PDA

Pogledati punu verziju : Clan @Grazer i njegovo...



hallo
13.02.2012, 13:09
...shvatanje "poslovanja" koje je DIREKTNO mene "pogodilo"!
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=5578
Ukratko:
1. pomenuti "Gospodin" je ponudio kacigu na prodaju po ceni koju je ON odredio i sa isporukom u Beogradu koju je ON predlozio
2. ODMAH sam odgovorio da cu kacigu uzeti
3. posle par SMS-ova i poziva kupo-prodaja dogovorena pod uslovima koje je "Gospodin" trazio i predlozio (nisam cepidlaka, ali recimo da me je to kostalo cca 700 din-poziv ka broju iz BiH!)
4. nakon 2 dana obavestio me je da je kaciga prodata nekome drugome za vece novce i da je to "cist business"????
:glavaozid

@ADMINISTRACIJA
Molim da mi objasnite iz kog razloga je izbrisana prethodna tema otvorena sa moje strane upravo o ovom problemu? CINJENICE lepo pokazuju sta se i kako desilo, dakle nisam slagao NISTA. Ako je Vas cilj da zastitite pomenutog "Gospodina" onda ste trebali ukloniti i tragove o njegovoj "prodaji" kacige (mada i to nije bas moguce jer imam sacuvanu temu na svome PC-ju!)....
Zamolio bih da, u skladu sa Pravilnikom Foruma, zastite SVE clanove Foruma kada je to JASNO potrebno i da ne zauzimate subjektivni stav u slucaju kada CINJENICE kazu drugacije!
U nadi da je ovo ipak Forum koji postuje SVOJ Pravilnik, i JEDNAKO tretira SVE svoje clanove pozdravljam Vas.:ok:

Dredd63
13.02.2012, 13:23
Ovakav BIZNIS se verovatno nosi od kuce, ili ti od kucnog vaspitanja.

Grazer
13.02.2012, 13:26
s ovim postom ste vid pokazali koliko vi niste normalni.
nadam se da ce sad svi clanovi da uvide kakav ste vi stoker i da nikako da me pustite na miru, stalno mi salje pp poruke akaciga je prodana pre mesec dana. Covek ne odustaje. nikako da me pusti na miru.stalno me proganja i svi postovi mu se svode na to. pise nije cjepidlaka a navodi koliko ga ja kosta poziv prema BH broju itd.
svaki njegov post je ili prozivanje mene ili drugih clanova.

admine ovim putem te molim da ga banujes s ovog foruma

Grazer
13.02.2012, 13:28
[quote=hallo;65599]

(nisam cepidlaka, ali recimo da me je to kostalo cca 700 din-poziv ka broju iz BiH!)

Ako je Vas cilj da zastitite pomenutog "Gospodina" onda ste trebali ukloniti i tragove o njegovoj "prodaji" kacige (mada i to nije bas moguce jer imam sacuvanu temu na svome PC-ju!)....
Zamolio bih da, u skladu sa Pravilnikom Foruma, zastite SVE clanove Foruma kada je to JASNO potrebno i da ne zauzimate subjektivni stav u slucaju kada CINJENICE kazu drugacije!


Cisto da izdvojim par stvari koje kazu koliko vi niste normalni.

Kome to na ovom forum treba zastita?

Osim meni od vas jel ovo prevazilazi svaku mjeru.

Stvarno se nadam da ce te biti banovani posle ovog jel ja ovo na ovom forumu nisam nikad dozivio

hallo
13.02.2012, 13:29
s ovim postom ste vid pokazali koliko vi niste normalni.
nadam se da ce sad svi clanovi da uvide kakav ste vi stoker i da nikako da me pustite na miru, stalno mi salje pp poruke akaciga je prodana pre mesec dana. Covek ne odustaje. nikako da me pusti na miru.stalno me proganja i svi postovi mu se svode na to. pise nije cjepidlaka a navodi koliko ga ja kosta poziv prema BH broju itd.
svaki njegov post je ili prozivanje mene ili drugih clanova.

admine ovim putem te molim da ga banujes s ovog foruma

Ako "Gospodine" nemate CINJENICU kojom bi ste pobili iznete CINJENICE s moje strane, molim otvorite sebi drugu temu u kojoj cete se pozaliti na mene i moje ponasanje,...sad bih Vas ZAMOLIO da prestanete sa spam-om...CINJENICE molim!!!!:glavaozid

hallo
13.02.2012, 13:54
Evo, jos ovaj put komentarisem pitanja-konstatacije pomenutog "Gospodina" i ako su OFF!!!
1. MORAO sam sacuvati Temu o prodaji jer je ovo 3. put da pisem o istoj a da neko brise moju temu i ako nisam prekrsio Pravilnik!
2. 700 dinara su MOJI i kad sam slao SMS i zvao "Gospodina" NISAM trazio da skine cenu kacige za taj iznos vec uporedjujem da je OBRAZ pomeutog "goispodina" rasprodat za 10EUR (cca 1100din)...cisto da se vidi odnos OBRAZ-cena
3. UVEk i SVUGDE pisem i pisacu o ljudima koji me PREVARE koristeci CINJENICE jer nisam od onih koji cute cekajuci da se jos neko "zajebe" odnosno bude zavrnut...ISTINA je cudo kad postoje pisani DOKAZI iste.
Uh...opet oduzih...odoh cistiti sneg...
Molim bez OFF-a!
Pozdrav

skiman
13.02.2012, 14:00
Ko da prvo pare, njemu mlada....da vam se gospodine isplati....:smoke:

hallo
13.02.2012, 14:02
Ko da prvo pare, njemu mlada....da vam se gospodine isplati....:smoke:
Xmmm...zanimljivo, mada nije mi bas jasno..trebao sam da mu nabavim mladu??....molim pojasnjenje...mozda gresim?
Hvala

Dredd63
13.02.2012, 14:06
Ko da prvo pare, njemu mlada....da vam se gospodine isplati....:smoke:

Verovatno je to poslovni princip u Sloveniji.
Kod nas jos vazi da se Ljudi vezu za Rec, a Volovi za Rogove!!!

Grazer
13.02.2012, 17:57
vas dvojica kao novo pridosli clanovi bi stvarno trebali da se naucite ponasati. ne mozete vredjati druge clanove tako

hallo
13.02.2012, 18:27
vas dvojica kao novo pridosli clanovi bi stvarno trebali da se naucite ponasati. ne mozete vredjati druge clanove tako
I PONOVO OFF....:glavaozid:glavaozid...ali svako "Gospodine", VI ste taj koji je uvredio svojim postupkom, kaj ne?
Imate li "Gospodine" CINJENICU koja kaze SUPROTNO gore iznetim sa moje strane?
Btw...sad pogledah ..pa ovaj @dredd63 je na Forumu od 2006?ccccc

Dredd63
13.02.2012, 18:34
Za pocetak: Join Date: Jan 2006

A za kraj: Pocetnicki nivo ne zavisi od broja poruka. Vec od pameti koja je sadrzana u njima!!!

Sapa
13.02.2012, 21:13
dajte ljudi; ovo javno prozivanje nema smisla; shvatam frustraciju u vezi dogovora, ali takve stvari se na zalost desavaju. Razumio bi da je ovaj grazer neki 'maloprivrednik' pa da svako malo prodaje nesto na malim oglasima, i svako malo nekoga izradi za deal, pa da mu se posveti zaseban topic, ali ovo je cini se bio ''incident''. rekao si mu sta si imao i sta o tome mislis, ali sad dalje forsirati temu i od ovoga pravit ekscese, nema smisla.
ps
samo da naglasim; pojma nemam ni ko je ni sta je grazer, ne poznajem ga licno i ne stajem na njegovu stranu, samo covjeka vjesati na stub srama, zbog propalog posla od( ako sam dobro skonto) 20E ?, to malo izlazi iz proporcija.

dzoninho
13.02.2012, 21:27
Ja mislim da je ok sto je pomenuo problem jer ce svako sledeci razmisliti ako bude kupovao od Grazera. Nije lepo ako je to uradio ali opet sa druge strane, moja stvar, ja cu da je prodam kome hocu i za koliko hocu ali ako sam sa nekim nesto dogovorio, ispostovacu to do kraja zbog svog obraza. Da se razumemo, ne poznajem nikoga ali razumem obojicu, Grazer hteo da zaradi vise a hallo-u je krivo sto je covek tako postupio.

Grazer
13.02.2012, 22:52
ako je njemu krivo rekao je sta je imao i zdravo. Covek na svaki moj post odgovara s provokacijom i svako malo mi salje poruke na pp i proziva.
Covek nije normalan! kao da sam ga u najmanju ruku za 1000eur izradio.
Moja je stvar kome cu ja svoju kacigu prodat!

zahtevam od moderatora da se banuje jel od njegovih 20 postova 15 je sto mene proziva na svim drugim temama.

hajde recite mi jel to normalno?

i molim vas nemojte svi glumiti generale nakon bitke kada bi vas 99% isto postupilo. ja trebam da saljem tj nosim kacigu u Bg za 20eur a dodje mi covek u Bl i kupi je za 40eur. Pa vi zakljucite sami.

Sapa
13.02.2012, 23:13
Za pocetak: Join Date: Jan 2006

A za kraj: Pocetnicki nivo ne zavisi od broja poruka. Vec od pameti koja je sadrzana u njima!!![/QUOTE]

[QUOTE=Dredd63;65612]Verovatno je to poslovni princip u Sloveniji.
Kod nas jos vazi da se Ljudi vezu za Rec, a Volovi za Rogove!!!

odosmo u offtopic, ali...@dredd, mada si vec dugo clan foruma ne mogu da te ne upitam, da li bi ovo trebalo da implicira da se ''kod vas'', ma gdje to bilo, svi poslovi odvijaju po principu fer pleja, cojstva i obraza, a ''tamo kod njih'' po zakonima brutalnog oportunizma ? ne znam jel ovo bio cinizam s tvoje strane ili sala, ako jeste onda izvini unaprijed. ali kad smo vec kod moralnih normi; zar je oke u replikama koristiti ovakve stereotipe i nepravedno generalizovati jedan kompletan narod ? skiman ovdje nije prisutan kao predstavnik republike slovenije, nego kao individualni clan foruma, (sa svojim vlastitim misljenjem. mogao je biti i iz Mrcajevaca i biti pragmatican po pitanju biznisa, zar ne?). a kako je skijanje individualan sport, tebalo bi barem na ovom forumu izbjegavati komunikaciju koja se svodi na nivo ''mi, vi, oni''

Dredd63
13.02.2012, 23:33
Mislim da smo debelo u off-u.
Ali radi istine nemoze da prodje sledeca teorija:

"Ko da prvo pare, njemu mlada....da vam se gospodine isplati...."

Prica o kupovini kacige je prethodno ispricana i moze se naci na sledecoj adresi:

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=5578

Ako se pazljivo procita moze se videti da se neprica o 20 i 40€ vec o 10€ koliko je kaciga dogovorena za prodaju, a prodata za 20€,

Grazer:
("molim vas nemojte svi glumiti generale nakon bitke kada bi vas 99% isto postupilo. ja trebam da saljem tj nosim kacigu u Bg za 20eur a dodje mi covek u Bl i kupi je za 40eur. Pa vi zakljucite sami.")

Naravno da je nisam generalizovao narodnu pouku na ceo narod ili ti nacionalnu pripadnost. Samo mi malo smeta neprincipijelnost, laz, nekorektnost. BILO CIJA.

Sto se mene tice zavrsavam sa prepiskom, nisam imao nameru da bilo koga prozivam, a narocito ne da uvredim.

macak011
13.02.2012, 23:41
@ Grazer, @ Hallo:
E, ja sam pratio sve! I ono prvo kad je ovaj "prevareni" clan @hallo otvorio temu, a i sada. Ovako: Grazer ga je ispalio za kacigu. Cinjenica. Ali brate @hallo ti ga udavi sa isterivanjem pravde! Sta ocekujes? Da ti se Grazer izvini i da ti kupi novu kacigu? Sta? Vidi ovako: prosle godine sam kupio kacigu u intersportu bgd. Briko. Crna. Odlicna je. I vratio se sa SP i vukla sa u decijem sedistu par dana. Onda je "korisnik sedista", jel, moj sin dosao na red. Kaciga je "odletela" negde. U kolima - nije, u gepeku - nije, u garazi - nije, na placu u shupi - nije, u ormanu gde je ski oprema - nije, na terasi -nije. Nema je nigde jbt! Vec godinu dana je tako. Malo-malo pa kao trazim je. Pojavice se, kad-tad. Tako se od prosle godine pojavio i rucni garmin, a vala i jedan externi hard... Mozda je slemuga i kod babe i dede na selu, nem' pojma.. A ne treba mi. Nosio sam je jedan dan, skuvao se i ne mogu ja to. Za mene je max kapa i brile preko, sve ostalo je opterecenje. Veruj mi, ako je nadjem, POKLONICU TI JE, ali za uzvrat MOLIM TE batali ovu pricu! Mislim da si u pravu, jeste te ispalio, ali zemljace, sto je mnogo, mnogo je. Moj sin od tri godine ume da kaze: "smorio si zeku!" I vala jesi. Da ponovim, ako je nadjem, ozbiljno, poslacu ti je, ne treba mi..

Pozdrav obojici i nek pametniji iskulira dalje ovu pricu. :dziveli:

@Sapa: bravo majstore, sve potpisujem! Svaki tvoj post ja se uglavnom pokidam od smeha, vrhunski - u poz smislu, naravno! :D SAPA za preCednika! :sm019: :sm011: :yay:

Sapa
13.02.2012, 23:58
a moze li nekako da mi se sredi funkcija preCednikovog licnog vozaca? zvuci kao manje stresan i manje odgovoran posao, (a i precednici su uglavnom neki streberi, bas ko predsjednici razredne zajednice. :D )
ps
aj ti macak nabasaj na taj sljem, i posalji covjeku, pa da se mir vrati na ovaj forum.

Bata Bane
14.02.2012, 00:09
E, evo i mene malo stariji od 2006 godine:dontknow:, ljudi bre batalite pricu i prozivanja, i znajte kod nas na ovom forumu ne postoji kod nas i kod vas. Za sve ove godine koliko postoji ovaj forum a tu sam od pocetka stvarno nije bilo ovoliko provociranja, dosta je bilo stvarno..........

Bata Bane
14.02.2012, 00:11
a moze li nekako da mi se sredi funkcija preCednikovog licnog vozaca? zvuci kao manje stresan i manje odgovoran posao, (a i precednici su uglavnom neki streberi, bas ko predsjednici razredne zajednice. :D )
ps
aj ti macak nabasaj na taj sljem, i posalji covjeku, pa da se mir vrati na ovaj forum.

Sapa brat, ja cu da te vozim, al treba mi nesto iz ulice Crvenih Fenjera:ok:

Sapa
14.02.2012, 00:13
bata bane, malo ti je oslabila memorija; zaboravijo si kakav je picvajz bio prije neku godinu :sm022:::sm004::

Grimani
14.02.2012, 00:13
Ukoliko Macak ne nadje kacigu nek se neko raspita kod Kikija (http://www.kupujemprodajem.com/100825-1-kiki-svi-oglasi.htm?action=list&data[page]=1&data[user_id]=100825&data[tip_oglasa]=&data
[list_type]=user&data[user_id]=100825&data[keywords]=&data[category_id]=&data[group_id]=&data[location_id]=&data[condition]=) da li je dobijao sta novo :ski:

Sapa
14.02.2012, 00:14
Sapa brat, ja cu da te vozim, al treba mi nesto iz ulice Crvenih Fenjera:ok:

bane brate ja cu da vozim tebe; ti samo reci na koju adresu :sm019:

macak011
14.02.2012, 00:16
uh, ne moz' verovati sto me nervira sto ne znam gde je. Iljadu puta mi palo na pamet kako je ispao negde iz kola, ko zna kako - a deca su nazad - vrlo lako, jel' (?) - a neko ga nas'o, pa se radov'o! :D :D
Ova nasa simpaticna mala skijaska veb zajednica je skromna, pa preCednik vozi sam samcijat - dakle automaCki ces licno da soferiras! voila! ShofereCednik! :D

Sapa
14.02.2012, 00:16
Ukoliko Macak ne nadje kacigu nek se neko raspita kod Kikija (http://www.kupujemprodajem.com/100825-1-kiki-svi-oglasi.htm?action=list&data[page]=1&data[user_id]=100825&data[tip_oglasa]=&data
[list_type]=user&data[user_id]=100825&data[keywords]=&data[category_id]=&data[group_id]=&data[location_id]=&data[condition]=) da li je dobijao sta novo :ski:

Kikija za preCednika! :D

''originalne nove naocare za sunce poznatog svetskog proizvodjaca, made in USA''

Bata Bane
14.02.2012, 00:19
bata bane, malo ti je oslabila memorija; zaboravijo si kakav je picvajz bio prije neku godinu :sm022:::sm004::

Brate stigle godine, ne znam sta sam juce jeo:sm022::dontknow:

macak011
14.02.2012, 00:21
bane brate ja cu da vozim tebe; ti samo reci na koju adresu :sm019:

http://www.youtube.com/watch?v=Qsym9MbumSk

:D

macak011
14.02.2012, 00:24
Ukoliko Macak ne nadje kacigu nek se neko raspita kod Kikija (http://www.kupujemprodajem.com/100825-1-kiki-svi-oglasi.htm?action=list&data[page]=1&data[user_id]=100825&data[tip_oglasa]=&data
[list_type]=user&data[user_id]=100825&data[keywords]=&data[category_id]=&data[group_id]=&data[location_id]=&data[condition]=) da li je dobijao sta novo :ski:

uzimam, ne pitam za cenu, samo ako je "spremna za izazove" !!! :sm017:

Bata Bane
14.02.2012, 00:25
http://www.youtube.com/watch?v=Qsym9MbumSk

:D

ha ha ha ha ha kralj:ok:

Sapa
14.02.2012, 00:28
uzimam, ne pitam za cenu, samo ako je "spremna za izazove" !!! :sm017:

ne razumijem da mu jos niko nije uzeo onaj P50, model za profesijonalce, a vozene samo od fabricke trake do magacina, a cjena; 'samo dzabe je jeftinije''.

Sapa
14.02.2012, 00:30
ha ha ha ha ha kralj:ok:

nista B.Bane, javi se kad dolazis ovamo pa da tjeramo tog ficu u duetu; taman je praktican za ovih uskih ulicica ;)

Tadija_91
14.02.2012, 00:36
Ja zahtevam od moderatora da se ovaj Sapa banuje dozivotno, sta on tu ima da popuje u svakoj temi, a BataBane da se pripazi, jer ako ovako nastavi trazicu da se i on banuje :sm022:

macak011
14.02.2012, 00:40
Kikija za preCednika! :D

''originalne nove naocare za sunce poznatog svetskog proizvodjaca, made in USA''

Dakle, ova i samo ova Kikijeva recenica na zalost unistava svaku sansu da Sapa postane preCednik, pa i svoj automaCki-licni-sofer i apsolutno Kikija lansira na pijedestal ex-jugoslAvenskog skijaskog krema:

"O: brate,pa nemas pojma,ako vec kupujes skije dobro se raspitaj o ovim skijama,apsolutno je nebitno za koju je godinu model,skije su vrhunske,slucajno se profesionalno bavim skijanjem i mogu da ti ipredajem citavu knjigu o ovim skijama,bolje nemoj da se trpas tamo gde netreba i ono sto neznas,za nekog je to sama daska,kao za tebe" :sm017:

Sapo, ovakav sticaj slucajnih okolnosti i vrh ledenog brega znanja nikada vise ziv covek ne moze dostici, ovo je iskonski supremum covekovog skijaskog obrazovanja - povlacim tvoju kandidaturu istog trenutka! :sm008:

Kiki, skidam kapu koju nemam! :sm011:

Bata Bane
14.02.2012, 00:41
Ja zahtevam od moderatora da se ovaj Sapa banuje dozivotno, sta on tu ima da popuje u svakoj temi, a BataBane da se pripazi, jer ako ovako nastavi trazicu da se i on banuje :sm022:

to mi je rekao i MATT ha ha ha ha, Sapa gotov si

Sapa
14.02.2012, 00:48
stize proljece, ovi mladci dizu revoluciju na forumu...kako stvari stoje zavrsi cu ko brat Gadafi

ps
tadija ko sin Brut, zabija mi noz u ledja, a ovde sam ga nekad davno zarazijo freeski fenomenom, sta ces takva je sudbina svih tirana.

Sapa
14.02.2012, 00:55
Kiki, skidam kapu koju nemam! :sm011:

izgubijo i kapu i kacigu?

Bata Bane
14.02.2012, 00:55
stize proljece, ovi mladci dizu revoluciju na forumu...kako stvari stoje zavrsi cu ko brat Gadafi

ps
tadija ko sin Brut, zabija mi noz u ledja, a ovde sam ga nekad davno zarazijo freeski fenomenom, sta ces takva je sudbina svih tirana.

Si video, a kleli smo se u njega

macak011
14.02.2012, 00:59
pa to i nije tako lose, da ti kazem.. al' samo ako pre "kraja" imas i ceo Gadafijev "pocetak" od trijes i kusur godina... Ja bi vala taj scenario potpis'o odma! Ili sto rece onaj, 0:42:
http://www.youtube.com/watch?v=zlw8g4ag-Sk
:D

Sapa
14.02.2012, 01:04
Si video, a kleli smo se u njega

pazili ko malo vode na dlanu

macak011
14.02.2012, 01:04
izgubijo i kapu i kacigu?

Ahahahaha! Nek ide sve u pm, poslacu mu i kapu! :sm022:

Max
14.02.2012, 01:09
Ukoliko Sapa postaje predCednik insistiram da Bata Bane postane ministar za socijalna pitanja :sm017:
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=2412
Za mesto sofera pravimo listu kandidata i testiranje. :cool:

Sapa
14.02.2012, 01:28
insistiram da Bata Bane postane ministar za socijalna pitanja :sm017:
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=2412
Za mesto sofera pravimo listu kandidata i testiranje. :cool:

e bane bane, nikad od tebe bizmismena; kikija bi srcka strefila kad bi procito ovaj tvoj thread; cuj dzabe dao, ali ne 'dzabe' za npr jedno 80,90 evra nego stvarno dzabe za kafu (i to obicnu nije ni makijato)
dobro si se ovoga sjetijo ovih pancerica max (i u pravu si da bane nije za precednika nego nekog socijalnog radnika,ko ne zna oteti, i iz oka ukrasti, taj nije zasluzijo da vlada) :D

Bata Bane
14.02.2012, 05:22
http://www.skimagare.info/forum/index.php?topic=82.0

Stvarno sam Rasim Ljajic:dontknow:

skiman
14.02.2012, 06:54
Verovatno je to poslovni princip u Sloveniji.
Kod nas jos vazi da se Ljudi vezu za Rec, a Volovi za Rogove!!!

:sm022: Ajde cjepidlake, čovek je prodao stvar pa šta?? Šta plačete?? Idite u prvi Intersport pa si kupite kacigu za 35-40 €..... Ako nemate tih para, onda nemojte ni da skijate....skup je to sport:smoke: Aj plačete i pravtite gužvu zbog 10 €??? Smešno, da smešnije ne može da bude....:sm021:

skiman
14.02.2012, 06:55
Xmmm...zanimljivo, mada nije mi bas jasno..trebao sam da mu nabavim mladu??....molim pojasnjenje...mozda gresim?
Hvala
Ma nemam ja tebi ništa za objašnjavat...ili si dašo da provociraš ili si psihopat??:sm022:I nabavi vač jednom sebi svoju kacigu od 10 € i prestani da daviš na forumu....Tek sam sada video, da je ova tema postala poligon za zajebanciju....i neka je...:sm017:

ExBaker
14.02.2012, 09:13
Ih, Skiman, ajde brate, ti si sad poslije svih ovih postova napravio :sm023:
od super price koju su razvili Sapa, Macak, Bata Bane, Tadija i ostali.
Molim admina da ova zadnja 2 posta izbrise i da ovi momci nastave se pricom,mnogo je zanimljivija od osnovne teme:dziveli:

macak011
14.02.2012, 09:30
@hallo: vidi momcino, Bata Bane je vec udomio pance, al mu valjda ostale one profesiJonalne rukavice za DZ, Tadija takodje daje za DZ neke pance, ja kapu i kacigu, samo da ih iznadjem - taman ustedis kapital za one Kikijeve P50 "spremne za izazove" i hopla na Karaman Greben! :D

Skiman, ajd vidi i ti nesto, mozda stapove za coveka? Nema Kikky u ponudi, jbg.

Eto, @hallo, od opreme za skijanje koju treba da nabavis ostaju samo pluca i dobra volja... :sm019: :sm011: :ski:

hallo
14.02.2012, 09:41
@Svi...e bas Vam hvala na dobrom citanju uz prvu kaficu...xexex....napisaste 5 strana nicega...talentovaniji ste cak i od mene...a trebalo je sotati na PRVOM postu jer u njemu je izneto sta me je mucilo...mada, sad kad citam sve ovo sto napisaste, shvatam da je Gospodin Antonije Pusic potpuno i apsolutno u pravu....uslove i okolnosti zivota u jednoj zajednici (drzavi, porodici, gradu a evo sad i Forumu) diktira mentalni sklop i samosvesnost svakog pojedinca...mozda malo "duboka" misao za jutro , ali sto se mene tice to je sve...
Sto se mene tice, ovo sto pise u mom potpisu, a na sta je VECINA nas zaboravila je PRVI uslov da smatram nekoga COVEKOM.
BTW...adresu da mi posaljete te stvari samo kazite kad vam treba...
Pozdrav

Markoos
14.02.2012, 09:53
@Svi...e bas Vam hvala na dobrom citanju uz prvu kaficu...xexex....napisaste 5 strana nicega...talentovaniji ste cak i od mene...a trebalo je sotati na PRVOM postu jer u njemu je izneto sta me je mucilo...mada, sad kad citam sve ovo sto napisaste, shvatam da je Gospodin Antonije Pusic potpuno i apsolutno u pravu....uslove i okolnosti zivota u jednoj zajednici (drzavi, porodici, gradu a evo sad i Forumu) diktira mentalni sklop i samosvesnost svakog pojedinca...mozda malo "duboka" misao za jutro , ali sto se mene tice to je sve...
Sto se mene tice, ovo sto pise u mom potpisu, a na sta je VECINA nas zaboravila je PRVI uslov da smatram nekoga COVEKOM.
BTW...adresu da mi posaljete te stvari samo kazite kad vam treba...
Pozdrav


Tek ovo sada predstavlja svojevrsnu prozivku na sve clanove foruma (da ne kazem ugrubo ...pljuvanje) koji su direktno ili indirektno ukljuceni u ovu temu sto nikako nije dozvoljeno ako se ikako drzis pravila i pozivas na njih u svakom tvom postu, zar ne?

macak011
14.02.2012, 10:00
@hallo, vidi ja sam stvarno probao i na trenutak uspeo da budem ko Mahatma Gandi, al nemoj me teras da pomislim kako sam dzaba krecio... Ajd' bre malo dobre volje, ima snega ko shashe, samo sunce fali - taman me strelja u levo oko, a necu navucem zavesu, samo da 'vako zasija na planinici za vikenAd, pa da pregorimo bez kreme - svaki put je uredno zaboravim na ves-masini, u pm..zato imam tri labela, mogu da ih jedem i da ostane! :D

hallo
14.02.2012, 10:08
Tek ovo sada predstavlja svojevrsnu prozivku na sve clanove foruma (da ne kazem ugrubo ...pljuvanje) koji su direktno ili indirektno ukljuceni u ovu temu sto nikako nije dozvoljeno ako se ikako drzis pravila i pozivas na njih u svakom tvom postu, zar ne?
Nebitno...ako vas vredja neka se obrise.i IZVINJAVAM se (KLJUCNA rec sa kojom je je @Grazer vrlo JEDNOSTAVNO mogao objasniti meni postupak)..nemam 16...napisao sam sta mi smeta vec u PRVOM postu, tako da , sto se mene tice, i ja sam zabrazdio u OFF i nebitno...baveci se svojim poslom UVEK me zanima reakcija VECINE, jasan mi je stav i nemam nameru ispravljati nista...stav je stav..
Jos jednom, ko se oseca uvredjenim IZVINJAVAM se.:dontknow:
Odoh na planinu, jer , kad sve saberem, sve ovo je posledica stresa usled nedostatka vertikalnog transporta...

skiman
14.02.2012, 10:56
Ih, Skiman, ajde brate, ti si sad poslije svih ovih postova napravio :sm023:
od super price koju su razvili Sapa, Macak, Bata Bane, Tadija i ostali.
Molim admina da ova zadnja 2 posta izbrise i da ovi momci nastave se pricom,mnogo je zanimljivija od osnovne teme:dziveli:

Upravu si....kad sam imao sve ispisano i dao enter, onda sam tek video gdje je krenulo:sm023: Izvinjavam ti se brate (ovo baš godi)....:sm011::yay:

macak011
14.02.2012, 11:27
http://www.skimagare.info/forum/index.php?topic=82.0

Stvarno sam Rasim Ljajic:dontknow:

Ja nemam pristup magarcima, pa me kopka sto je Bata Bane Rasim Ljajic? :dontknow:

Ne vredi, moram da se namagarcim nekako... :D

Markoos
14.02.2012, 11:55
Registracija je besplatna i u svega par koraka :)

macak011
14.02.2012, 12:05
sve znam, cekam admine da me proglase magarcem! :D

E sad sam magare i video sam. Jes vala Bata Bane stvarno Rasim Ljajic! :D

Sapa
14.02.2012, 13:23
sad vec serete klamfe svi skupa, haj dosta, otvorite novi offtopic;
ps
moram ozbiljno skimanu da dam lekciju iz morala; skijanje jest skup sport, ne samo za ljude kojima je i €10 veliko neko i za one kojima nije tesko da plate;sto ne znaci da oni koji krpe kraj s krajem ne trebaju da se bave onim sto im je pasija (mozda to cak ima vise sharma nego kad sebi sve mozes da priustis bez vecih problema) pa jel?

elem da razumiju hello i dredd63 od pocetka mi nije bila namjera da omalovazavam necijih 10E, nego samo da se od ''izgubljenih'' 10evra ne treba pravit dramu. toliko gnjeva oko 10evra je pretjerano. (ako grazer sljedeci put nekog zahebe za 100evra, i ja cu da se pridruzim pljuvacini :) )

Dredd63
14.02.2012, 13:32
sad vec serete klamfe svi skupa, haj dosta, otvorite novi offtopic;
ps
moram ozbiljno skimanu da dam lekciju iz morala; skijanje jest skup sport, ne samo za ljude kojima je i €10 veliko neko i za one kojima nije tesko da plate;sto ne znaci da oni koji krpe kraj s krajem ne trebaju da se bave onim sto im je pasija (mozda to cak ima vise sharma nego kad sebi sve mozes da priustis bez vecih problema) pa jel?

elem da razumiju hello i dredd63 od pocetka mi nije bila namjera da omalovazavam necijih 10E, nego samo da se od ''izgubljenih'' 10evra ne treba pravit dramu. toliko gnjeva oko 10evra je pretjerano. (ako grazer sljedeci put nekog zahebe za 100evra, i ja cu da se pridruzim pljuvacini :) )

:dziveli::ski:

macak011
14.02.2012, 13:37
dzabe Sapo, ko sto rece Bata Bane - gotov si - ipak (S)KIkija za preCednika! :D :bootyshak

skiman
14.02.2012, 13:40
sad vec serete klamfe svi skupa, haj dosta, otvorite novi offtopic;
ps
moram ozbiljno skimanu da dam lekciju iz morala; skijanje jest skup sport, ne samo za ljude kojima je i €10 veliko neko i za one kojima nije tesko da plate;sto ne znaci da oni koji krpe kraj s krajem ne trebaju da se bave onim sto im je pasija (mozda to cak ima vise sharma nego kad sebi sve mozes da priustis bez vecih problema) pa jel?

elem da razumiju hello i dredd63 od pocetka mi nije bila namjera da omalovazavam necijih 10E, nego samo da se od ''izgubljenih'' 10evra ne treba pravit dramu. toliko gnjeva oko 10evra je pretjerano. (ako grazer sljedeci put nekog zahebe za 100evra, i ja cu da se pridruzim pljuvacini :) )

Point je bio u tome, da se komplicira za 10 €.....:bootyshak Ajde još po koja lekcija....:sm011::smoke:

Sapa
14.02.2012, 13:42
Evo uvodim demokratiju na forum, sve pare iz banke u Schwitzi prebacujem u drzavnu blagajnu, disdenti tj banirani ce biti pusteni na slobodu...pravim dvospratnu gondolu na kopaniku, divcibarama. do Brezovice kopam podzemni tunel od Mitrovice i naravno i tamo pravim dvije gondole na po dva sprata (jedna za ''njihove'' druga ''za nase'' skijase, neki red mora da se zna jelte) :D....odsad se vozim na biciklu umjesto u autu....
sta jos vise da vam ponudim m...u vam ne zahvalnu ! :(
plakace te vi za ovakvim preCednikom ko neki za titom i staljinom

wlad
14.02.2012, 16:02
Kad smo kod Tita i Staljina, da dodam malo offtopica, letos se šetamo po Dolomitima i naletimo na neku prodavnicu suvenira (na Gardena pasu), spolja izgleda normalno :). Ulazimo unutra deo prodavnica OKe, klasična sra*a za turiste kad ulazim u drugi deo prodavnice a ono skeri šit, sav naci arsenal (noževi sa kukastim krstom i ostali arsenal), na kraju zida polica a na vrhu red flaša sa šnapsom sa različitim etiketama. Pa među njima hitler, staljin, če i tito :D - pomislio sam kako se u lepom društvu našao, rame uz rame sa hitlerom :D.

stekan
14.02.2012, 16:09
... Pa među njima hitler, staljin, če i tito :D - pomislio sam kako se u lepom društvu našao, rame uz rame sa hitlerom :D.

Vjerujem da im se već pridružio i pokojni pukovnik. Šteta što ameri nemaju nikog dostojnog za to društvo.

Bata Bane
14.02.2012, 16:28
E brat @Grazer, postade najcitaniji na forumu:ok::ok::ok:

Sapa
14.02.2012, 17:11
eto sve se svrsi u ljubavi nije danas dzaba dan zaljubljenih :sm011:
ps
kazu ko se tuce taj se voli

Sapa
14.02.2012, 17:14
malo offtopic( izvinte ponjelo me, mada se naj radiije drzim zadane teme :jester: ) pazi kad su tadijine pamce otisle kod Kikija...i sutra na oglasima idu za € 100,-

KIKI OBJASNJAVA!!!

Grazer
14.02.2012, 17:15
vama do sale a ja se bojim postati:eek: na forumu da onaj stoker odmah me ne zaskoci s nekom dosjetkom gde mi sve po spisku ili mi pp posalje s nekom porukom koja nema veze s vezom.:sm006:

Poslujte vi s hallo pa mi javite kako bilo, jeste li preziveli!:couto:

ovo je onim mojih 5min slave jel? :) NAPOKON

Sapa
14.02.2012, 17:19
e ba dobro Grazer, ovo ti je fakat bespotreban post, treba sad hallo tebi da replicira i tako u nedogled?? ? obrisi ovo dok jos moze, ako moze i pusti dalju pricu, osim toga spamujesh ovaj thread, jer ovdje se radi o ljubavi, mrznji, vlasti, dobrocinstvu, izdaji, laznim predizbornim obecanjima i prevari...ovdje je tema Makijaveli, a ne preprodaji polovne opreme. ajde ca.

macak011
14.02.2012, 17:23
Mislim, sta reci? Koju posluku porati? Kome?

http://www.youtube.com/watch?v=fKvXiBVK-K4

:sm021:

macak011
14.02.2012, 17:32
evo jedan spot za Hallo i Grazera :D
(gledaj od 0:56)
http://www.youtube.com/watch?v=rVKj91uLcYc&feature=related

hallo
14.02.2012, 18:01
vama do sale a ja se bojim postati:eek: na forumu da onaj stoker odmah me ne zaskoci s nekom dosjetkom gde mi sve po spisku ili mi pp posalje s nekom porukom koja nema veze s vezom.:sm006:

Poslujte vi s hallo pa mi javite kako bilo, jeste li preziveli!:couto:

ovo je onim mojih 5min slave jel? :) NAPOKON

Xexexe...sta cu...cutah...
1. Kada sam vas "gospodine" sa "sve po spisku"?
2. Evo JA cu prekopirat' svoj PP upucen Vama pre 2 dana, cini mi se (racunah da se nadjemo i platite kuhano vince kod Dragise i Bilje na Poljicama) al Vi jopet :glavaozid
Pih...nemam u Sent poruke pa Vas MOLIM ako imate primerak iskopirajte i stavite je ovde...
PS...i dalje ne gubim nadu da cemo se sresti na Jahorini...koliko ovaj vikend...odoh sjutra ranom zorom i cekam kod Dragise i Bilje na Poljicama od 11.00-11.30h i 14.30-14.55h...sreda, cetvrtak, petak, subota, nedelja...kad god odgovara navratite..

Grimani
14.02.2012, 19:01
evo ja cu prekopirati i da zavrshimo sa svim :D
odlican primer kako se posluje. samo jedna mrlja ali nije do njega...blame it on AKS
prshte samo rechi HVALE
Ocene za korisnika: Kiki (http://www.kupujemprodajem.com/100825-1-kiki-ocene.htm)

Grazer
15.02.2012, 11:10
Ljudi jel vi mislite da ce ova tema postati jedna od najaktivnijih ili ce biti kratkog daha?

skiman
15.02.2012, 11:35
Pa držiš je u životu...:sm011:

axxe
15.02.2012, 16:40
pa kad se bojis, sti si ga zavrnuo?!

Grazer
15.02.2012, 18:48
Ko je mopgao da zna da je to takav dzavolcic :eek:

Sapa
15.02.2012, 19:20
e ba..eto vas ko tetke neke, ako ovako nastavite necete do 2013 zavrsiti.
btw. grazere kad vec vuces za jezik eto covjek te zvao da popijete po pice na jahorini da izgladite nesuglasice, znaci nije covjek bas toliki bauk, nema potrebe da ga dalje prozivas.

Tadija_91
15.02.2012, 20:26
cuvaj se Grazeru da se ne vratis ovakav :kez:

Sapa
15.02.2012, 21:01
ne lozi Tadija, sine Brute....

Grazer
15.02.2012, 21:43
ne ne bude :sm022: ili :couto: ili me ceka gore negde :awm2:

Dredd63
15.02.2012, 22:01
Ko je mopgao da zna da je to takav dzavolcic :eek:

Zamenjujes teze.

hallo
18.02.2012, 09:03
ne ne bude :sm022: ili :couto: ili me ceka gore negde :awm2:
A bas sam bio uporan da odrzim obecanje...cak po onoj mecavi u cetvrtak sam cekao u 'zakazano" vreme....Dragisa i Bilja rekose da nisam normalan, al' eto...ja DAO REC da cu cekat' i cekao...no nema veze...bar sam "vosak" sa skija "potrosio"...poslepodne odoh premazat'...mozda u nedelju jopet skoknem do Jahorine...nista NE OBECAVAM!
:smoke: