PDA

Pogledati punu verziju : Rossignol



hehehe
23.02.2006, 17:28
Citav dan pretazujem internet i nisam uspeo da nadjem nigde ni jednu recenicu o Rossignolu u Srbiji.

Ako iko zna nesto o Rossignolu u Srbiji (gde se moze kupiti, cene, etc.), bicu mu zahvalan ako mi odgovori.


Napominjem da sam pocetnik (ne bas apsolutni), 180cm/110kg/43 god.

Koju kombinaciju daske/cipele/vez mi preporucujete?

Hvala.

Markoos
23.02.2006, 20:24
Imas Rossignol u Beogradu, u Bulevaru JNA, kada krenes od autokomande gore ka banjici, nekih 300-400m iznad FON-a, trenutno je neka rasprodaja u toku koliko sam ja video.

pop67
24.02.2006, 00:02
Citav dan pretazujem internet i nisam uspeo da nadjem nigde ni jednu recenicu o Rossignolu u Srbiji.

Ako iko zna nesto o Rossignolu u Srbiji (gde se moze kupiti, cene, etc.), bicu mu zahvalan ako mi odgovori.


Napominjem da sam pocetnik (ne bas apsolutni), 180cm/110kg/43 god.

Koju kombinaciju daske/cipele/vez mi preporucujete?

Hvala.
Idi u Bulevar JNA br 275(ulica pored Zvezdinog stadiona prema Banjici) i potrzi vlasnika ROSSIGNOLA TOMU i kazi mu da te je POP poslao da kupis sta ti je potrebno,ostvarices znacajan popust time sto ces se pozvati na mene!Pozdrav,POP:dziveli:

hehehe
24.02.2006, 07:22
Hvala momci...:dziveli:

hehehe
13.03.2006, 08:04
Idi u Bulevar JNA br 275(ulica pored Zvezdinog stadiona prema Banjici) i potrzi vlasnika ROSSIGNOLA TOMU i kazi mu da te je POP poslao da kupis sta ti je potrebno,ostvarices znacajan popust time sto ces se pozvati na mene!Pozdrav,POP:dziveli:

Zahvaljujem se ljubaznom osoblju Rossignol-a na nesebicnoj pomoci oko izbora pancerica i (skoro) tri sata posvecenog mi vremena.

Pope, hvala i tebi. Ono za popust je istina.

tataratira
13.03.2006, 13:58
3 sata ? :kez:

mora da praktikuju Yogu čim su imali toliko strpljenja

hehehe
13.03.2006, 14:06
3 sata ? :kez:

mora da praktikuju Yogu čim su imali toliko strpljenja

Da braticu, skoro 3 sata...
Znas ono, koga su zmije ujedale, taj se i gustera plasi...
Naime, predhodne cipele su me "ubijale", (ne citaj ovo kao zargonsku rech za tesnu cipelu, chitaj bukvalno), pa sam bash PROBAO nekoliko modela, dok ne nadjoh "za rajka kapu".

Dobro osoblje, mushterija zahtevna ali na obostrano zadovoljstvo posao je sklopljen, te odmah sutradan uzivah na snegu (bezbolno, kao retko kad do sada).

Ivan
13.03.2006, 15:42
jel rosinjol razvio sopstvenu liniju cipela ili lepi svoj logo na nečije tuđe? znam da su im vezovi look, al za cipele nisam siguran.

hehehe
13.03.2006, 15:46
ne bih znao to... znam da imaju cipele odavno... meni je bilo bitno samo da ne zulja, i uspeo sam da nadjem

hehehe
13.03.2006, 15:57
ah, da... da ne zulja i da moze da lepo nosi mojih 100 i kusur kila

Misko
13.03.2006, 17:38
Koje si uzeo na kraju? koji flex?

tataratira
14.03.2006, 07:18
još je bitnije da pancerica stisne nogu čitavom dužinom stopala
ravnomjerno, ja sam imao "projekat" širenja pancerica jer je u mom slučaju u radnji bilo 3 modela Lange pancerica i od toga dva Low Fit tako
da sam ja za 10 min bio gotov ali sam danima grijao uloške i trpio bolove
pored TVa ali su sada taman, još kad bih negdje našao bootfitera
bilo bi još više taman :) ali skijam bez problema čitav dan
mada u mokrom snijegu zna da bridi noga na kraju dana

hehehe
14.03.2006, 07:58
Koje si uzeo na kraju? koji flex?

U igri su bile OPEN X3S F55, SALTO TX F55, ELITE EXP 3 F60/70, ELITE BANDIT 2 F58/75, i INTENSE 1 F65/75.

Posle teske bitke u finalu su ostali ovaj BANDIT i INTENSE ali je "za prsa" pobedio INTENSE i to samo zbog ovog "custom air fit" (sta god to bilo, ali obuhvata stopalo sa svih strana bez agresije na isto), a i dopala mi se ova "double flex" fora pa se iskreno nadam da cu u njima uzivati bar neko vreme.
Eto, to je to... koliko para, toliko i muzike.

hehehe
14.03.2006, 09:32
ja sam imao "projekat" širenja pancerica

"Pratio" sam tvoj projekat i razumem te u potpunosti :hair: :couto: :) . Nema niceg goreg nego kad si na zestokom minusu+citav dan na stopalima+ne mirujes citav dan, ta ista stopala te bole a ti bi tako rado uzivao (samo da mozes).

Sad je dobro, a bice jos bolje.

tataratira
14.03.2006, 09:41
sreća pa je moja pancerica iste veličine od 12-14 USA
ali se ulošci razlikuju, inače slabo bi se šta moglo napraviti u kućnoj radinosti na tu temu, sem širenja uloška naravno, sada i u debljim čarapama sa ulošcima ispod tabana mogu skijati bez problema
Lange inače nisu hedonističke pancerice ali je upravljivost odlična
kod mene je flex index 80 ali inače važe za malo tvrđe tako da se slažu sa skijama