Elana u SC znam odavno, bio sam u Merkatoru u Intersportu i tamo ima 1 i po model, nista ozbiljno.
Cdx, hvala na info, provericu u Spensu.
Daki, hvala na potvrdi za S8, nju mi je i Stekan preporucio, jel imas ideju sa kakvim ona vezom fabricki ide?

wlad
27.02.2006, 10:52
Pominjalo se po forumima, Elan vez ide u Fusion, tj. Tyrolia..

100jan
02.03.2006, 18:35
Na Spensu u Elan prodavnici su ostale samo A i RACE serija, S nema, bio sam tamo pre neki dan.

elannsad
06.03.2006, 19:10
Gde se moze pronaci njihova oprema u gradu?
Trazim proslogodisnji S8 Fusion sa odgovarajucim vezom. Mozda i polovna...

Ovogodisnji s8 fusion na Spensu vis 168,176cm
cena 29.355din. telefon 021 4 88 22 33

Aca76
07.03.2006, 14:38
cuo sam se sa njima i trenutno mi je to mnogo da dam na kraju sezone...iako znam da je vec na popustu.
Da nema neki polovni? Proslogodisnji mozda...

100jan
07.03.2006, 20:09
U radnji nema polovnih, a video sam nove Salomon centru NS, u radnji po povoljnim cenama, ne znam koliko te interesuje..
:rolleyes:

david
10.03.2006, 08:56
Ma imate ELANa kod MArkonija dole na 25tom ali cene su bruka! I dole su mi rekli da je sramota i da ce sve da vrate nazad da se slabo prodaju ...

btw, ovo su sve info on pre sezone (nov 2005)

Miksi
12.03.2006, 22:29
ne znam odakle ti ovo za Markonija. Ja cesto svracam tamo i cele sezone nisam video elan skiju dole, oni drze fischer i volkl. Inace Markoni je ovlasceni serviser za Salomon opremu, bas me cudi otkud sad elan?

Bas me zanima ko ti je to rekao za elan, posto ih sve dole znam.

wlad
13.03.2006, 21:51
Bio sam pre neki dan na Spensu u NS u Elanu, imaju skroz OK ponudu skija po skroz OK cenama (sve su sa fusion vezovima modeli od ove i od prosle godine), ima S8, ima M8 (od prosle godine), a ima i ovogodisnjih MagFire 8 i 12. Sve u svemu dobra ponuda, cena se vrti oko 300EUR skije + vezovi (ovogodisnji modeli) sto je OK za tu klasu skija/vezova...

pop67
14.03.2006, 07:16
Postovani,
ako je neko zainteresovan za Elanove skije (modeli 2006/07)neka me kontaktira putem PP.U ponudi su,naravno,i najnovije SPEED WAVE skije!Pozdrav,POP

born2ski
14.03.2006, 11:07
Postovani,
ako je neko zainteresovan za Elanove skije (modeli 2006/07)neka me kontaktira putem PP.U ponudi su,naravno,i najnovije SPEED WAY skije!Pozdrav,POP
Mala ispravka nije SPEED WAY nego SPEEDWAVE :deal:
I koliko ce otprilike kostati ?

david
14.03.2006, 11:12
[quote=Miksi]ne znam odakle ti ovo za Markonija. Ja cesto svracam tamo i cele sezone nisam video elan skiju dole, oni drze fischer i volkl. Inace Markoni je ovlasceni serviser za Salomon opremu, bas me cudi otkud sad elan?

Pa rekoh ti, pre sezone sam bio dole i video sam ELAN i FISHER.
Video sam da ELAN bas skupe i bas pitah dole i kazu da su mnogo skupe, ne idu i da ce da ih vrate (verovatno su ih uzeli na komisionu prodaju).

pop67
14.03.2006, 11:19
Mala ispravka nije SPEED WAY nego SPEEDWAVE :deal:
I koliko ce otprilike kostati ?
Hvala u pravu si!
Cene cu imati tokom popodneva pa cu ti javiti putem PP

Aca76
14.03.2006, 15:05
posalji i meni, pliz

ai_ski
15.03.2006, 11:56
Ciao narode,

mi smo u Francuskoj imali mogucnost da isprobamo Speedwave. Elan promo team je putovao sa nama i svako ko je hteo da proba mogao je to i da ucini.

Ja sam prvo probao Speedwave 10 u duzini 170. Kada sam silazio sa zice samo sto nisam pao:kez:, prosto nisam mogao da shvatim da se nesto tako dobro ponasa pod nogama. Kada je krenula voznja, tek tada je bio mrak (iskreno tek od druge polovine staze). Skija ide bukvalno tamo gde ste namerili. Za naprednog rekreativca (sebe time smatram) skija pruza neverovatan osecaj moci..

Momak sa Elanovog standa je rekao da ce skije biti od 300 do 400 EUR. Tako da jedva cekam da se pojave u prodaji pa da odvojim tu simpa sumicu (na 67 rata) i da uuuuuziiivam posle toga.:yay: :ski: :yay:

pgajic
15.03.2006, 13:16
Ciao narode,

mi smo u Francuskoj imali mogucnost da isprobamo Speedwave. Elan promo team je putovao sa nama i svako ko je hteo da proba mogao je to i da ucini.

Ja sam prvo probao Speedwave 10 u duzini 170. Kada sam silazio sa zice samo sto nisam pao:kez:, prosto nisam mogao da shvatim da se nesto tako dobro ponasa pod nogama. Kada je krenula voznja, tek tada je bio mrak (iskreno tek od druge polovine staze). Skija ide bukvalno tamo gde ste namerili. Za naprednog rekreativca (sebe time smatram) skija pruza neverovatan osecaj moci..

Momak sa Elanovog standa je rekao da ce skije biti od 300 do 400 EUR. Tako da jedva cekam da se pojave u prodaji pa da odvojim tu simpa sumicu (na 67 rata) i da uuuuuziiivam posle toga.:yay: :ski: :yay:


Vidim da si probao Speedwave 10 i mnogo me interesuje ta skija. Problem je sto sam ja (malo stariji) rekreativac koji jos uvek preferira staru tehniku, dok carving tek pokusavam da naucim. Postavljam, mozda i laicko pitanje - da li speedwave dozvoljava skijanje i na stari nacin? Probao sam, recimo, Salomon Crossmax i Atomic Beta Race i to mi je bilo OK. Citao sam recenzije na www.skijanje.hr (http://www.skijanje.hr) i tamo su bukvalno odusevljeni.

ai_ski
15.03.2006, 15:23
pa vozio... i shvatio da su momci bili relativno skromni.

Sto se tice tehnike nije nikakav problem. Najveca prednost skije je takozvana torziona (torzija=uvijanje) čvrstoća. To je do sada postizano sa raznoraznim ramovima i boxovima (čak i 80ih) unutra skije...

Nemoj da brines... U svim uslovima ce ta skij raditi ono sto ti hoces, a kolko se ja razumem to je nabitnije... Zar ne???

pgajic
15.03.2006, 15:34
Hvala, ai ski.

Pa da onda pocnem da stedim.

Planet Bike
16.03.2006, 11:47
U prilogu su preporucene MP cene u Srbiji za Speedwave skije u setu sa odgovarajucim vezom, za sezonu 06/07

Speedwave 14 + ELD 12 Fusion € 506
Speedwave 12 + ELD 12 Fusion € 430
Speedwave 10 + ELD 11 Fusion € 341
Speedwave 8 + EL 11 Fusion € 299

Kupovina je moguca jedino u setu sa Fusion vezom. Skije ce biti dostupne od jeseni.

Pozdrav,

Planet Bike Team

ai_ski
16.03.2006, 12:20
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

wlad
16.03.2006, 13:09
U prilogu su preporucene MP cene u Srbiji za Speedwave skije u setu sa odgovarajucim vezom, za sezonu 06/07

Speedwave 14 + ELD 12 Fusion € 506
Speedwave 12 + ELD 12 Fusion € 430
Speedwave 10 + ELD 11 Fusion € 341
Speedwave 8 + EL 11 Fusion € 299

Kupovina je moguca jedino u setu sa Fusion vezom. Skije ce biti dostupne od jeseni.

Pozdrav,

Planet Bike Team


To ce biti cene na jesen (predsezonu) u PlanetBike-u u BG?

Planet Bike
16.03.2006, 18:44
@Wlad

Tako je, to ce biti cena kod svih dilera koji budu prodavali Elan.

Pozdrav,

Planet Bike

daki
16.03.2006, 22:27
Koliko ce da kosta Magfire 12

heliski
17.03.2006, 17:05
Sta uzeti - Magfire 10 ili Magfire 12?

Visina: 171 cm
Tezina: 70 kg
Nedelja na snegu: 30
Tehnika: 7-9

pop67
18.03.2006, 18:21
Sta uzeti - Magfire 10 ili Magfire 12?

Visina: 171 cm
Tezina: 70 kg
Nedelja na snegu: 30
Tehnika: 7-9
Obzirom da imam sve parametre o Elanovim skijama za 2007.god,mogu da ti pomognem utoliko sto cu ti preporuciti Magfire 8 za tvoju tezinu.Pozdrav,POP

wlad
18.03.2006, 22:40
Sta uzeti - Magfire 10 ili Magfire 12?

Visina: 171 cm
Tezina: 70 kg
Nedelja na snegu: 30
Tehnika: 7-9

Probaj sa "ski selector"-om na www.elanskis.com sajtu - mislim da ti je to dobra varijanta (ako već znaš sve parametre).

milos79
18.03.2006, 23:25
Probaj sa "ski selector"-om na www.elanskis.com (http://www.elanskis.com) sajtu - mislim da ti je to dobra varijanta (ako već znaš sve parametre).

Ma taj selektor je sr..e, bar sto se tice duzina skija, sto se tice modela je onako.

Npr., za sporu trku, ako stavis da si 180cm visine nezavisno da li si musko ili zensko ponudi ti SLX od 170cm, ej slalomse skije od 170cm za npr. devojku, glupost nevidjena.

@heliski

Ako imas vise para uzmi 12-icu, ako ne uzmi 10-ku, to nisu tvrde skije i sta god da uzmes neces pogresiti

wlad
19.03.2006, 00:39
Ma da, pojma nemaju ;). On ti ponudi izbor na osnovu onoga što si uneo, ako kažeš da si extra skijaš da ti duže daske :).

Treba biti realan kada kupuješ skije ;).

milos79
19.03.2006, 01:33
Ma da, pojma nemaju ;). On ti ponudi izbor na osnovu onoga što si uneo, ako kažeš da si extra skijaš da ti duže daske :).

Treba biti realan kada kupuješ skije ;).
Da da, al zato Anja Person, koja je jedno 5kg (84kg) teza od mene i skija jedno 20x bolje vozi slalom daske od 155cm, a po Elanu bi trebalo da vozi bar 170cm.
Jeste da vozi Salomon, al to nema apsolutno nikakve veze.

Selektor koji ne pravi razliku izmedju muskog i zenskog (u stvarnosti, a ne kao imaginarnu klik opciju) i nema selekciju na osnovu kilaze je jedno veliko sr...e i to ce ti reci svako ko se iole razume u daske.

Ili jos smesnije ponudi ti slalomske i velesalomske daske iste duzine !??????

Planet Bike
19.03.2006, 07:06
@Daki

Preporucene maloprodajne cene za Magfire seriju sa vezom u EUR:

Magfire 12 ELD 12 Fusion 497.00
Magfire 10 ELD 11 Fusion 398.00
Magfire 8 EL 11 Fusion 338.00
Magfire 6 EL 10 Fusion 288.00

Pozdrav,

Planet Bike Team

Misko
19.03.2006, 11:44
za sporu trku,

:kez: zar tako nesto postoji?

milos79
19.03.2006, 12:08
:kez: zar tako nesto postoji?

Ma koliko blesavo bilo na Elanovom ski selektoru postoji, dakle odaberes kao tip terena race, a onda kao brzinu kojim skijas slow, kao iskustvo ekspert i stavis 180cm visine i ponudi ti SLX Fusion pro od 170 i GLX Fusio pro od 178cm bez obzira dal stavis da se musko ili zensko :D.

wlad
19.03.2006, 13:42
Skala je uvek ista, bez obzira šta odabereš, tvoje je da budeš logičan :D. Ako odabereš race stil skijanja logično je da staviš na 3 ili 4 na skali od 4 (za brzinu)..

No, ja preporučujem uvek ljudima da kupe jedne skije, čemu više skija osim ako ne živite na planini, ako niste "specijalizovani" najbolje je neki all-round model (u Elanovom slučaju Magfire / M) i on će da "radi" na svim stazama. Tvrdoću uzmeš 1 manje na skali od maximuma ili ako si odličan skijaš onda max, kupiš model iz gornje skale što se tiče cene (kako bi dobio kvalitet - da se rubovi ne istroše posle 5 dana skijanja) i onda dobiješ skoro iste skije za sve proizvodjače :D ;).
Dakle, po meni ako se odlučiš (po ukusu ;)) koji ti se proizvodjač svidja vrlo je jednostavno da odabereš skije, dužinu je najbolje odabrati "probanjem", iznajmiš više skija i vidiš kako se ponašaju za tebe (visinu/težinu).

heliski
19.03.2006, 18:15
Danas sam kupio u "Intersport"-u (Merkator) skiju "Magfire Pro" za koju su mi prodavci rekli da se radi o modelu Magfire 10 koji Elan radi za njih!?
Uz ovu skiju sam dobio vez EL 10.
Vidim da ljudi iz "Planet Bike"-a kazu da vez EL 10 ide na Magfire 6 i sada mi nista nije jasno.
Da li neko zna nesto vise o ovome (tj. da li se u "Magfire Pro" nalazi 1 sloj titanijuma kao i u Magfire 10)?
Vozio sam demo skiju Magfire 10 i ona mi najvise odgovara.

wlad
19.03.2006, 19:55
To je verovatno verzija za "lance" prodavnica, u ovom slučaju Intersport. Veoma će ti teško neko reći nešto više o njima (osim Elana), to što se ne "slažu" vezovi ne mora da znači da to zaista nije to što su vam rekli.

Bila je priča na ovom forumu o takvim skijama, generalno proizvodjači uzmu (najćešće) model od prošle sezone, okače neki vez i "ofarbaju" specijalno za neki lanac..

pop67
19.03.2006, 21:00
Danas sam kupio u "Intersport"-u (Merkator) skiju "Magfire Pro" za koju su mi prodavci rekli da se radi o modelu Magfire 10 koji Elan radi za njih!?
Uz ovu skiju sam dobio vez EL 10.
Vidim da ljudi iz "Planet Bike"-a kazu da vez EL 10 ide na Magfire 6 i sada mi nista nije jasno.
Da li neko zna nesto vise o ovome (tj. da li se u "Magfire Pro" nalazi 1 sloj titanijuma kao i u Magfire 10)?
Vozio sam demo skiju Magfire 10 i ona mi najvise odgovara.
Ne bih da ti kvarim odusevljenje novim skijama,ali ti si kupio em proslogodisnji model,em si uleteo u INTER sport-ovu mrezu!Ako nije tajna koliko si platio tu varijantu?Pozdrav,POP

heliski
20.03.2006, 08:22
Zvao sam "Elan" direktno u Sloveniju i rekli su mi da se radi o modelu Magfire 08 koji su oni uradili za "Intersport" sa nesto slabijim vezom (EL 10 diagonal) od onog koji ide na pravi Magfire 08.
Na Magfire 08 ide vez ELD 11 (full diagonal), dok na Magfire 10 ide vez ELD 12 (full diagonal).

CrazyKong
20.03.2006, 08:35
Mislim da to i nije losa kupovina ako je cena adekvatna, ne verujem da su te skije toliko losije i ako se prave specijalno za lance maloprodaje....
I koja je bila cena ?

Krca
20.03.2006, 08:46
To je tipicna situacija za Intersport. izaberu najjevtiniji model, stave najjevtiniji vez i nazovu ga Magfire Pro, mislio bi covek da je to top model u klasi.
Ne znam samo zasto Elan pristaje da im pravi skije sa takvim nazivom, prakticno saucesnik je u navodjenju kupaca na pogresne zakljucke. Ja bih im dao skiju da se zove Magfire Budget ili Magfire Economy, pa bi svima bilo jasno o cemu se radi.
A to sto jos i prodavac u Intersportu daje pogresnu informaciju, to je ona tako pozeljna inicijativa i spremnost da se svim sredstvima pogura prodaja. Mozda ce taj tigar biti proglasen za radnika meseca.

Pozdrav,

heliski
20.03.2006, 09:15
Cena kompleta skija + vez je 25.000 din.
Ne znam sta se podrazumeva pod "nije losa kupovina" ako neko ode u prodavnicu i zna sta hoce da kupi (pri tom sam dan ranije zvao prodavnicu i izricito ih pitao da li imaju u ponudi Magfire 10 na sta su mi oni potvrdno odgovorili), a prodavac upakuje proizvod u isto pakovanje kao i ono sto kupac trazi medjutim ispod pakovanja se ne nalazi ono sto je hteo da kupi.

heliski
20.03.2006, 09:17
Skija je po boji i sarama (narandzasta, crvena i crna) u potpunosti ista kao i Magfire 10.

Krca
20.03.2006, 10:59
Cena kompleta skija + vez je 25.000 din.
Ne znam sta se podrazumeva pod "nije losa kupovina" ako neko ode u prodavnicu i zna sta hoce da kupi (pri tom sam dan ranije zvao prodavnicu i izricito ih pitao da li imaju u ponudi Magfire 10 na sta su mi oni potvrdno odgovorili), a prodavac upakuje proizvod u isto pakovanje kao i ono sto kupac trazi medjutim ispod pakovanja se ne nalazi ono sto je hteo da kupi.

Po cenovniku koji je gore dao Planet Bike, Magfire 8 za sledecu sezonu sa boljim vezom (EL 11) kosta 338 evra ili oko 29900 dinara. S obzirom da je kraj sezone i da su svuda cene bar 20% otisle dole, kupovina nije nista specijalno povoljna.
Najgore je sto nisi dobio sta si trazio, Magfire 10 ima jedan sloj titanijuma, odnosno tvrdja je prilicno od 8-ice.

Ja bih im vratio skiju i trazio pare nazad, imas pravo na to cak iako si je koristio. Treba da kazes sta se desilo i da si obmanut (uctivije, naveli su te da verujes da kupujes Magfire 10), trebalo bi da ti vrate novac, bez problema.

Pozdrav,

stekan
20.03.2006, 12:05
Koliko me memorija (tj. Internet) služi, Magfire Pro je dječija skija sa dužinama do 143cm. Npr: http://snowbizusa.com/elanUSA0506/Products/details.php?id=31

Možda ih je Intersport "produžio" i na ostale dužine.

heliski
20.03.2006, 12:11
To sam i ja video na internetu, ali se ovde radi o modelu koji je ELAN napravio za "Intersport" (ima sve elemente koje ima Magfire 08 - Advance Sidewall Technology; Power Core; Electra Ultra High Molecular Running Base) i nazvao ga kao model za decu???
Deciji model "Magfire Pro" ima: Comprex Woodcore i EX running base (sto se i vidi na ELAN-ovom sajtu).

stekan
20.03.2006, 12:23
Ako imaš uslove, predlažem sljedeću naučnu metodu: isprobaj skije. Ako si zadovoljan, that's it.
Što se mene tiče, ako se skija dobro ponaša na snijegu, svejedno mi je da li je napravljena od titanijuma ili slame.

Aca76
20.03.2006, 16:07
Jeli ljudi, totalno me je poremetio ovaj speedwave u izboru skija, zna li neko kako idu odnosi njihovih brojeva sa poznatim modelima?
Naime, ja sam izbor bio sveo na S8, a sad ne znam sta je pandan njene tvrdoce u speedwave brojevima...8 ili 10? Cena speedwave-a ispada bolja, s obzirom da ima sve ranije primenjene tehnologije plus ova "revolucionarna" za torzione sile...

daki
20.03.2006, 17:00
HELISKI uzeo si skroz OK skiju po skroz OK cijeni. :ok: Bez brige.:)
Magfire 8,10,12 su isti qrac sa razlikama koje neces ni osjetiti!
Vozio sam sve modele i majke mi, nikakvu razliku nisam osjetio!
Kao 12 je shatro-gistro tvrdji, kao titanijum...
Isto sve.
Skija je namijenjena za meksi snijeg i neuredjene staze, tako da ti titanijum nece biti od neke koristi
Demonstratori iz Elana voze 10, a biraju skije po boji...
Jedina razlika je u vezovima, na osam ide najslabiji vez, sto ti nece biti problem ako si laksi...
Probaj je na snijegu pa javi kako je bilo...
Uzivaj:dziveli:

daki
20.03.2006, 17:06
Inace, od ELANA sam za rad dobio skiju S klase, i to 8 koja je tvrdja i od 10 i 12 i fantasticna je.
Ove, kao jace-sa vecim brojevima su cista navlakusha...
Jezgro-struktura Magfire skije je potpuno isto kao i kod S klase, samo sto su dimenzije drugacije - sire su

pgajic
21.03.2006, 14:47
Izgleda da je ta S8 stvarno mrak skija. Nas frend Vuja vozio je na Brezovici, i ko je probao, bio je odusevljen. Kako sad stvari stoje, ja cu da uzmem speedwave 10, pa kud puklo.

pop67
21.03.2006, 16:01
Izgleda da je ta S8 stvarno mrak skija. Nas frend Vuja vozio je na Brezovici, i ko je probao, bio je odusevljen. Kako sad stvari stoje, ja cu da uzmem speedwave 10, pa kud puklo.
Majstore svaka cast na izboru skija je po svemu za tebe!
Clanak i nije tako los koliko ti pokazujes razocarenje sto nije u celosti objavljen.Bice prilike ne brini!
Znam neke koji skije biraju tako sto po svaku cenu moraju imati model sa najvisom oznakom a neznaju da skijaju ni blizu koliko skija zahteva ski znanja!Pozdrav,POP

vrag
23.03.2006, 09:31
:ski: Bravo Pedja, definitivno cemo biti kolege i po skijama a ne samo po MANIJASTVU!
Lepa vest, na Brezovici se otvara zastupnistvo Elana, bili juce Slovenci i pregledali sve. Dali nam kataloge tako da sam dobro proucio sve modele.
Naso sam varijantu i definitivno uzimam SPEEDWAVE ali 14 ili u najmanju ruku 12. Mozda nadjem dobru cenu i za Pedju. Bicemo u kontaktu i pre pocetka sledece sezone imacemo ponude ovde na Brezovici.

VOZDRA
:ski:

pgajic
23.03.2006, 22:36
:ski: Bravo Pedja, definitivno cemo biti kolege i po skijama a ne samo po MANIJASTVU!
Lepa vest, na Brezovici se otvara zastupnistvo Elana, bili juce Slovenci i pregledali sve. Dali nam kataloge tako da sam dobro proucio sve modele.
Naso sam varijantu i definitivno uzimam SPEEDWAVE ali 14 ili u najmanju ruku 12. Mozda nadjem dobru cenu i za Pedju. Bicemo u kontaktu i pre pocetka sledece sezone imacemo ponude ovde na Brezovici.

VOZDRA
:ski:

Super, Vraze! Ti ces mozda biti u prilici da prvi isprobas Speedwave, pa da nam preneses iskustva. Mada, kako skijas, tebi valja svaki model. Da covek iscupa dva prostaca i da ti da da skijas na njima, opet bi to super izgledalo.:D

Evo, kako to izgleda u dubokom snegu - foto Johnny

CrazyKong
24.03.2006, 08:29
Dosta tih Vragovih slika po forumu, pa i mi smo skijali taj 1,5 m dubok prsic :D

vrag
24.03.2006, 09:48
Crazy - brate, pa gde si ti?
Kad cemo opet malo da poradimo na JELENku?:cug:
Ja planiram da posle sezone odmah dodjem na vikend u Bg i javljam se svima da malo unistavamo "svetlo niksicko na tocenje".

Juce sam definitivno narucio SPEEDWAVE 14 i stizu tek u Novembru jer je od sad pocelo kaparisanje. Pedja, bicemo u kontaktu i reci cu ti koja je cena za SPEEDWAVE 8, ali pogledaj jos jednom i razmisli jesi li siguran da oces 8 jer je 10 malo bolji i lepsi a mala je razlika u ceni, skoro zanemarljiva.
Jedva cekam sledecu sezonu!!!:ski:

Crazy, nemoj da si ljubomoran, bice i tvojih slika:D

pgajic
25.03.2006, 11:49
Vraže, ja nikada i nisam hteo 8, vec 10. To si ti nesto "krivo spojio".