PDA

Pogledati punu verziju : Smena 18.02.-25.02.2006.-UTISCI



cheva
25.02.2006, 17:10
:ski: :ski: :ski: Razocaran sam po ko zna koji put,staze nepripremljene,hupseri i led na vrhu svaki dan,nakon novog snega nada da ce ratraci odraditi svoj deo posla medjutim uzalud ,tu su skijasi da po dubokom snegu naprave jos vece hupsere,a drajveri pomenutih masina u kaficu "vidikovac"cepaju krusku ceo dan.Prilaz iz vikend naselja do zica ne postoji,ako se izuzme uzbrdo nizbrdo putic kroz sumu gde izgubite vise snage nego na skijanju tog dana.Sramota i da je dzabe,a nije,ima stranaca, planina prelepa ,totalno neiskoriscena,a na tv-u stalno poredjenje sa torinom posle 22 godine,ubedjeni kako je to kod njih na svetskom nivou,(imaju problem u glavi-izgleda)neka ode neko iz OC-jahorina_-do Bugarske.To su moji utisci ,NEVERUJEM DA CU PONOVO OTICI NA JAHORINU:confused: :glavaozid

stekan
25.02.2006, 17:34
Skijao sam na Jahorini u subotu 18.tog. Jedna od stvari koja me je šokirala je broj slovenaca i hrvata na skijalištu. Koja muka njih tjera na Jahorinu? Niti im je bliže, niti bolje, niti jeftinije nego u Italiji ili Austriji. Možda dolaze zbog ćevapa.

Bata Bane
25.02.2006, 18:10
I mi skijali pre dva dana na Jahorini, brate hupstera koliko hoces, takvih da je skijanju skoro nemoguce, inace sve ostalo nije bilo lose, a malo da zaboravim, gzve na zicama gde je cekanje i po pola sata.

cheva
27.02.2006, 18:23
Cevapi su ok,mada sumnjam da su samo zbog toga dosli,ali je ok i da staze budu pripremljene MALO:ok: :dziveli:

Hunter_bgd
28.02.2006, 22:52
Stvarno je ovaj Cheva u pravu stvarno su neodgovorni sto se tice pripremanja staza.

tataratira
06.03.2006, 11:10
Skijao sam na Jahorini u subotu 18.tog. Jedna od stvari koja me je šokirala je broj slovenaca i hrvata na skijalištu. Koja muka njih tjera na Jahorinu? Niti im je bliže, niti bolje, niti jeftinije nego u Italiji ili Austriji. Možda dolaze zbog ćevapa.

vidiš, to sam i ja pitao jednu bakicu iz SLO na žici
kaže da je kod njih užasna gužva a ski pass košta k'o smještaj i ski pass na Jahorini

jazz
06.03.2006, 18:45
vidiš, to sam i ja pitao jednu bakicu iz SLO na žici
kaže da je kod njih užasna gužva a ski pass košta k'o smještaj i ski pass na Jahorini

haha, i meni je čudno kad vidim slovence u bih na skijanju, ali mi je sasvim normalno da ja iz hrvatske idem dole :D

ljudi, volim bosnu i zato idem dole (volim sarajevo do neba, proputovala sam cijelu evropu uzduž i poprijeko, ali kad odem u sarajevo, svaki put me iznova dirne taj grad) :).

a i ovo što reče bakica - jeftinije je.
meni ne treba 120 km staze ili super brze tapacirane žičare i da za to plaćam 170 eura ski pass. na jahorini ski pas za 6 dana kao u austriji dva dana skijanaj, škola skijanja jeftina, hrana jeftinija, ma cijene ni ne gledam, osjećam se šeik, bar tih sedam dana.

meni osobno se ne ide u francusku, italiju ili austriju i da razmišljam: da li da idem na čaj koji košta tri eura. meni se ne ide na zimovanje na elitno skijalište, a na kraju spavam ko zadnji jadnik u nekom malom aprtmanu i nosim sarmu od kuće...
radije odem lijepo na jahorinu u luksuzan apartman i ne razmišljam pošto čaj, pošto kolač, pošto ručak - nego uživam i priuštim si sve što mi srce poželi :)
i pijem tursku kavu u kafiću (u kojem me se konobar sjeća od prošle godine), to je život, dosta je meni u životu talijanskih espressa i austrijskih filter kava!

mani zemlju koja bosne nema :D

oggy
06.03.2006, 22:43
Hajd sve to, ali kako objasniti pojavu da Slovenci dolaze na VLASIC, sto ce reci gotovo iste cijene kao na Jahorini samo cak mnogo losije skijanje, i sa sobom dovlace gepeke pune piva i ostalih (manje bitnih :) ) zivotnih namirnica? :confused:

jazz
06.03.2006, 22:52
Hajd sve to, ali kako objasniti pojavu da Slovenci dolaze na VLASIC, sto ce reci gotovo iste cijene kao na Jahorini samo cak mnogo losije skijanje, i sa sobom dovlace gepeke pune piva i ostalih (manje bitnih :) ) zivotnih namirnica? :confused:


pretpostavljam da im skijanje nije bio motiv za odlazak na "skijanje", ako razumiješ šta želim reći :D
ma idu ljudi u bosnu da se provedu - što apsolutno razumijem i podržavam.
njima se ne jodla na:
ich bin so schon,
ich bin so toll,
ich bin der anton
aus tirol...

iskreno, ja idem zbog skijanja, ja ne lumpam cijele noći i svake noći, jer onda nemam snage ni koncentracije slijedeći dan za skijanje, ali pretpostavljam da ne razmišljamo svi jednako :D
isto kao što na godišnjem ne volim da kuham, perem suđe i sl. da se mene pitalo, ne bih ja ove godine bila u apartmanu, pa da je najluksuzniji na svijetu, nego u hotelu, ali ajde, zbog društva se i pop oženio... :D