PDA

Pogledati punu verziju : Potrebni deciji ski vezovi DIN 0.75 - 4.5



macak011
15.02.2012, 09:37
Imam malene daske, nove, ali nemam junior vezove. Novi ili polovni, samo da su ispravni, naravno.

Pozeljno da DIN skala ima sto manju minimalnu vrednost..

Unapred hvala! :)

bobo
16.02.2012, 11:31
Imam malene daske, nove, ali nemam junior vezove. Novi ili polovni, samo da su ispravni, naravno.

Pozeljno da DIN skala ima sto manju minimalnu vrednost..

Unapred hvala! :)

Imam ja, ako imaš nekoga da ih prebaci iz BL u BG pokloniću ih tvome malom skijašu/ci.

macak011
16.02.2012, 11:43
Mali skijas, tri godinice za neki dan, jos ne zna sta mu ludi tata sprema.. :D

Hvala puno, na zalost nemam bas nikog, ali pokusacu da nadjem nekog... :)

macak011
28.02.2012, 23:09
Vezovi na malim skijama namesteni u Beosportu u Sava centru - 1000 din, plus ostavio svoje i cerkine skije da odrade popravku klizne povrsine (minimalne popravke, veoma male brazde, ne vise od par njih), mazanje i ostrenje - 1500 dinara po paru skija! :(

Elem, kad su montirani vezovi, a male skije sklopljene, ne budem lenj nego otvorim skije i imam sta da vidim - majstor samo sto nije probio kliznu povrsinu male skije srafom kroz prednji vez!!! Budza velicine klikera sa donje strane! Polako sam izbrojao do 10 u sebi i samo mu rekao: "sredi ovo!", a neki lik iznutra jos poceo da vice na mene u fazonu :" sta, jel si sam demontirao vezove, a?" Rekoh, nisam, a i da jesam kakve to veze jebote ima, aj mi reci majke ti? Jel ti montiras vezove na ove daske ili ja, ko ?!? Svasta!" nisam napravio scenu, iskulirao sam, jos sam uzeo i male pancerice na zescem popustu - 2990, a bile 7700 :D

Pa jbm mu mater, zar su toliko nesposobni?!? Sad mi zao sto ostavih skije tamo, bojim se sada da ce za 2x1500 dindzi da mi obriju kantne, "strucnjaci".. :( :(

Sve u svemu, male prve skije su malko dovedene u red, budza se samo jedva nazire i napipava, skija je apsolutno funkcionalna, tako da sam malo mirniji... Do sutra nisam ziv, cekam da vidim sta su mi spremili za 30,- EUR


Jos jednom, veliko hvala @Bobo-u na poklonu i Zoranu koji je 'ladno nas komsija iz bloka i koji mi je doterao vezove iz Banja Luke! Momci, ovo mora da se zalije bar pivom, a pivo da se isprati bar jagnjetinom, kad-tad... :D

designbvr
29.02.2012, 07:57
Za OVO ludilo da otvoris zaseban thread, u "oprema"
na.ebo bi im se majke, nisi valda to platio,

OPALI "REKLAMU" na forumu

drugi put na BB u SaltoM,
meni vec godinama servisiraju skije a i cene su
O.K., sto i ostale skije ostavi majke ti ???

macak011
29.02.2012, 08:42
A zasto? Sta reci, koju posluku porati? Dao sam prvo velike skije, zaveo, dao revers, a onda male na rad.. Jbg, svaka skola se placa.. :(

Inace, servisiram kod hale Pionir, kako bese, Sinisa? Mrzelo me da idem do tamo.. :(

macak011
29.02.2012, 10:18
Za OVO ludilo da otvoris zaseban thread, u "oprema"
na.ebo bi im se majke, nisi valda to platio,

OPALI "REKLAMU" na forumu


.. a ocu ovo, planiram, samo da dobijem nazad moje alatke... :smoke: