PDA

Pogledati punu verziju : Trač ili istina - popust na ski pass za planinarska društva!?



Guljko
11.02.2006, 20:56
jel' moze neko da mi kaze dali je istina da, na kopu, postoji popust na ski pass ako ste clan nekog planinarskog drustva?? :confused:

KOP_MANIA
11.02.2006, 21:10
jel' moze neko da mi kaze dali je istina da, na kopu, postoji popust na ski pass ako ste clan nekog planinarskog drustva?? :confused:


Pa verovatno pa odu (mislim na to drustvo)a dobiju popust na grupu,.

Guljko
11.02.2006, 21:20
mislio sam vise, kao odem tamo sam i pokazem im clansku kartu drustva, a oni meni pass u pola cene! :yay:

duleKG
11.02.2006, 21:22
sto kazu ne pije vodu tako nesto verovatno, ne verujem ni skolama da daju. moj atribut je i dalje baba, odvedes je u brzece i baba preda sliku i 2500 i dobijes skipass i posaljes babu kuci posle :)

Stevs
11.02.2006, 21:49
sto kazu ne pije vodu tako nesto verovatno, ne verujem ni skolama da daju. moj atribut je i dalje baba, odvedes je u brzece i baba preda sliku i 2500 i dobijes skipass i posaljes babu kuci posle :)

A tebi uzmu ski pass na prvoj kontroli na koju naletiš...

ski dude
11.02.2006, 21:51
a onda ti njima objasni da si baba:kez: :kez: :glavaozid

Misko
11.02.2006, 23:58
A tebi uzmu ski pass na prvoj kontroli na koju naletiš...

Jel ih bilo dosta ove god?

duleKG
12.02.2006, 00:01
meni prosle godine nisu kontrolisali ni jednom
a skijas 3 dana i isplati ti se

ski dude
12.02.2006, 00:20
ove godine secam se kad je bila smena da ih je bilo ko zutih mrava:glavaozid

ski dude
12.02.2006, 00:21
samo vidis pola ljudi kako tegli skije na ledjima:glavaozid :glavaozid

Gruja
12.02.2006, 10:14
Meni nikad nisu trazili a video sam kako su jednoj zeni bas ispred mene uzeli deciji ski pass. Mozda onaj automat napravi malo drugaciji zvuk ili da neki drugi signal kad mu prodje "povlasteni" ski pass?

milica
12.02.2006, 14:37
Drugacije svetli kad prodjes sa odraslim a drugacile kad prodjes sa decijim. Mislim da je to jedina razlika. Ako neko gleda, sto je redak slucaj, moze da se provali.
Mene nikada nisu kontrolisali, ali mislim da ipak nije vredno rizika.

Misko
12.02.2006, 15:13
Ma ok to za decu, nego kako svetli/pisti kad se svercujes sa bakinim ski passom?

Stevs
12.02.2006, 15:31
Ma ok to za decu, nego kako svetli/pisti kad se svercujes sa bakinim ski passom?

Bio sam prisutan kada su jednoj devojci oduzeli ski pass pre par dana na novom četvorosedu. ne znam da li je imala dečiji ili za "dede i babe":) ali u svakom slučaju drugačije "pišti" kada se prođe sa njima...

Bata Bane
12.02.2006, 16:00
Jeste, Stevs i Ja smo bili prisutni kad je momak u GENEXOVOJ jakni prisao devojcici i pitao je u fazonu "a, sta cemo sad", kao da je opljackala banku. Drugacije svetli sa decijim

pop67
12.02.2006, 16:16
I ja sam bio prisutan sa Banetom i Stevsom kada su startovali devojku onako prostacki je ponizili pred svima.Da se razumemo ja se slazem da sadasnja 3 cetvoroseda treba isplatiti i da ne treba iz postovanja prema uradjenom,raditi ovakve stvari kao ova devojka koja je imala deciji ski pass,ali ljudi osoblje ili kontrolori ili RIDZE su toliko nekulturni i nevaspitani a o obrazovanju ili stranim jezicima da ne govorim.Bio sam prisutan kada je jedan od osoblja Englezu rekao "daj da vidim ski pass" i pored toga sto mu se covek obratio na Engleskom,e ovakvi primeri su za kritikovanje i njega i ljudi poput njega a posebno onoga ko ga je angazovao da tu radi!Ali zato znaju da prave poslove sa domacom rakijom!Pozdrav,POP:dziveli:

Stevs
12.02.2006, 16:24
Jeste, Stevs i Ja smo bili prisutni kad je momak u GENEXOVOJ jakni prisao devojcici i pitao je u fazonu "a, sta cemo sad", kao da je opljackala banku. Drugacije svetli sa decijim

Da, da zajedno smo bili. Samo što sam sutra dan obratio pažnju u čemu razlika, a ona je drugačijem "pištanju":)

Misko
12.02.2006, 20:55
Ccc ovde niko ne cita sta pisem, znam za decije ali kako piste/svetle passovi za bake i deke, kapiram da ne piste razlicito za decu pa za juniore, pa za odrasle pa za sredovecne i na kraju za veterane (preko 70god), znaci da li neko zna sta i kako sa veteranima? Skipass za veterane je 400din dnevni tako da se isplati makar te svaki dan lovili (a nece svaki dan) koliki god da si baksuz.

duleKG
12.02.2006, 21:17
vidis nisam razmisljao da razlicito svetli ili pisti, a da se kupuje stalno dnevni za 400 pa ne mogu ja babu da drzim celo zimovanje gore. ovo su ipak samo varijante prevare nista ozbiljno

ski dude
12.02.2006, 21:59
ja sam baksuz mene bi odmah uhvatili:glavaozid :glavaozid

david
14.02.2006, 12:05
samo vidis pola ljudi kako tegli skije na ledjima:glavaozid :glavaozid

Ma uzmes one lopatare, koji stoji kao statue na parkingu i kao ociste sneg i onda te jure po putu da ti "prodaju" parking mesto.:jester:

Btw, i sa njim bi trebalo nesto da se uradi, sramote ceo krajOLIK:glavaozid

sallle
16.02.2006, 12:38
Ja sam sluso neku pricu, da su rtnjevci imali 50%(ili 30) popusta na ski pass posto su se u jednom periodu, zicnicari sa kopa hranili u rtnju...

al cini mi se da taj deal vise ne vazi...

oddball
16.02.2006, 13:04
nishtqa od popusta na ski pass, prazna pricha bila