PDA

Pogledati punu verziju : Apartmani Mont Blanc - Da li je bio neko?



JESI LAV
23.02.2006, 10:54
treba da budemo smesteni u manot blanc apartmanima. jel bio neko. koliko su udaljeni od gondole i kakav je opsti utisak o smestaju

Janica
23.02.2006, 11:48
Gde su ti apartmani? U Banskom? Ono sto sam ja gledala od apartmana sve je bilo daleko od gondole, na ulasku u Bansko.

JESI LAV
23.02.2006, 12:19
Jeste u Banskom. Koliko se iz mape moze videti, treba prevoz. Apartmani na sajtu izgledaju odlicno, kao novi.
Kakva je situacija sa parkingom, skijasnicom i dopunskim sadrzajima u objektu.
Jel istina da se u ceni ski passa nalazi i oprema? Ako jeste, o kakvoj se opremi radi?

Janica
07.03.2006, 23:06
Da li si bio u apartmanima, javi kakvi su?

larson
08.03.2006, 12:33
procitaj malo po site-u,nema opreme u ski passu,jedino ako kupis ovde ski pass preko agencije pa ti daju voucher sa kojim tamo podizes opremu,a ne znam gde su ti apartmani,znas li otprilike ima li sta,neki hotel,objekat blizu tih apartmana?

larson
08.03.2006, 12:38
evo ti link:http://www.bulgariaski.com/bansko/mont-blanc-apartments.shtml

larson
08.03.2006, 12:52
imas na ovom linku i mapu i po mapi vrlo si blizu gondole,mi smo svi imali prevoz kombijem besplatno od hotela do gondole,a cini mi se da mozes i pesaka od ovih apartmana koji stvarno super izgledaju a i nisu toliko extra skupi s obzirom sta nude

muppet
13.03.2006, 18:09
treba da budemo smesteni u manot blanc apartmanima. jel bio neko. koliko su udaljeni od gondole i kakav je opsti utisak o smestaju

Ja sam bila prosle godine u tim apartmanima. Pristojni su. Sasvim O.K. Znam da su ti ljudi prosle godine zavrsavali i neke nove apartmane, koji su jos bolji. Jedino sto nisu bas uz gondolu. Nisu ni previse daleko,ali smo mi ipak svakog dana palili auto.

JESI LAV
16.03.2006, 09:11
Da li si bio u apartmanima, javi kakvi su?

Vratio sam se posle 10 dana boravka u odlicnim apartmanima. Apartmani su konforni, kao sto je i prikazano na slikama na sajtu. Udaljenost od gondole je mala (5 min hoda ili oko 500 metara), u jutarnjim satima kombi prevozi goste apartmana do gondole. Opsti utisak o smestaju ODLICAN :ok:

Hurmiza
16.03.2006, 09:32
Evo mape banskog sa spiskom svih apartmana itd. pa pogledaj

http://photobucket.com/albums/d69/hurmizaa/Bansko/